انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 (/showthread.php?tid=295736)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - ѕααяeη - 24-03-2021

(24-03-2021، 22:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 22:25)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این:
هو قریبکم
هو قریبکم
هو قریبم لی ر(:::
نخیر من خرم رامونا گاو
هو یعنی او قربکم یعنی غریبم/:
عه باش پس رامونا گاو تو خر منم شوتور!

(24-03-2021، 22:27)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ افتخاری هم میکنن خر و گاون:/
تو خودت گوساله ای عزیزم((:

ن من خر باشم
فاطی گاو ._.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - DarkLight - 24-03-2021

@"نــــــــــⓐنسی"
مرسی بهترین خبر بود
میدونستم پسرم خیلی clean: )

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Emmɑ - 24-03-2021

(24-03-2021، 22:37)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 22:35)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عربیه/: تو هفتم میخونی/:حالا هیَ هم هست
عه/:خاک برست منم شلغمم دیگه؟
+
منم رو اواتار خودم کراشم(:

شنیدی میگم حلال راده به عمش میره؟عمع من شوتوره تو هم به عمت رفتی گوساله ای عزیزم(((((((:

ن خیرم/: کردیه/:
ن تو شتری
نخیرم فقط آواتار من(:::
عربیه/:
بیبی گاو دورود بیبی گاودورود دورود
غلط خوردی اواتار من کراش تره (;

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 24-03-2021

(24-03-2021، 22:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 22:31)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این همه وقت دروغ میگفتی فهمیدم!

چ دروغی؟
خب همینجوری نیست که تحقیق نکنم!
سهون مجرده!
رفتگر نیست ! چوپان هم نیست !
و از همه مهتر از اکسو اخراج نشده !
تازه!!اون عکساهم فهمیدم همشون کار paint لپتاپتن!

(24-03-2021، 22:38)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 22:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هو یعنی او قربکم یعنی غریبم/:
عه باش پس رامونا گاو تو خر منم شوتور!

تو خودت گوساله ای عزیزم((:

ن من خر باشم
فاطی گاو ._.
اره تو از اولش خر بودی عشقم._.

(24-03-2021، 22:38)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 22:12)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/: ببین تو خودت با من ترکی حرف زدی گفتی ایستسون اولار
ما میگیم ایستسن اولار ببین چقدر فرق میکنه
الان تو به میدونین چی میگی؟

عا اونو میگی.
نمیدونم :| حضور ذهن ندارم
بیتربیت|:من اخر تورو شوهر میدم بعد کشته میشی

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - DarkLight - 24-03-2021

(24-03-2021، 22:40)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 22:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ دروغی؟
خب همینجوری نیست که تحقیق نکنم!
سهون مجرده!
رفتگر نیست ! چوپان هم نیست !
و از همه مهتر از اکسو اخراج نشده !
تازه!!اون عکساهم فهمیدم همشون کار paint لپتاپتن!

چرا تصورات بچمو بهم میریزی بیام بکشمت:/

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - ѕααяeη - 24-03-2021

(24-03-2021، 22:41)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 22:38)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن من خر باشم
فاطی گاو ._.

(24-03-2021، 22:38)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عا اونو میگی.
نمیدونم :| حضور ذهن ندارم

._. فیدات

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - _sehun_ - 24-03-2021

(24-03-2021، 22:40)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 22:37)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن خیرم/: کردیه/:
ن تو شتری
نخیرم فقط آواتار من(:::
عربیه/:
بیبی گاو دورود بیبی گاودورود دورود
غلط خوردی اواتار من کراش تره (;

بوخودا کردیه/:
کال می بیبی (یاد این آهنگ افتادم)
نخیرم

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Faust - 24-03-2021

6gd

(24-03-2021، 22:43)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-03-2021، 22:41)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیدات ._.
خودا نکنه.-.