انجمن های تخصصی  فلش خور
گــفـتگـوے آزاد 【86】 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گــفـتگـوے آزاد 【86】 (/showthread.php?tid=93201)

RE: گــفـتگـوے آزاد 【86】 - Mason - 06-03-2014

(06-03-2014، 19:55)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:53)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا اینو مهم نکردین ؟ -_-
شــمارا هــم! {:
بلی ما را هم :_:

RE: گــفـتگـوے آزاد 【86】 - ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ - 06-03-2014

(06-03-2014، 19:54)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:46)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:44)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:42)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیــگ بــه دیــگ مــیگه روت ســیا |:

نع دخترآ از من خوشون میآد نع من از دخترآ ! Big Grin
اوآیل دختر بآز بود قبول ! Big Grin

مهرآور تو یعنی چن مآه پیش تو تآرآ نگفتی من شوهرت بشم هآن ! ؟ بهم میگفت رسول ! Big Grin
اون گذشته بود!
یکم بیا جلو تر

(06-03-2014، 19:44)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهراوه سوژه هم رسید Big Grin
امیر دهنت رو باز کنی چیزی بگی سطل آخشال رو به خوردت میدم!!!!

امیر این دختر به دردت نمیخوره.حرف منو گوش کن.
عرفان بس کن الان که کلش بترکه Big Grin حالا قهر میشه بیا درس کن Big Grin
منو با بادکنک جا به جا گرفتی!
من نمیخوام دیه با هیشکی قر کنم-_-
جز اون آیسانه...
چی بگم آخه بش

RE: گــفـتگـوے آزاد 【86】 - Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ - 06-03-2014

یه لحظه !
این جمله میتونه معنی هآی زیآدی داشته بآش از اونجای که این تآرآ منحرف است !
تآرآ شمآرآ هم ........ ! خخخخخخخ Big Grin

RE: گــفـتگـوے آزاد 【86】 - Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ - 06-03-2014

(06-03-2014، 19:53)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها من سپاس میدم ولی نمیخوره~__~

هــان؟؟؟O__o

لـا الله الـا الـلـه|:

RE: گــفـتگـوے آزاد 【86】 - Mr.Robot - 06-03-2014

تارا الان اقای قانون میاد اواتارتو ویرایش میکنه !!! از الان عوض کنی سنگین تری |:

RE: گــفـتگـوے آزاد 【86】 - ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ - 06-03-2014

(06-03-2014، 19:55)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:54)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:52)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:43)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:40)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود -ــــــ-

ممد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوباره گروه رو جمع کن!!!!
بگرد سحر رو پیدا کن!
بهم توهین کردن!!!!
سریع>_________________________________________________<

هااا ؟
یذره واضح تر و شمـرده تر |: !
هوووف!
این عرفان رو بنداز زندان>_<
با آیسان>_<
با غزل>_<

منم تو رو زندان می کنم >_<
رزیcry girl
نمیدونی چه انگ هایی که بم نزدنcry girl
اگ بابا فریدم برگرده من چه جوری تو چشش نیگا کنم آخهcry girl

RE: گــفـتگـوے آزاد 【86】 - ERF@N - 06-03-2014

(06-03-2014، 19:54)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:46)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:44)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:42)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیــگ بــه دیــگ مــیگه روت ســیا |:

نع دخترآ از من خوشون میآد نع من از دخترآ ! Big Grin
اوآیل دختر بآز بود قبول ! Big Grin

مهرآور تو یعنی چن مآه پیش تو تآرآ نگفتی من شوهرت بشم هآن ! ؟ بهم میگفت رسول ! Big Grin
اون گذشته بود!
یکم بیا جلو تر

(06-03-2014، 19:44)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهراوه سوژه هم رسید Big Grin
امیر دهنت رو باز کنی چیزی بگی سطل آخشال رو به خوردت میدم!!!!

امیر این دختر به دردت نمیخوره.حرف منو گوش کن.
عرفان بس کن الان که کلش بترکه Big Grin حالا قهر میشه بیا درس کن Big Grin

بهتره گربرو دم هجله بکشی:| الآن قهر کنه بهتر از وسط زندگیه@_@

RE: گــفـتگـوے آزاد 【86】 - T A R A - 06-03-2014

(06-03-2014، 19:58)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه لحظه !

ذهــنه تــو مــنحرفه!! |:

(06-03-2014، 19:58)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هــان؟؟؟O__o

لـا الله الـا الـلـه|:

شــمارا هــم!! {:

RE: گــفـتگـوے آزاد 【86】 - Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ - 06-03-2014

(06-03-2014، 19:59)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:58)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه لحظه !

ای دختر بی حیآ ! Big Grin
به نوه رسول الله این چیزآ نمیچسبه ! Tongue
من برم خدآفظ ! Big Grin

RE: گــفـتگـوے آزاد 【86】 - ERF@N - 06-03-2014

(06-03-2014، 19:59)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه لحظه !

نه دیگه واقعا تارا امروز منحرف شد به خاطره حرفای ما ^____^