انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ (/showthread.php?tid=291382)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 15-11-2020

(15-11-2020، 20:57)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 20:56)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وءو
اره بزرگاا: حواسشون هست
البته سهون گناه كاره من در جريانم.-.

خیلی هس/:
چیکار کرده؟):

حتما هست شايد ب چشم نيادولي مطمئن باش
تورو از خواهرت به دور كرده //:

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - *Aɴѕel* - 15-11-2020

(15-11-2020، 20:59)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد سرده امشب

بیا زیر پتو*.*
سرما نخوری

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 15-11-2020

(15-11-2020، 21:00)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 20:59)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقد سرده امشب

بیا زیر پتو*.*
سرما نخوری

عشقم بچمون تازه 1 ماهشه(=

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - _sehun_ - 15-11-2020

(15-11-2020، 20:59)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 20:57)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی هس/:
چیکار کرده؟):

خودم از کارای زشتش خبر دارم/: گفتم ببین تو چی میدونی/:
ن کلا خواهرم سرش تو گوشی ه یا درس میخونه کلا پیش هم نیستیم زیاد

يادش بخيرر خوونه مامان بزرگم يه كرسي بود
پاهامون و گرم ميكرديم
  انقده بحث گرم مي شد كه خوابمون مي گرفت !_!

(15-11-2020، 21:02)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 20:59)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اءوف بر او
مشغله ها زياده خب زندگياا انفرادي شده
خودت بايد بخندي گريه كني اشكاتم پاك كني كسي هم نبينه //:

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 15-11-2020

lollll!

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - _sehun_ - 15-11-2020

(15-11-2020، 21:02)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاهامون و گرم ميكرديم

(15-11-2020، 21:02)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اءوف بر او

ن ن اوف بر او crying
آره...
آره حرفتو باید گل گرفت زد دیوار/:

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - *VENUS* - 15-11-2020

(15-11-2020، 21:07)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

lollll!

آواتار *-*

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 15-11-2020

(15-11-2020، 21:07)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 21:07)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

lollll!

آواتار *-*
خیلی کیوتههههه*---*

(15-11-2020، 21:07)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 21:02)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاهامون و گرم ميكرديم

اءوف بر او

ن ن اوف بر او crying
آره...
آره حرفتو باید گل گرفت زد دیوار/:

درسته‍
بلي
بايد تلاشت نامحدود بشه زندگيت كلي تغيير ميكنه