انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 (/showthread.php?tid=282666)

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - Sirvan10_a - 27-04-2020

(26-04-2020، 23:52)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 23:50)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 23:49)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 23:49)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 23:48)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یو هو
5020

هو یو Tongue

اگه علی بود الان میگفت
درد.8
اع چه بی ادب ولی از اون در به این دره ها
تو به سیروان میگیا Big Grin  Big Grin

اگه از گل کمتربه داداش سیروان بگی با من طرفی
من قاطی امgun

ممنون ابجیه گلم

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - م‍حمّد - 27-04-2020

(26-04-2020، 23:52)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 23:51)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Anill
مثل بعضیا مدیریت اثر منفی روت گذاشته ...
سپاس نمیدی -_-

مثل کی؟

بزار تگشم کنم غیبت نشه.
@"-HIDDEИ-"

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - Faust - 27-04-2020

(26-04-2020، 23:57)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه های قدبمه یه گروه تلگرامی به اسمه خفن ها دارن که میخواستن منم عوضو کن ولی به بعضی دلایل شخصی عوض نشود اونا اونجا قرار گذاشته بودن که بیا انجمن و یه مسابقه مخ زنی برگزار کنن قرار بود مدت مسابقه سه روز باشه یعنی تا جمعه هر کس بیشتر تونست مخ دخترا رو بزنه برندس اما با دریاته مدیران محترم در همون ساعات اول این قضیه تموم شد و این کل ماجرا بود که بنده حقیر براتون تعریف کردم.

خب خدا خیرشون بده موجبات خنده و شادی مارو هم فراهم کردن ((:
فقط حواسشون باشه شوخی شوخی ، جدی نشه ! :v

(27-04-2020، 0:02)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 23:57)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه های قدبمه یه گروه تلگرامی به اسمه خفن ها دارن که میخواستن منم عوضو کن ولی به بعضی دلایل شخصی عوض نشود اونا اونجا قرار گذاشته بودن که بیا انجمن و یه مسابقه مخ زنی برگزار کنن قرار بود مدت مسابقه سه روز باشه یعنی تا جمعه هر کس بیشتر تونست مخ دخترا رو بزنه برندس اما با دریاته مدیران محترم در همون ساعات اول این قضیه تموم شد و این کل ماجرا بود که بنده حقیر براتون تعریف کردم.

ولی به نظر شما رها خانوم اینکار بی فرهنگی نیست؟

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - *Aɴѕel* - 27-04-2020

(27-04-2020، 0:02)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثل اینکه دوس دارید این اتفاق برای خودتون بیفته
تا ببینید چقدر دردناکه

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - Faust - 27-04-2020

(27-04-2020، 0:05)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من راجع بهشون اظهار نظر نکنم بهتره !
صلاح مملکت خویش خسروان دانند ..
شما از این کارا نکن .

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - م‍حمّد - 27-04-2020

(26-04-2020، 23:52)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 23:50)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 23:49)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 23:49)AMIRMAHDI_AEZAZI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 23:48)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یو هو
5020

هو یو Tongue

اگه علی بود الان میگفت
درد.8
اع چه بی ادب ولی از اون در به این دره ها
تو به سیروان میگیا Big Grin  Big Grin

اگه از گل کمتربه داداش سیروان بگی با من طرفی
من قاطی امgun

تا دیروز سایه همو با تیر میزدید که!
خداروشکر هدایت شدید (:
فقط امیدوارم در همین حد یعنی ابجی داداشی بمونید Confused

@"L¥ÅИИÅ"

بلااااااااک
[/quote]
دستت خوش بیه ممنون امن لمیژه بلاکم وقتی که جنیوت پیه دام بلاک بومه

وقتی کوتت نا چومه ده بلاکی زندگی.

امن.اوه کارم فقط لبر تو کرد هر وقت یارمتید هویست ده خزمتت دامه بم بخشه مجبور بو پیان ثابیت کم اتو کچکی دروزن نی

بم بخشه

موفق و پیروزو سر بلیند بی

RE: گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 - امیر‌حسین - 27-04-2020

با سلام و عرض خسته نباشید به همه

من میخواستم مثله ای رو براتون حل کنم.اگه یادتون باسه توی گ.ا 354 بود اگه اشتباه نکنم ص های اول بود

ایشون.
@"LYÅИИÅ"

حرفای در مورد یک کار از بچه های قدیمی میزد و می گفت بگم نگم.اخرشم نگفت و خیلیاتون مسخرش کردید فکر کردین اون داره شمارو دست میندازه.

حالا من از طرف ایشون میخوان بگم قضیه چی بود.

ایشون خودشون دوست نداشتن این قضیه رو بگن تا کسی باهاشون دشمن نشه.

ولی من گفتم بگم که سوء تفاهم ها رفع بشه.

او ایشون بهم اجازه نداد تا بگم و میدونم وقتی بفهمه من این کارو کردم منو توی بلک لیست میندازن

ولی میگم تا سوء تفاهم ها رفع بشه امیدوارم منو ببخشه

مسول مسابقه

@Mr.Robot
برنده اونجوری که فهمیدم ایشون با زدن سه مخ
@nimas

ممنون که گوش کردین

ممنون مدیران محترم.

@"-HIDDEИ-"
@"ѕмσкє"

@محمّد
و دوستان

@m.h.sa

@"reine"

@red_Queen

@"Tιɳα"

@"*Bεят"

@"mentol*vkook"

@"Ƒalleη"

@"arash a"

@"anahidd"

@Faust

@Anill

@"s-t-i-n"

@setayesh-

@AMIRMAHDI_AEZAZI

@"MO-R-TY"

@thug life

@ابراهیم هادی

معلوم بود .

هم دختراش هم پسراش میخاستم مخ بزنن .
هروقت زامبیا اینجوری به انجمن حمله میکنن دلیل دارن !

(27-04-2020، 0:10)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 0:05)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من راجع بهشون اظهار نظر نکنم بهتره !
صلاح مملکت خویش خسروان دانند ..
شما از این کارا نکن .

چشم
من خودم دو ماه میخوام مخ یکی رو بزنم نمی تونم 14

تلان بیام مسابقه بدم 10