انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ (/showthread.php?tid=291382)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב - 15-11-2020

(15-11-2020، 20:21)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واکسن کرونا تا کریسمس بیرون میاد
فعلا بیریتانیا
و امریکا
و یه چن تا کشور دیگه پیش خرید کردن

نامو..ن راست ميگي
من كه ازدور خاله مو نميشناسم ديگه
ديروز به يكي اشتب گفتم خاله
گفت من  خالت نيستم crying crying

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - _sehun_ - 15-11-2020

خاله؟
من ب خواهرم گفتم زن عمو/:

(15-11-2020، 20:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاله؟

خب تو خونه جاي دوري نميره
ولي تو خيابون آبرو نموند برام Telegh_50

(15-11-2020، 20:41)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 20:39)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاله؟

بابا اینا هیچه
من خواهرم شوهر نکرده ک صب تا شب پیشمه از بس تو کامپیوترم قیافه خواهرمو یادم رفته/:

(15-11-2020، 20:44)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 20:41)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا اینا هیچه
من خواهرم شوهر نکرده ک صب تا شب پیشمه از بس تو کامپیوترم قیافه خواهرمو یادم رفته/:

نه خداييش
ريا نباشه خواهر هميشه جلو چشات بايد باشه ها
حواست بهش باشه*_

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - سهَ‌ند - 15-11-2020

کیف من اینه که بازیشون رو بهم زدم

(15-11-2020، 20:46)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 20:44)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا اینا هیچه

نه خداييش
حواست بهش باشه*_

ن بابا دارم لاف میزنم/:
من کوچیکترم باید بیشتر حواسش بهم باشه ها

(15-11-2020، 20:51)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 20:46)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه خداييش
حواست بهش باشه*_

ن بابا دارم لاف میزنم/:

وءو
اره بزرگاا: حواسشون هست
البته سهون گناه كاره من در جريانم.-.

(15-11-2020، 20:56)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-11-2020، 20:51)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن بابا دارم لاف میزنم/:

وءو
اره بزرگاا: حواسشون هست
البته سهون گناه كاره من در جريانم.-.

خیلی هس/:
چیکار کرده؟):

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰ - †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† - 15-11-2020

چقد سرده امشب