انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=265463)

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - MAMAD*ALONE - 29-05-2017

(29-05-2017، 14:40)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 14:38)MAMAD*ALONE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون یه موضوعو ک زدم اونشب حالم خوب نبودش نمیدونستم فازم چیه اصلا منو چه ب این چیزا
من شیش ساله تو انجمنم 5سالشو تو زیر دریای خدمت کردم |: (زیر اب بودم)
جدیدا توفیقتون شده منو اینورا ببینین |:

من از لحظه ب ورودم تو چتروم بودم و دعوامم شد !
یادش بخیر فرید داشت اوا و بقیه دعوا میکرد هیشکی پشتش نبود من یهو تازه وارد اومدم پشتش هیشکی نمیشناخت خود فریدم نمیشناخت4fvf
جوری ازش دفاع کردم خودشم توش مونده بود 

فرید کامیاب ک شد فرید رومل بعدش شد شومپت؟؟؟ Big Grin
خخخ مطمئنم تا الانم از من بدش میاد 
سال 2013 بود فک کنم یه اتفاقاتی بینمون رخ داد ک باعث شد سایه همو با تیر بزنیم البته الان منو یادش نمیاد چون  با تلاش های فراوانش صابر اون نام کاربریمو بن کرد

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - Mïņ̃†êR - 29-05-2017

(29-05-2017، 14:45)MAMAD*ALONE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 14:40)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 14:38)MAMAD*ALONE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون یه موضوعو ک زدم اونشب حالم خوب نبودش نمیدونستم فازم چیه اصلا منو چه ب این چیزا

یادش بخیر فرید داشت اوا و بقیه دعوا میکرد هیشکی پشتش نبود من یهو تازه وارد اومدم پشتش هیشکی نمیشناخت خود فریدم نمیشناخت4fvf

سال 2013 بود فک کنم یه اتفاقاتی بینمون رخ داد ک باعث شد سایه همو با تیر بزنیم البته الان منو یادش نمیاد چون  با تلاش های فراوانش صابر اون نام کاربریمو بن کرد

خودم شومپتش کردم p336
پسر اولیم بود .من شومپت فضاییم اون شومپت زمینی cry girl

اون کلا تفکرات خودشو داره شاید بعضی وقتا خیلی تعصبی و بی منطق برخورد میکنه و تصورش اینه این درسته ولی خب همینطوریه دیگه .
البته الان ک دانشجو شده خیلی بزرگ شده و تفکراتش برام بیشتر جالبه

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - ÆMÆշЇÑζ - 29-05-2017

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ 36

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - MAMAD*ALONE - 29-05-2017

(29-05-2017، 14:50)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 14:45)MAMAD*ALONE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم شومپتش کردم p336
پسر اولیم بود .من شومپت فضاییم اون شومپت زمینی cry girl

اون کلا تفکرات خودشو داره شاید بعضی وقتا خیلی تعصبی و بی منطق برخورد میکنه و تصورش اینه این درسته ولی خب همینطوریه دیگه .
البته الان ک دانشجو شده خیلی بزرگ شده و تفکراتش برام بیشتر جالبه

اتفاقا ادم دقیقی بود به همین خاطر ازش خوشم میومدو همیشه کل داشتیم
واسه همه حرفاش سند و مدرک و منبع داش ولی خب خیلی مغرور بود این کارو خراب میکرد

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - Maryam Farrokhy - 29-05-2017

امتحان عربی.__.
فردا :|
لای کتابم باز نکردم :|

منم امتحان عربي داشتم قهوه ايش كردم اومدم : )

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - rozhin❤ - 29-05-2017

سلام . خوبین ؟

همش تقلب ! ^۰^
جلوی یه استاد شاسگول ! : |
که فقط هواسش به ردیف جلویی هاست !
نمی دونه اون عقب جو گرمه ! : )

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - -Demoniac- - 29-05-2017

پوتيتو انقد خود شیفته بازی در نیار :|
تو زیر دست من آموزش دیدی :/
جانشین منی ._.

من دلم نون خامه اي به تعداد زياد با يه پارچ شربت آّليمو يخ ميخواد :|

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - Jack Daniel'ѕ - 29-05-2017

(29-05-2017، 14:52)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ 36

منم چهارده سالگی با دیدن این عکسا احساس خوشحالی میکردم (: