انجمن های تخصصی  فلش خور
لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: مطالب طنز و خنده دار (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=76)
+---- موضوع: لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز (/showthread.php?tid=20)

RE: لطیفه - ღღ KaYiP pRenses ღღ - 08-06-2012

وا این لطیفا ها مثل یه روز یه مرده می خوره به نرده بی مزه ست مسخره ها یه چیستان هرکی جواب بده خیلی باهوشه دوتا دوست باهم از جایی حرکت می کنند تا پیاده روی کنند یکی 1 ساعته پیاده روی می کنه یکی 2 ساعته چطوری میشه نکته هردو باهم حرکت می کنند ببینم کی جواب درست رو میده یا اینکه به من بگید این یعنی چه هریمایخن سریش تایزن تریش پایخن حالا اگه بفهمین. فرست جواب دادن تا آخر خرداده بعد جواب می دم:[/color]:er3:Confusediv:p317:491::498:[/color]

RE: لطیفه - يلدا - 09-06-2012

Confusedمن جوابشو بلدمااااااااااااااااااااااااااا مي خوام ببينم خودت بلدي يا نهBlush
HuhBig Grin:cool:Idea
دانشمندان ایرانی با استفاده از روش مهندسی معکوس موفق به ساخت سرنشین بدون هواپیما شدند!25r30
مادر پسره براش میره خواستگاری، پدر دختره میپرسه خوب پسرتون چه کاره هست؟
مادره میگه: پسرم دیپلماته پدر دختره میگه: اوه چه عالی! یعنی چی؟ مادره میگه: یعنی از وقتی پسرم دیپلمش گرفته همینطوری ماتهBig Grin
سوسکه را کشتم جنازشو ورداشتم ببرم بندازم بیرون. همسرم بین راه نگاه میکنه میگه کشتیش؟
میگم : پـَـَـ نــه پـَـَــــ تو دستشویی خوابش برده بود دارم میبرمش تو رختخوابش بخو ابهp336سوسك بدبخت

RE: لطیفه - يلدا - 09-06-2012

روی نیمکت توی پارک، روزنامه دستمه… اومده میگه… روزنامه میخونی؟
پـَـَـ نــه پـَـَــــ سبزی خریدم نمیدونم لای کدوم صفحه گذاشتم

جلو توالت عمومی… آقاهه میگه ببخشید شما هم تو صف توالت وایسادین؟
پـَـَـ نــه پـَـَــــ ما سوسکیم اومدیم عید دیدنی

اریم راه میریم با دوستام پام پیچ خورده، خوردم زمین میگه کمک می‌خوای؟
میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ شماها خودتونو نجات بدین من اینجا میمونم مقاومت می‌کنم25r3025r30

كلي براتون لطيفه گذاشتم Big GrinBig Grin:cool::cool:

RE: لطیفه - Nasim 12 - 09-06-2012

سهند جک باحالی گفته بود . من هم یک جک می گم . یه روز یه مرده با دویست شش می ره مسافر کشی . سه نفر و سوار می کنه . لحظه به لحظه سرعتش بیشتر می شه . اولی می گه : آقا یواش تر برو . راننده می گه : تو تا حالا 206 روندی ؟ میگه : نه . راننده می گه . پس دهنتو ببند . با نفر دوم هم همین گفتگو را می کنه . نفر سوم هم به راننده اخطار می ده . راننده می گه تو تا حالا 206 روندی ؟ نفر سوم می گه آره . راننده می گه پس تورو خدا بگو ترمزش کدومه.25r3025r3025r3025r3025r302i8d2i8d2i8d2i8d2i8d:am4::am4::am4::am4::am4:Confuseds32:Confuseds32:Confuseds32:Confuseds32:Confuseds32:

RE: لطیفه - pouya12 - 09-06-2012

دیــکتــاتــور کیــست؟ دیــکتــاتــور اون بچّه ی دو سالـــست که بیست نــفــر مجبورند به خاطــر اون کــارتون نــگاه کنــنــد.

یکی از ترسناک ترین جملات دوران مدرسه این بود که : «یه برگه از کیفتون بیارید بیرون»

امروز داشتم کتاب می خوندم یه جمله ی خیلی قشنگ توش دیدم خواستم لایک بزنم که یهو یادم افتاد کتابه نه فیسبوک!!!!!!

پس از مرگ از شخصی پرسیدند :

جوانی خود را چگونه گذراندی؟

ندایی از عرش برآمد که :

بدبخت ایرانیه،

ولش کنین،

برین سراغ سوال بعدی.

گاهی وقتا به جای خاموشی در جواب ابلهان، باید یه مشت بخوابونی زیر چشش! چون آدمی که ابله باشه، معنی اون سکوت رو هم نمی فهمه.

به یه بنده خدایی میگن: بزرگترین سوال زندگیت چیه ؟

میگه: ......

برق میره کجا میره؟؟؟؟

زن : عزیزم، دنبال چی می گردی؟

شوهر : هیچی.

زن : هیچی!!! یه ۴ ساعتی هست زل زدی به اون قباله ی ازدواج مون!

شوهر : دنبال تاریخ انقضا شم!!!!!!!!

سلام، سلامتی میاره سلامتی نشاط میاره، نشاط، شادی میاره، شادی زندگی میاره، زندگی زن میاره، زن بچه میاره، بچه دردسر میاره، دردسر بدبختی میاره .......

اصلا سلام نکنی سنگین تری!!!

یارو از باباش می پرسه، بهترین پسرِ دنیا رو داشتن چه حسیه؟

گفت: نمی دونم برو از مادر بزرگت بپرس!!!!

توجه :

ظرفیت کوچه علی چپ پرشده است. لطفا دنبال کوچه ی دیگری باشید!!!!

به یارو میگن امتحان رانندگی قبول شدی؟ میگه معلوم نیست ماشینو زدم تو دیوار، سروان رفته تو کما منتظرم برگرده ببینم چی میشه!!!!

واسه داداشمون رفتیم خواستگاری، مامان دختره میگه:2012 تا سکه به نیت المپیک لندن!!!!

به هزار امید از دوست دخترم می پرسم از کجا بدونم منو واسه خودم دوست داری؟

برگشته میگه:

قیافه و هیکل که نداری

بچه مایه دارم که نیستی

اخلاقتم که گنده

به جز خودت چیزی واسه دوست داشتن نمی مونه عزیز دلم!!!!!

قابل توجه آقایون:

زنتون سریالی رو میبینه که شما دوست ندارید؟

از هیکل یکی از بازیگرای زن سریال تعریف کنید، دیگه نمیبینه!!

مامان بزرگم نذر کرده بود دانشگاه قبول بشم 30 جزء قرآن رو بخونه. من دانشگاه قبول شدم 2 جزء بیشتر نخوند بهش میگم عزیز فقط 2 جزء خوندی که؟!! اونم میگه : اون رشته ای که تو قبول شدی 2 جزئشم زیادیه!!!

می دونی چرا با ازدواج دین آدم کامل میشه؟؟

چون تا قبل ازدواج فکر می کنی دنیا بهشته اما بعدش ....

به جهنم هم اعتقاد پیدا می کنی!

غضنفر باباش آتیش میگیره میره ملاقات میگه: بخش پدرسوخته ها کجاست؟

خسیس مهمون براش می رسه میگه اگه شام نخوردید مرغ هست بگم تخم کنه!

دﺧﺘﺮ: ﺳـﺎﻋﺖ ﭼﻨﺪﻩ؟

ﭘﺴﺮ: ﺳـﺎﻋﺖ ﭼﻨﺪﻩ؟

ﺩﺧﺘﺮ: ﺩﯾـﻮﻭﻧﻪ ﺷﺪﯼ؟

ﭘﺴﺮ: ﺩﯾـﻮﻭﻧﻪ ﺷﺪﯼ؟

ﺩﺧﺘﺮ: ﭼـﺮﺍ ﻫﺮ ﭼﯽ ﻣﯿﮕﻢ ﺗﮑﺮﺍﺭ می کنی؟

ﭘﺴﺮ: ﭼـﺮﺍ ﻫﺮ ﭼﯽ ﻣﯿﮕﻢ ﺗﮑﺮﺍﺭ می کنی؟

ﺩﺧﺘﺮ: ﺩﻭﺳـﺘﺖ ﺩﺍﺭﻡ ﻋﺰﯾﺰﻡ.

ﭘﺴﺮ: ﺳـﺎﻋﺖ چهار ﻭ سی ﻭ هشت ﺩﻗﯿﻘه!!!

RE: لطیفه - babak.a - 09-06-2012

تو دیوونه خونه یه نفر ذغال گذاشته بود رو سر خودش.ازش می پرسن چرا این کارو می کنی.دیوونه شلوارش رو میاره پایین میگه بفرما قلیون.

RE: لطیفه - mohammad12 - 09-06-2012

کبوتر اولی : بق بق بقووو

کبوتر دومی : بق بق بقووو؟؟؟؟

کبوتر اولی : پ ن پ قوقولی قوقو !Big Grin
یه روز یکی با ماشین میزنه به یکی دیگه بعد پیاده می شه میگه اخی سرت خون اومد بعد اون یکی میگه په نه په من خودکارم جوهرم پس داداهBig Grin

RE: لطیفه - يلدا - 10-06-2012

محمد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پرسپوليس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Confused

:29dz::am4:استقلال

RE: لطیفه - mohamad432 - 10-06-2012

یه نفر باسنگ میزنه توسر دختره میگه دیدی مختو زدم
مجلس عزاداری بوده چراغ هارو خاموش کردن همه لخت شدن سینه بزنن بعد مداحه گفت چراغ رو روشن کنید یکی گفت جون مادرت نه شورتمو دزدیدن

RE: لطیفه - لی لی - 10-06-2012

غضنفر می ره سربازی وقتی کارت پایان خدمتشو می دن می گه :ای بابا من که از اینا چهارتا دارمBig Grin