انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 (/showthread.php?tid=295736)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Faust - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:30)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Faust
شما کرونا نداری
به حرفم اعتماد کنید!

چطور انقدر مطمئنی؟

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - _sehun_ - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:30)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:25)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره موز آره خیارشور آره انبه/: صفحه 32 رو ببین جوابمو بده
من آدم نیستم فرشتم/:
@Ɗєя_Mσηɗ

بیا به گذشته برنگردیم :v
شیطانم فرشته بود.
چته بچه ؟ :|

من فرشته ی مهربانم
چم نیس گوشه هار یاح هر
گفتم سهون علاوه بر اون هزار تومن اشانتیون بهت شلوار کردی شلوارکیم میده

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - *Aɴѕel* - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:31)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:30)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Faust
شما کرونا نداری
به حرفم اعتماد کنید!

چطور انقدر مطمئنی؟

به حرفم گوش کنید لطفا!
وقتی که تست منفی در اومد یاد این حرفم میوفتید!("

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:31)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:30)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(: *.-
 حتما همین طور +.+
 چشم حتما کوتاهی از ما بود واقعا سعی میکنم حتما بیشتر تلاش کنیم  خوشحال ببینیمتジ

(:♥
مرسی♥

قابلی نداره که *.*
اولین دعای لحظه تحول سال نو یادت هست...نگیاا فقد بگوو یادت هستش

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Ɗєя_Mσηɗ - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:30)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:26)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحانش ضرری نداره ((;
نَ خودِت شآخــی نَ دوصتــات ، پَس بَرگرد ، روستــآت (: ←

ریاضیم ضعیفه نمیتونم جز ادما حسابت کنم

باشٍِعـ اًَصًَنـ توعـ شــ?ـاخـ مًَنًَمـ طًَرًَفدارٍِعـ حُقوقـ حٍِیواناتـ?

از جملات شاخ بودن._.حالا محرومم کن._.اخطار هم بد نیست

اینا رو تو تاپیک خز طوری بنویس بت شکلات میدم.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Faust - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:32)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:31)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطور انقدر مطمئنی؟

به حرفم گوش کنید لطفا!

چرا اینطوری حرف میزنی حالا؟
البته من تست نمیدم.
اگه فردا علائمم شدیدتر نشد خبرت میکنم

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - م‍حمّد - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:21)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:20)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این فارس نیوز چقدر بی ادبه   Telegh_07 به کی پاپ توهین میکنه  Telegh_45

میگه چی؟
در پس ظاهر فریبنده و فانتزی‌گونه گروه «کی پاپ»، بخش‌ها و رازهای سیاه و مرموزی وجود دارد که یکی از خروجی‌های آن، شیوع نسبتا بالای پدیده «خودکشی» در بین فعالان جوان صنعت پاپ کره‌ای است.
یه جمله ویژم گفت در وصف بی تی اس که اگه تکرارش کنم جد و ابادمو جلو چشم میارین

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - _sehun_ - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:32)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:31)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:♥
مرسی♥

قابلی نداره که *.*
اولین دعای لحظه تحول سال نو یادت هست...نگیاا فقد بگوو یادت هستش

$
چندین آرزو کردم همشو یادم نیس
خب؟

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - *Aɴѕel* - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:33)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:32)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به حرفم گوش کنید لطفا!

چرا اینطوری حرف میزنی حالا؟
البته من تست نمیدم.
اگه فردا علائمم شدیدتر نشد خبرت میکنم
حسه! یه حسی که همیشه درست بوده
حتما خبر کنید!

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Ɗєя_Mσηɗ - 24-03-2021

(24-03-2021، 23:32)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 23:30)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا به گذشته برنگردیم :v
شیطانم فرشته بود.
چته بچه ؟ :|

من فرشته ی مهربانم
چم نیس گوشه هار یاح هر
گفتم سهون علاوه بر اون هزار تومن اشانتیون بهت شلوار کردی شلوارکیم میده

اینجوری حرف میزنی جوابتو نمیدم دگ