انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=265463)

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - بهره - 29-05-2017

(29-05-2017، 12:31)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:29)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:28)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:26)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:22)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگمااااا هر مسلمانی که از سه روز بیشتر قهر بشه از نظر دین کافر محسوب میشه

اینطورباشه من از بیخ کافرم

ببینم این روح نیس که؟؟؟خوتی؟؟129f

نومودونم

بگو نشناختم..واقعا فک کنم نشناختی..ببینم نشناختی مونو؟؟

همون سوگولی که 15سالش بود بعد پزشکی میخوند؟ Big Grin

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - -Demoniac- - 29-05-2017

(29-05-2017، 12:30)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:28)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:26)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ

من خيلي حساسم شايد..!!

ولي خوب الهه جان ميدوني داستان چيه؟؟!!
مث اين ميمونه ك من اينقد شيوا رو به عنوان يه دوست دوسش دارم ولي يهو يه حرفي بزنه كه كاملا انتظارش رو نداشتم..!!
خوب اون موقع قطعا بي توقعيم ميشه و ديگ سعي ميكنم كلا پاپيچش نشم...

اين داستان درباره تو هم صدق ميكرد..!!

يه سري توقعات بيجا  : )

البته شايدم تو بد نگفته باشي..!! من خيلي عن اخلاقم  : )

دوست ندارم ديگ راجبش حرف بزنيم..بيخيال..  ; )
پس بنده وکيلم ? :V
نه  :||

چرا عروس گلم ? :|

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - sogol.bf - 29-05-2017

(29-05-2017، 12:32)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:30)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:28)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:24)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='ÆMÆշЇÑζ' pid='3325432' dateline='1496049747']

خالت چند سالشه؟؟  : )
سالش کجا بود تازه دیروز به دنیا اومده25r30

شت...

چه مامان بزرگ فعالي داري O__O

شوخیدم باو نمیدونم چن سالشه برم بگم خاله یه مرده تو کامپیوتر اومده ازم سوال پرسیده که تو چن سالته؟؟؟برم؟؟

خب تقريبي بگو ببينم چند سالشه...نيت كنيم واس امر خير  : )

+

درسا شاهد باش باز دارم به دستو مقام معظم رهبري جامعه رو به سوي ازدواج سوق ميدم...
بخدا نمودونم خو Sad

(29-05-2017، 12:32)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:30)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:28)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:24)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:22)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شت...

شوخیدم باو نمیدونم چن سالشه برم بگم خاله یه مرده تو کامپیوتر اومده ازم سوال پرسیده که تو چن سالته؟؟؟برم؟؟

+

درسا شاهد باش باز دارم به دستو مقام معظم رهبري جامعه رو به سوي ازدواج سوق ميدم...

(29-05-2017، 12:31)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دعواهاتون مثه دعواهای منو سپهره

كدوم سپهر؟؟

خلسه؟؟  : )

همون رفيق فابت؟؟

تف به تو این رفیق فاب Dodgy Dodgy

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ - 29-05-2017

(29-05-2017، 12:26)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ

من خيلي حساسم شايد..!!

مث اين ميمونه ك من اينقد شيوا رو به عنوان يه دوست دوسش دارم ولي يهو يه حرفي بزنه كه كاملا انتظارش رو نداشتم..!!

بذار منم حرفمو بزنم (:

هیچوقت دوست نداشتم کسی ذره ای ازم دلخوری داشته باشه -___-

من اون موقع هم واقعا به شوخی اون حرفارو زدم و فکر کردم که برداشت تو هم همینه

ولی متاسفانه لحنم خیلی بد بوده تو هم حق داری

من اصلا اخلاقم اینجوری نیست ولی الان انقدر تحت فشارم که شاید متوجه بعضی رفتارام نشم که خب مسلما این ایراد از منه

دوست ندارم تصوراتت از من به هم بخوره

بازم معذرت میخوام و امیدوارم که ببخشی...

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - ÆMÆշЇÑζ - 29-05-2017

(29-05-2017، 12:33)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:30)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:28)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ

من خيلي حساسم شايد..!!

پس بنده وکيلم ? :V
نه  :||

چرا عروس گلم ? :|
شوهرم بد اخلاقه..بد دهن هم هست :||

شايدم دست بزن داشته باشه ://
+

من برم بخوابم باي..

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - -Demoniac- - 29-05-2017

(29-05-2017، 12:22)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شت...

+

(29-05-2017، 12:31)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دعواهاتون مثه دعواهای منو سپهره

كدوم سپهر؟؟

خلسه؟؟  : )

همون رفيق فابت؟؟

سوق دادنت به درد عمت میخوره :/
تو نمیخواد اونو سوق بدی بیا بله رو بگو :|

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - ☼آریا☼ - 29-05-2017

سلام...

آیا کسی منو یادش هست؟

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - sogol.bf - 29-05-2017

(29-05-2017، 12:33)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:31)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:29)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:28)sogol.bf نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2017، 12:26)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینطورباشه من از بیخ کافرم

ببینم این روح نیس که؟؟؟خوتی؟؟129f

نومودونم

بگو نشناختم..واقعا فک کنم نشناختی..ببینم نشناختی مونو؟؟

همون سوگولی که 15سالش بود بعد پزشکی میخوند؟ Big Grin

ای دردت نگیره..یه جورایی آره..در ضمن من نگفتم دکتری میخونم و در ضمن همه اینجا میدونن من چندمم راستی اونروز این حرفو که زدم فقط میخواستم ببینم شماها بی توجهین یا نه خب نبودین..البته قصد بی شعوری نداشتم.. Sad

(29-05-2017، 12:34)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ

من خيلي حساسم شايد..!!

بذار منم حرفمو بزنم (:

هیچوقت دوست نداشتم کسی ذره ای ازم دلخوری داشته باشه -___-

من اون موقع هم واقعا به شوخی اون حرفارو زدم و فکر کردم که برداشت تو هم همینه

ولی متاسفانه لحنم خیلی بد بوده تو هم حق داری

من اصلا اخلاقم اینجوری نیست ولی الان انقدر تحت فشارم که شاید متوجه بعضی رفتارام نشم که خب مسلما این ایراد از منه

دوست ندارم تصوراتت از من به هم بخوره

بازم معذرت میخوام و امیدوارم که ببخشی...

اخی چه مهربون دمت الهه خانوم که غرورتو شیکوندی وحرفتو زدی
منم همینطور نمیخاوم هیچکس دلش بشکنه یاناراحت بشه و ازاین رفتارم بدضربه هایی خوردم