انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - THEDARKNESS - 22-07-2021

(22-07-2021، 1:39)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 1:36)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا عزیزم چرا شب یه این زیبایی چرا ازش متنفری؟

من رو پوستی میگم =/
+
گلدان و اتو طلای هم داریم
یکی بیاد این بی هدبو جمش کنه 6

بزا برا جهیزیَت

میزارم برا جهیزیه تو.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - shghyegh - 22-07-2021

(22-07-2021، 1:40)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 1:39)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی بیاد این بی هدبو جمش کنه 6

بزا برا جهیزیَت

میزارم برا جهیزیه تو.

جهیزیه من جوره تو برا خودت نگه دااار

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Emmɑ - 22-07-2021

(22-07-2021، 1:36)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 1:36)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درحال شکارم
چقدر از شب متنفرم

درگیری های شب،درد فکر
لحظه شماری میکنم تنهایی زندگی کنم،جز خودم هیچکی نباید باشه هیچکی

(22-07-2021، 1:41)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 1:40)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میزارم برا جهیزیه تو.

میزارم سر عقدی سر عروسی چیزی بهت کادو میدم.
+
خب تو از الات خریدی تا ۲۰۰ سال دیگه که یکی خر بشه بیاد خواستگاریت همش قدیمی میشن

(22-07-2021، 1:42)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درگیری های شب،درد فکر
لحظه شماری میکنم تنهایی زندگی کن،جز خودم هیچکی نباید باشه هیچکی
من شبا سیستم ادبم خراب میشه تو سیستم فلسفت فعال میشه هازیر دیپلم بگو

(22-07-2021، 1:42)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 1:41)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+
خب تو از الات خریدی تا ۲۰۰ سال دیگه که یکی خر بشه بیاد خواستگاریت همش قدیمی میشن

(22-07-2021، 1:42)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درگیری های شب،درد فکر
لحظه شماری میکنم تنهایی زندگی کن،جز خودم هیچکی نباید باشه هیچکی
مهدی ی چیزی بهت میگماااا 6

(22-07-2021، 1:45)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 1:42)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+

ببخشید واقعا ببخشید دست خودم نیست crying
همینطوری خودش میاد ...
تو ذهنمو و تاایپ میشه.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Emmɑ - 22-07-2021

بخاطر همین متنفرم
در خونمون قفله، ازپنجره برمD:

(22-07-2021، 1:46)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 1:45)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید واقعا ببخشید دست خودم نیست  crying
همینطوری خودش میاد ...
تو ذهنمو و تاایپ میشه.

خب کتک بخوری درست میشی

(22-07-2021، 1:47)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخاطر همین متنفرم

اها چون نمیتونی بری بیرون ناراحتی؟
عیب نداره شبا جای امنی برای زنا نیست

(22-07-2021، 1:48)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 1:46)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید واقعا ببخشید دست خودم نیست  crying
همینطوری خودش میاد ...
تو ذهنمو و تاایپ میشه.

خب کتک بخوری درست میشی

ادرس بدم بیای بزنی؟

(22-07-2021، 1:49)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 1:47)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخاطر همین متنفرم

اها چون نمیتونی بری بیرون ناراحتی؟
عیب نداره شبا جای امنی برای زنا نیست

(22-07-2021، 1:48)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب کتک بخوری درست میشی

ادرس بدم بیای بزنی؟
اره با هلیا میام