انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) (/showthread.php?tid=237114)

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ƝAƲA - 21-07-2015

سلام.

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Aiden Pearce - 21-07-2015

(21-07-2015، 22:01)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 22:00)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان من یک یه ماهی نیستم تو فلشش
میام ولی فعالیتی ندارم دیگه 

چرا؟ چیزی شده؟ تازه نویسندت کردم که! ای بابا

میگن که بنده 100 گیگ داننلود کردم از دروغ
به دلیل دانلود شبانه هم نتم جم میشه 
با نت گوشی میام 
ولی قول میدم بعد اینکه شرایط درس شد چنتا مقاله مث اون بنویسم

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Apathetic - 21-07-2015

(21-07-2015، 22:04)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 22:02)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 22:00)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: موافقم .. لایک :|
من این دوره زمونه خیلی کنکور رو نمیشناسم .. رتبه از چند به پایین خوبه ؟ اصلا تهران از چند به پایین قبول میکنه ؟
بستگی به رشته و هدف داره.
مثلا اگه انسانی باشی و بخوای حالا یک رشته ای چیزی تهران قبول بشی باید حتما 5 هزار رو بیاری تا مطمین بشی.

شنیدم میگن کنکور قراره ور داشته بشه .. راسته ؟ :|

امکان نداره. مگر اینکه بشه مقاله ای و مصاحبه ای. مثله دانشگاه های خارجی. وگرنه با یک معدل که نمیشه تایین کرد. مثلا این همه ادم ممکنه معدلشون 20 بشه! یا کلی حق ضایع بشه توی حوزه ی تصحیح (که ماله من شد!).
اوهوم ._.
میگم میخوای یه نگاهی به خصوصی هم بندازی ؟ :|

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 21-07-2015

(21-07-2015، 22:01)♪neGar♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 22:00)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 21:56)♪neGar♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 21:54)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 21:47)♪neGar♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی سوال بپرسم؟؟

کسی اینجا هست ک خداناباور باشه؟

شما خانوادت اتئیستن یا خودت انتخاب کردی؟

ن خانوادئم همشون  مسلمونن
من خودم انتخاب کردم  ولی اتئیست نیستم اگنوستیکم
این دوتا ی ذره فرق دارن

بله خوشبختانه راجبع هر دوفرقه اطلاعات دارم..
میتونم بپرسم شما چندسالتونه؟

14

اینکه ندانم گرای هستی رو جایی بیان نکن این یک..
دومن شما هنوز یکم سنت کمه عزیز..این بحث خداناباوری خیلی پیچیدست فقط در حد ی اسم نیست..
ببین خدا وجود داره من مطمنم .. کافیه باورش کنی ..

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ๒lคςк ๔єค๔ - 21-07-2015

(21-07-2015، 22:03)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 21:57)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 21:56)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـاهـان یـه نفـر خیلی احمقـه نـه؟؟!!

بحث رو ببند..

الان دوباره میخواید شروع کنید :|

خیلـی چیـزه ..!|:

الان مَن به تو چیکار دارم‎:|‎؟

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Interstellar - 21-07-2015

(21-07-2015، 22:07)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 22:03)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 21:57)ραrαηorмαL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 21:56)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـاهـان یـه نفـر خیلی احمقـه نـه؟؟!!

بحث رو ببند..

الان دوباره میخواید شروع کنید :|

خیلـی چیـزه ..!|:

الان مَن به تو چیکار دارم‎:|‎؟

شمــا بیخیال شو .. :|

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - FARID.SHOMPET - 21-07-2015

بچه ها شاید من چند روز نباشم. اگه کسی سوال کرد بگید کار داره نمیاد. کار های فلش هم که روال شده پس نیازی به من نیست چند روز

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ♪neGar♪ - 21-07-2015

(21-07-2015، 22:07)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 22:01)♪neGar♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 22:00)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 21:56)♪neGar♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 21:54)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما خانوادت اتئیستن یا خودت انتخاب کردی؟

ن خانوادئم همشون  مسلمونن
من خودم انتخاب کردم  ولی اتئیست نیستم اگنوستیکم
این دوتا ی ذره فرق دارن

بله خوشبختانه راجبع هر دوفرقه اطلاعات دارم..
میتونم بپرسم شما چندسالتونه؟

14

اینکه ندانم گرای هستی رو جایی بیان نکن این یک..
دومن شما هنوز یکم سنت کمه عزیز..این بحث خداناباوری خیلی پیچیدست فقط در حد ی اسم نیست..
ببین خدا وجود داره من مطمنم .. کافیه باورش کنی ..

اوهوم میدونم برا  این چیزا  سنم  پایینه

خب  من دقیقا  مشکلم اینه  نمیتونم باورش کنم :|

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Interstellar - 21-07-2015

(21-07-2015، 22:07)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها شاید من چند روز نباشم. اگه کسی سوال کرد بگید کار داره نمیاد. کار های فلش هم که روال شده پس نیازی به من نیست چند روز

برو من هستمـ..

فقط تا برگردی..فلش نیست :|

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 21-07-2015

(21-07-2015، 22:04)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 22:02)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 22:00)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: موافقم .. لایک :|
من این دوره زمونه خیلی کنکور رو نمیشناسم .. رتبه از چند به پایین خوبه ؟ اصلا تهران از چند به پایین قبول میکنه ؟
بستگی به رشته و هدف داره.
مثلا اگه انسانی باشی و بخوای حالا یک رشته ای چیزی تهران قبول بشی باید حتما 5 هزار رو بیاری تا مطمین بشی.

شنیدم میگن کنکور قراره ور داشته بشه .. راسته ؟ :|

امکان نداره. مگر اینکه بشه مقاله ای و مصاحبه ای. مثله دانشگاه های خارجی. وگرنه با یک معدل که نمیشه تایین کرد. مثلا این همه ادم ممکنه معدلشون 20 بشه! یا کلی حق ضایع بشه توی حوزه ی تصحیح (که ماله من شد!).
کنکورم برداشته شه دانشگاه های خوب ی امتحان سخت تر از کنکور میزارن :|
خیالتون تخت..