انجمن های تخصصی  فلش خور
کل کل فوتبالی ها (همراه با دیدگاه سنجی) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: فوتبال و سایر ورزش ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- موضوع: کل کل فوتبالی ها (همراه با دیدگاه سنجی) (/showthread.php?tid=1153)

RE: کل کل فوتبالی ها - saeed25/12 - 26-01-2013

معلوم بود دعا دعا کردین گل نزنید. خب لااقل 2تا حمله میکردین که بگن استقلالم بازی کرده.25r3025r3025r30

RE: کل کل فوتبالی ها - باربد 1 - 26-01-2013

(26-01-2013، 21:35)saeed17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معلوم بود دعا دعا کردین گل نزنید. خب لااقل 2تا حمله میکردین که بگن استقلالم بازی کرده.25r3025r3025r30

نیستش که شماها خیلی قشنگ بازی کردین بازی ما رو هیچ میدونین.
بابا جان ما اصلا پایین جدولیا رو حریف خودمون نمیدونیم

RE: کل کل فوتبالی ها - mojdeh1 - 27-01-2013

(26-01-2013، 17:44)قرمز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يه كلام ....قرمز رنگ خونه /سرور اسمونه.........البته من از اون دسته از ادم هايي هستم ك معتقدم نه اب ابيه و نه اسمون..............

میشه بفرمایید چه رنگیهHuhHuhHuh؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: کل کل فوتبالی ها - RedSparrow - 28-01-2013

310 سرور 300

RE: کل کل فوتبالی ها - فرشته ي كوچولو - 28-01-2013

(26-01-2013، 21:37)باربد 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-01-2013، 21:35)saeed17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیستش که شماها خیلی قشنگ بازی کردین بازی ما رو هیچ میدونین.
بابا جان ما اصلا پایین جدولیا رو حریف خودمون نمیدونیم

هر چي باشه از شما بهتر بازي كرديم تازه كريمي هم نبود ولي شما فرهادتونم اومد و هيچ كاري نكردBig Grin

(26-01-2013، 21:30)باربد 1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر: اگه واسه من ریوری ومسخره بازی واسه خودت دیگه چیه حتما چرت و پرت.هه هه
فرشته کوچولو: فرهاد پولپرست نیستش قلعه نوعی با این دعوا کرده بود و اینم رفت و بخاطر بچش هم بود از بازیکنای شما که بهتریم که فقط الکی پول میگیرن و هیچ گل نمیزنن.
سعید 17:ما دعا دعا میکردیم گل نزنن استقلالیا چون ممکن بود چند نفر بر اثر کارایی که پرسپولیسیا میکردن میمردند و این از باختنم بدتره.کلا فرهاد چند دقیقه اومد؟زیاد نبودش واسه همین توب زیاد ب پاش نخوردش
راشین:حالا خوبه هوادارای شما نارنجک پرتاب میکردن هه هه
بهاره:چه پرسپولیس بیشتر رای بیاره چه استقلال مهم ایمنه که ما الان صدر جدولیم و شما یازدهم.شبکه دو فرش سپید رو اگه نگاه میکردی میفهمیدی اس اس بیشتر هوادار داره.هه هه
قرمز:خون قرمز جریان داره تو رگهای ابی.تو ایننظر رو داری بقیه که ندارن برو تحقیق کن بعد بگو.

عاشق خداوندی هستم که ماهی قرمز را محتاج دریای ابی,اسمان ابی را سرور گل سرخ و استقلال را سرور پرسپولیس کرد.Heart

پس چرا بچش رو نبرد يه شهر اروپايي برد يه شهر عربي لطفا خالي نبنديد فرهاد يه پول پرسته
من با اين كه استقلالي نيستم از بعضي از بازيكناي استقلال مثل جواد نكونام و آرش برهاني خوشم مياد ولي از بچگي هر وقت اين مجيدي رو ميديدم يه حس بدي بهم دست مي داد چون اون هميشه تو موقعيتاي سخت استقلال رو ول كرده
راستي ميگي بازيكناي ما فقط پول مي گيرن و بازي نمي كنن اينطوري مي كنن چون دوست دارن مي خواد ببينن فضولشون كيه Dodgy

RE: کل کل فوتبالی ها - (amir124 (2 - 28-01-2013

نقل قول: بهاره:چه پرسپولیس بیشتر رای بیاره چه استقلال مهم ایمنه که ما الان صدر جدولیم و شما یازدهم.شبکه دو فرش سپید رو اگه نگاه میکردی میفهمیدی اس اس بیشتر هوادار داره.هه هه
یه برنامه کم طرفدارکیلویی روذاری با90وفوتبال برترمقایسه میکنی؟؟؟؟؟؟
امیر: اگه واسه من ریوری ومسخره بازی واسه خودت دیگه چیه حتما چرت و پرت.هه هه

اگه منظورت وجودنداشتن رنگ آبیه که بروهرجامیخوای سرچ کن دانشمنداگفتن نه من
نقل قول: عاشق خداوندی هستم که ماهی قرمز را محتاج دریای ابی,اسمان ابی را سرور گل سرخ و استقلال را سرور پرسپولیس کرد.
دریاآبیه عالم؟؟؟؟؟
ماهی محتاج آبه نه محتاج آبی
جمعه رم که دیدی
استقلال......سوراخه...سوراخه

قلعه نویی این باردوبرابرهم صلوات بفرسته کفایت نمیکنه

RE: کل کل فوتبالی ها - mojdeh1 - 28-01-2013

اشتباه نکن
پرسپولیس سوراخهTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue

RE: کل کل فوتبالی ها - ...asall... - 28-01-2013

(28-01-2013، 16:26)mojdeh1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشتباه نکن
پرسپولیس سوراخهTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue

خودت اشتباه نکن
استقلال سوراخهTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
اگه دقت کرده باشید وقتی آسمون قرمز می شه همه شاد می شن و تعطیل شدن مدرسه رو به خوش یمنی رنگ قرمز می زارن....Big GrinBig GrinTongue:cool:WinkRolleyesDodgy

RE: کل کل فوتبالی ها - (amir124 (2 - 28-01-2013

هههههه
دیدیم چه استقلال خوب بازی نکرد

RE: کل کل فوتبالی ها - soofia - 28-01-2013

ای بابااااااااااااااااااا خودتونو کشتیداااااااااااااااااااا
در قرآن هم اومده که پرسپولیس سووووووووووووووووراخه و هیچ حرفی بالاتر از حرف خداوند نیس پس همه با هم بگید:
پرسپولیس سوراخهBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin