انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=126127)

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - S R U H - 26-06-2014

(26-06-2014، 14:02)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:57)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:56)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:54)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:50)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی بدش میاد!(:
ولی اونا فیلمه
برا اینه که ادمو سرگرم کنه|:
تاثیر پذیری درس نی

ولی آقا چی می شد مثلا قبلش با آدم بَدا کل مینداختی بعد میرفتی مقرشون رو پیدا میکردی بعد میرفته بطری مشروبو میزدی تو سر ریئس ادم بَدا بعد با یه دختر خوشگل و میگرفتی تو بغلت و وقتی مقر آدم بَدا داره منفجر میشه تو با اون می پردی بیرون بعد موج انفجار شما رو پرت میکرد از بچگی این عقده رو داشتم!!!

من بیشتر دلم میخواد یه تفنگ باحال بهم بدن برم زامبی کشی|:

من بچه بودم با دختر عمو و پسر عموم اینو بازی میکردم پسر عموم میشد آدم بده دختر خالمم میشد اون دختر خوشگله که آخرش باهام میومد بیروم یادش بخیر!!!

الان به این نیجه رسیدم من فقد چیز خل نبودم:VBig Grin

اَ اَ اَ یادش بخیر!!!

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 26-06-2014

(26-06-2014، 14:02)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا من میدونی دلم میخواد بیشتر جای چه شخصیتی باشم دلم میخواد جای مرد عنکبوتی داشتم دنبال اون دختره تو فیلم اسمش رز بود برم!!!!

من دوس دارم جا اسپارتاکوس باشمBig Grin
کسایی کحه فیلمو دیدن در جریانن:V

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - ~HiSssh~ - 26-06-2014

دوباره شروع كردن .___.
تحريـك . متـحرك . متـروك
|:

آويش ؟ نيـكي ؟ خُلم كردي رفت -.-

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - !~IмДи~! - 26-06-2014

(26-06-2014، 14:01)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 14:00)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:56)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:54)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:50)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی بدش میاد!(:
ولی اونا فیلمه
تاثیر پذیری درس نی

ولی آقا چی می شد مثلا قبلش با آدم بَدا کل مینداختی بعد میرفتی مقرشون رو پیدا میکردی بعد میرفته بطری مشروبو میزدی تو سر ریئس ادم بَدا بعد با یه دختر خوشگل و میگرفتی تو بغلت و وقتی مقر آدم بَدا داره منفجر میشه تو با اون می پردی بیرون بعد موج انفجار شما رو پرت میکرد از بچگی این عقده رو داشتم!!!

از نظر من تو برو کارگردان یا نوسنده شو
من حمایتت میکنم

من کارگردان بشم فیلم هام همش +18 میشه!!!
ایمان و علی و ببر برا بازی:V

10 یــوس .

عـلی بـارش تمیز نیست . برو به جای عـلی 1 دخـتر خوشگـل پیدا کن بیـآر .

1 فیـلم بسـازم به الکـسیز بگه زکـی Big Grin

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - Jack Daniel'ѕ - 26-06-2014

(26-06-2014، 14:03)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 14:01)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 14:00)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:56)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حمایتت میکنم

ایمان و علی و ببر برا بازی:V

علی تو اونجا بری من سلنا گومز و میارم میگم برین تو هم تو سکته میزنی ها!!!!

بیا فصل دوم مرلینو بساز
من مرلین باشم

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - Av!Sh@ 1D - 26-06-2014

(26-06-2014، 14:02)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 14:00)Av!Sh@ 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:57)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:55)Av!Sh@ 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|:
بیخیال سلام |:

نیکــی؟ ^ـــ- *

عشقــم چجــوری؟ ^ــ^*

خوبم |:

خوشم |:

سلامتم |:

باور نکن ولی |:

:|

فهمــیدم منظورتــو!

(26-06-2014، 14:02)Av!Sh@ 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:59)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:56)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 13:54)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه چند سالته که اینقد راحت تحریک میشی?

دیشــب آوآتــآر همه رو تحریــک کننــده میدیدن! :|

آوآتـآر منـو هم همینــطور!

:|

شماها وقتی فوتبال بازی میکنید تحرک میکنین دیگه

آخ آخ

من قوچی میخوام *-*

-__-
به نـآمزد مردم چـش ندآشتــه بـآش!

بیشور |:

ده بار گفتم من از قوچی دو جین بچه دارم |:

ب شوورم نگا نکن |:

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - S R U H - 26-06-2014

(26-06-2014، 14:03)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 14:02)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا من میدونی دلم میخواد بیشتر جای چه شخصیتی باشم دلم میخواد جای مرد عنکبوتی داشتم دنبال اون دختره تو فیلم اسمش رز بود برم!!!!
حیف که عرفان افلاینه :/

چی بود حالا؟؟؟

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - ✘dead~G!ฯГ✘ - 26-06-2014

(26-06-2014، 13:47)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقدر دلم میخواد جای جمیزباند باشم برن تو یه کافه مشت بزنم تو دماغ آدم بده بعد با یه خانم خوشگل بیام بیرون!!!!

کی بدش میاد!(:
ولی اونا فیلمه
تاثیر پذیری درس نی

من حمایتت میکنم

نچ نچ نچ نچ...
فک کنم تو دیگه خیلی حالت بده ها!!!

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - ~Mahnaz~ - 26-06-2014

(26-06-2014، 14:03)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 14:01)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورم هویج بود:|
._.

خوشمرس ._.

(26-06-2014، 14:01)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مجرد شو .___.
! .. I just wanna die .. as soon as possible

._.

پوففف ..

خدافظ !

نــــــــــــــــــــــرو ...@...@

آی ویل دآی ایـف یـو گـو!

.-.

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - Av!Sh@ 1D - 26-06-2014

جوجو *^-^*