انجمن های تخصصی  فلش خور
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 (/showthread.php?tid=183648)

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - Mᴏsᴇs - 16-10-2014

(16-10-2014، 20:13)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2014، 20:08)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2014، 20:05)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دهنت رزی >_<

باو مگه من چی گفتم ؟

ک اصن فاطی حرص بخوره ؟

خدافظ باو
بخاطر تو نبود که دیوانه :|

بخاطر چیزی که گفت بود ..

(16-10-2014، 20:10)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تینا دیگه ن من نه تو :|

فاطی تو بگو چجوری ._. ؟

این ارسال یک ایمیل رو محو کنم >_<
تیک کنار دریافت ایمیل از سایر کاربران رو وردار :|
گدا -_-

نقل قول: رزیو میگم .-.
برو به زنه خودت گیر بده -_-
آقا جریان اصلا ی چیز دیگه بود :V

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - girl of chaos - 16-10-2014

(16-10-2014، 20:10)2 سیـب آلـبالو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گند زدین به گفتگو اصلا معلومه چی دارین میگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی باهات حرف نمیزنه زر مف نزن DodgyDodgy

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - | NEON DEMON | - 16-10-2014

سینا بحثو عوض نکن پاسخه منو بده :|

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - Mιѕѕ UηυѕυαL - 16-10-2014

(16-10-2014، 20:13)Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2014، 20:08)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2014، 20:05)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دهنت رزی >_<

باو مگه من چی گفتم ؟

ک اصن فاطی حرص بخوره ؟

خدافظ باو

بخاطر چیزی که گفت بود ..

(16-10-2014، 20:10)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی تو بگو چجوری ._. ؟

اعصابم خورده حواسم نی ._.

وگرنه صدبار اونا رو خوندم :|

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - Dead Silence - 16-10-2014

چه عجب خودی نشووون دادیییییییییییییییییییییییی ^___^

لایکــــــــــــــ D:

رز کجایییی ؟؟ ^___^

رضا حرف دهنتو بفهم دیه ._. آدم با دوس دخترش اونطوری حرف میزنه ؟ -_-

فاطی من از طرف رضا معذرت میخام ._. حالا ببوسید همو برید خونتون -_-* .. پرو شدین .-.

خدافظ .__.

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - | NEON DEMON | - 16-10-2014

(16-10-2014، 20:14)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دهنت رزی >_<

باو مگه من چی گفتم ؟

ک اصن فاطی حرص بخوره ؟

خدافظ باو

بخاطر چیزی که گفت بود ..

فاطی تو بگو چجوری ._. ؟

گدا -_-

فش نده سگه پیر :|
وگرنه ادام و میفرستم سراقت ._.
میدونی که چی میشه بعدش :V

(16-10-2014، 20:15)ღღ ßÀᗡ ♐ ƃíᴚL ღღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه عجب خودی نشووون دادیییییییییییییییییییییییی ^___^

لایکــــــــــــــ D:

رز کجایییی ؟؟ ^___^

رضا حرف دهنتو بفهم دیه ._. آدم با دوس دخترش اونطوری حرف میزنه ؟ -_-

فاطی من از طرف را معذرت میخام ._. حالا ببوسید همو برید خونتون -_-* .. پرو شدین .-.

خدافظ .__.
باز این استاد پرید وسط :|

ببند جون حاجی :|

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - 2 سیـب آلـبالو - 16-10-2014

(16-10-2014، 20:15)نیوشا12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2014، 20:10)2 سیـب آلـبالو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گند زدین به گفتگو اصلا معلومه چی دارین میگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی باهات حرف نمیزنه زر مف نزن DodgyDodgy
روزگارو نگاه کن باید با یه دختر 12 ، 13 ساله دهن به دهن بشیم

برو مامانت کارت داره

RE: چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 16-10-2014

باز اینجا دعواس?...

سلامدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²13 199

(16-10-2014، 20:17)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-10-2014، 20:14)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دهنت رزی >_<

باو مگه من چی گفتم ؟

ک اصن فاطی حرص بخوره ؟

خدافظ باو

بخاطر چیزی که گفت بود ..

فاطی تو بگو چجوری ._. ؟

گدا -_-

فش نده سگه پیر :|
وگرنه ادام و میفرستم سراقت ._.
میدونی که چی میشه بعدش :V
:|