انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - فرنودِ بن گیومرث - 22-07-2021

(22-07-2021، 21:36)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
نامه ای از دخترکی به نام ترلانD:

تو واقعی بودی

مثل اندوه در مزرعه گندم

به تو فکر کردم

آنقدر فکر کردم

که سرم را کشتم

کبک ها ناپدید شدند

و پرستویی در سکوت فرو رفت تا کمر

آب ها کم عمقند

و زندگی بیشتر از زندگی زیبا نیست

پرستو مجسم افراد واقعی بود که شخصیت درونی و ظاهریش فرقی نمیکرد البته تنها چیزی که حس کردم پنهون میکنه ابراز احساسات واقعیشه ترجیحا مثل منی تو این مورد(:

چیزی اول از همه متمایز میشد برام با افراد دیگه این بود که با همه خوب بود براش فرقی نداشت که شخصیت طرف مقابل چ قدر میتونه مثبت یا منفی باشه دنبال تلافی و کینه نبود

و آزادی بیان خوبی داشت حرفشو بدون ترس میزد

قرار بود بریم ترکیه وقتی مطبشو زد

ارمی شوتوری هم وبالمونه،)

دوست داشتم این شخصیت اروم و متین رو

حس میکنم این پرستو ها کم شدن

گفتیم ارمی کله شوتوری ..

پرستو اومده انجمن بی وفا شده یکم .‌.‌

حالی نمیپرسه):

ولی خب بالاخره خانوم دکتر پی ام داد به ما

یکم دلخور بودما اما رفع شد..

ما که خیلی دوسش داریم خلاصه خاطرش برامون عزیزه امیدوارم اون ما رو از یاد نبره

به هر حال خانوم دکتر قراره پولاشو تقسیم کنه بریم دور دور ♡

ترلان❤️

تجسم. اگه می‌خواهید اون طوری مصدر رو به کار ببرید باید بگید فلانی تجسمِ فلان چیزه.
با سپاس.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Prometheus - 22-07-2021

(22-07-2021، 23:00)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 21:36)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
نامه ای از دخترکی به نام ترلانD:

تو واقعی بودی

مثل اندوه در مزرعه گندم

به تو فکر کردم

آنقدر فکر کردم

که سرم را کشتم

کبک ها ناپدید شدند

و پرستویی در سکوت فرو رفت تا کمر

آب ها کم عمقند

و زندگی بیشتر از زندگی زیبا نیست

پرستو مجسم افراد واقعی بود که شخصیت درونی و ظاهریش فرقی نمیکرد البته تنها چیزی که حس کردم پنهون میکنه ابراز احساسات واقعیشه ترجیحا مثل منی تو این مورد(:

چیزی اول از همه متمایز میشد برام با افراد دیگه این بود که با همه خوب بود براش فرقی نداشت که شخصیت طرف مقابل چ قدر میتونه مثبت یا منفی باشه دنبال تلافی و کینه نبود

و آزادی بیان خوبی داشت حرفشو بدون ترس میزد

قرار بود بریم ترکیه وقتی مطبشو زد

ارمی شوتوری هم وبالمونه،)

دوست داشتم این شخصیت اروم و متین رو

حس میکنم این پرستو ها کم شدن

گفتیم ارمی کله شوتوری ..

پرستو اومده انجمن بی وفا شده یکم .‌.‌

حالی نمیپرسه):

ولی خب بالاخره خانوم دکتر پی ام داد به ما

یکم دلخور بودما اما رفع شد..

ما که خیلی دوسش داریم خلاصه خاطرش برامون عزیزه امیدوارم اون ما رو از یاد نبره

به هر حال خانوم دکتر قراره پولاشو تقسیم کنه بریم دور دور ♡

ترلان❤️

تجسم. اگه می‌خواهید اون طوری مصدر رو به کار ببرید باید بگید فلانی تجسمِ فلان چیزه.
با سپاس.

نکات کنکوری ؟

(22-07-2021، 23:06)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 23:00)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس.

نکات کنکوری ؟

آره جیگر طلا. (از بهار اسکی رفتم.)

(22-07-2021، 23:07)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 23:06)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکات کنکوری ؟

واو! نمیدونستم جیگرم میتونه طلا باشه :|
الان میگم دعوات کنه

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Emmɑ - 22-07-2021

(22-07-2021، 22:43)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 21:37)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به درک و به جهنم و به ....  Smile  Heart

هوا چقد خوبه
خدایا شکرت

(22-07-2021، 22:53)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ƤᴏᴏƁᴏи"

دیر اومدم خیلی دیره ...
دیر رسیدن بهتر از زشت رسیدنه

(22-07-2021، 23:08)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 23:07)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان میگم دعوات کنه

وا. مگه لباس شویی طلا نشنیدی ؟ بچّه بودی بهت نمی گفتند؟ تمیسنتبنمستبیسش

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Emmɑ - 22-07-2021

(22-07-2021، 23:00)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سپاس.
من ننوشتم
وقتی اینم گذاشتم کلی حرفای عاشقانه از ترلان جان شنیدمD:

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Mohlek - 22-07-2021

(22-07-2021، 23:09)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 22:43)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوا چقد خوبه
خدایا شکرت

(22-07-2021، 22:53)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ƤᴏᴏƁᴏи"

دیر اومدم خیلی دیره ...
دیر رسیدن بهتر از زشت رسیدنه
الان دقیقا منو کوبیدی یا منظورت این بود که برم پ.خ ؟ Telegh_01

(22-07-2021، 23:10)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 23:08)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان میگم دعوات کنه

وا. مگه لباس شویی طلا نشنیدی ؟ بچّه بودی بهت نمی گفتند؟ تمیسنتبنمستبیسش

الان زنگ میزنم سهند بیاد ببرتت
اون خریدت دیگه نه؟
ماشین لباسشویی سهند طلایی بود؟
شنیدم با خاله نرگس کات کردی
هلیا دعوات کرد یا چی؟

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Mohlek - 22-07-2021

هلیا نزن شر میشه ...