انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نسخه 455 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نسخه 455 (/showthread.php?tid=298084)

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - Ɗєя_Mσηɗ - 18-08-2021

(18-08-2021، 20:05)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 19:58)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربونت ^^

ارهههه ×_×
شاید وقت بشه چهارم نگا کنم

سه رو ببینی دیگه میری تو شوک نمیتونی ادامه بدی

دیدمششششش o_O
وای سهند باورم نمیشهههه ._.*
هی میرفتم عقب ، پلی میکردم دوباره نگا میکردم Telegh_01
من بهت گفتمم از این آریا استارک خوشم میاد ، یچیزی دیده بودم تو وجودش (الکی مثلا v: )

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - _sehun_ - 18-08-2021

(18-08-2021، 21:02)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Волшебник

سلام برادر
حقیقتا خیلی واست احترام قاعلم
ینی خب بهر حال و تحت هر شرایطی تقریبا دو برابر من سن داری شما و دمتم گرم
ولی دیگه خداوکیلی چرا انقد قفلی زدی رو من ؟
آقا من گفتم دی**و !!!
همین
این کلمه رو فقط به همین شکل نوشتم
الان خداییش این بن داره ؟
الان من واس گفتن کلمه دی**و باید 3 روز بن شم ناموصا ؟
چه وضشه خب ما چیزی نگیم بن میشیم چیزی بگیم هم بن میشیم ... کلا تحت هر شرایطی یه داستانی واس من پیش میاد این وسط
واقعا دارم به عمق این کلمه فکر میکنم ! این که من چی گفتم که 3 روز بن داشت واقعا ؟
خداوکیلی نشستی پشت پنلت هر کی از راه میرسه فورا یه دو سه روزه محرومیت میندازی بش خب این که نشد که عزیز من
ملت اینجا دارن از هم بالا میرن
انواع و اقسام فحش ناموصی رو به هزار و یک شکل به هم میدن
یارو برگشته تو همین یکی دو نسخه پیش به دختره گفته دراز بکش اولش یکم قلقلکت بدم بعدش وارد عمل شیم
تو دو سه تا تاپیک پایینتر انواعو اقسام حرفا و چیزا زده شده که شما رسما به هیچ جات نگرفتی برادر
خلاصه اینکه نمیدونم چرا مال همه خوبه و مال من بده ...
یکم اصلاح کن خودتو عزیز
دمت گرم

دیگه خود آذری جهرمی یه لایو گذاشته بود یبار
یارو توش بش گفت یجات خله
وزیر مملکت فقط به یارو گفت عزیزم از گلواژه استفاده کن !
اونوقت اینجا بخاطر گفتن دی**و حضرت عالی 3 روز بن میکنی مارو ...

برای پیدا کردن این پیام به دو نسخه پیش رفتم و تا 20 صفحه جلو رفتم چیزی نصیبم نشد):

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - Mohlek - 18-08-2021

(18-08-2021، 22:54)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 21:02)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Волшебник

سلام برادر
حقیقتا خیلی واست احترام قاعلم
ینی خب بهر حال و تحت هر شرایطی تقریبا دو برابر من سن داری شما و دمتم گرم
ولی دیگه خداوکیلی چرا انقد قفلی زدی رو من ؟
آقا من گفتم دی**و !!!
همین
این کلمه رو فقط به همین شکل نوشتم
الان خداییش این بن داره ؟
الان من واس گفتن کلمه دی**و باید 3 روز بن شم ناموصا ؟
چه وضشه خب ما چیزی نگیم بن میشیم چیزی بگیم هم بن میشیم ... کلا تحت هر شرایطی یه داستانی واس من پیش میاد این وسط
واقعا دارم به عمق این کلمه فکر میکنم ! این که من چی گفتم که 3 روز بن داشت واقعا ؟
خداوکیلی نشستی پشت پنلت هر کی از راه میرسه فورا یه دو سه روزه محرومیت میندازی بش خب این که نشد که عزیز من
ملت اینجا دارن از هم بالا میرن
انواع و اقسام فحش ناموصی رو به هزار و یک شکل به هم میدن
یارو برگشته تو همین یکی دو نسخه پیش به دختره گفته دراز بکش اولش یکم قلقلکت بدم بعدش وارد عمل شیم
تو دو سه تا تاپیک پایینتر انواعو اقسام حرفا و چیزا زده شده که شما رسما به هیچ جات نگرفتی برادر
خلاصه اینکه نمیدونم چرا مال همه خوبه و مال من بده ...
یکم اصلاح کن خودتو عزیز
دمت گرم

دیگه خود آذری جهرمی یه لایو گذاشته بود یبار
یارو توش بش گفت یجات خله
وزیر مملکت فقط به یارو گفت عزیزم از گلواژه استفاده کن !
اونوقت اینجا بخاطر گفتن دی**و حضرت عالی 3 روز بن میکنی مارو ...

برای پیدا کردن این پیام به دو نسخه پیش رفتم و تا 20 صفحه جلو رفتم چیزی نصیبم نشد):
سه چار نسخه قبله فک کنم
ولی مطمعنم هست

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - سهَ‌ند - 18-08-2021

(18-08-2021، 22:54)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 20:05)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه رو ببینی دیگه میری تو شوک نمیتونی ادامه بدی

دیدمششششش o_O
من بهت گفتمم از این آریا استارک خوشم میاد ، یچیزی دیده بودم تو وجودش (الکی مثلا v: )

Telegh_01Telegh_01Telegh_01
خیلی خوب بود. اصلا آدم یهو شکه میشه. انتظارشو نداری یهو .. هووف
فقط بِرَن و جان خیلی تو این قسمت رو مخ بودن -_- هیچ کاری نکردن
آدم مهم هم نمرد :/

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - امیر‌حسین - 18-08-2021

دعا کنید مارو?❤️
میدونم مشکلات با دعا حل نمیشه?
ولی اون بار معنوی و انرژی مثبتش خودش کلیه❤️

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - Mohlek - 18-08-2021

(18-08-2021، 22:57)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دعا کنید مارو?❤️

چیزی شده داداش ؟

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - TinaMk - 18-08-2021

(18-08-2021، 22:42)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"^t!ana^"
کشف جدید
عنوان موضوع هاتو ک کنار هم بزاریم چنتا جمله ازش تراوش میشهههههه Telegh_01

چی تراوششش میشهههه

(18-08-2021، 22:55)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 22:54)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه چار نسخه قبله فک کنم
ولی مطمعنم هست

Telegh_01

(18-08-2021، 22:57)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 22:57)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دعا کنید مارو?❤️

چیزی شده داداش ؟
حال مملکت خرابه چی بدتر از این؟
بهتر از این بدتر نمیشد((:

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - Ɗєя_Mσηɗ - 18-08-2021

(18-08-2021، 22:56)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 22:54)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدمششششش o_O

Telegh_01Telegh_01Telegh_01
خیلی خوب بود. اصلا آدم یهو شکه میشه. انتظارشو نداری یهو .. هووف
فقط بِرَن و جان خیلی تو این قسمت رو مخ بودن -_- هیچ کاری نکردن
آدم مهم هم نمرد :/

اره واقعااا ، من گفتم دیگه جنگو باختن. بعد یهو دقیقه ی اخر آریا اومد خنجرو فرو کرد تو شکم نایت کینگ
قیافه ی من اون لحظه دیدنی بود Telegh_01
من همش فکر میکردم جان قراره نایت کینگ رو بکشه._. برعکسِ نبرد حرامزاده ها که جان اونجا کلیییی جنگید اینجا فقط نشسته بود رو اژدها سواری میگرفت Telegh_11Telegh_01