انجمن های تخصصی  فلش خور
€¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ (/showthread.php?tid=107656)

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Dead Silence - 13-05-2014

امیر >_< اونقد گفتی یتیم اخرم یتیم شدم »_«

من هیچکیو ندارم »_«

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Mr.Robot - 13-05-2014

(13-05-2014، 17:45)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قراره یه بحث باحال بندازم وسط (:

خب ؛ حالا کی قراره من مدیر شم؟!^_^
چقد با اطمینان گفتی میخوای شی ^___^
گند تر از تو هنوز نتونستن مدیر شن |||:

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - tyjtfhdhr - 13-05-2014

ولش ما خیر نویسنده شدن رو زدم تا صد سال دیه هم ن شما منو نویسنده میکنین فقط حد اکثر کاری ک برام میتونید بکنین اینه ک محرومم نکنید
راستی این موضوع مهم نمیشه ایمان؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=99668&page=8

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ - 13-05-2014

(13-05-2014، 17:49)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 17:45)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قراره یه بحث باحال بندازم وسط (:

خب ؛ حالا کی قراره من مدیر شم؟!^_^
این می خواد مدیر شه......
بعد ما هنو تو کف نویسندگیم:|
یه سپاس قهوه ای بده منم یه سپاس صورتی بت بدم^_-

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Dead Silence - 13-05-2014

(13-05-2014، 17:48)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 17:46)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهراوع -_-

مهریییی جیغغغغ >_<
هـیـچـی نـگـو cry girl

خـدآیـآ cry girl

ینی خفه شـم |: .. [!!]

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - † αƖιєη † - 13-05-2014

(13-05-2014، 17:45)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 17:43)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 17:37)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 17:36)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 17:34)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قضیه خیلی حساسه |:
تو چقد مشکل خانوادگی داری مرضی اخی|:

آره مهی -_-

عمو خُله هم بهم میگه یتیم |: .. -__________-

من چیکار کنم !؟ بابام زیر درخت آلبالو گم شدع|:
عزیزم  برمیگرده(:
ننت کیه؟(:؟

(13-05-2014، 17:36)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 17:31)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کـوچـولـو بـودم دآشـتـم ^-^
رفـتـم تـو بـآلکـن بـه هـوآیـی کـه مـرد عـنـکـبـوتـیـم خـودمـو پـرت کـردم پـآیـیـن ..!!!
هـمـه جـآم شـیـکـسـت ^-^

هـیـع -_-

آخــی عـزیــزم ..! ^_^

مـهــتــآب اصـلـا نـمـی خـوآد خــآلــه شــی ..! -_-
بــم بــَـر خـورد ..! :|
میرم لو میدمت .. اصن تو واس چی بچه داری اونم دو قلو چی کار کردی هان ؟0.0 اگ به همه نگفتم|:
جـــیـــغ ..! 0_0
مــن کــآری نـکــردم ...! :|
اصــلــا من 7 ســآلـمــه ..! :/
نــمــی تــونــم ..! :|
مــهــرآوه مــنــو اخـفــآل کــرد ..! cry2
من که فهمیدم تو شب خونه نیومدی !
میخای با بچه هات چی کار کنی هان0.0؟
دگ تموم شد حالا همه ابروت میره دختره بی حیا|:
مهراوه چی کار کرده صب کن ببینم مهراوه0.0؟
پــرورش گــآه یــآ وســط خـیـآبــون ..! :|
بــلــه بــآحــیــآ ..؟! <:
مــنــو بــردآش بــرد تــو یــه خــونــه کــه اون پــســره اونــجــآ بــود ..! cry2
مــنــو بــآ چـســـب 1 6 10 چــســبــونــد بــه یــه جــآ و رفــت بـقـیـشــم ..!  Angel

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Wєιяɗ - 13-05-2014

(13-05-2014، 17:49)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 17:47)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـیـشــه بـرآمــون بــآزش کـنـی ..؟! inrv  
 { اسـتـغـفـرالـلـهAngel }

چشم ! €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ 197
زشته |:
حداقل یه توضبیحی بدین ادامش|:

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ - 13-05-2014

(13-05-2014، 17:46)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 17:38)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نـیـگـا تـو رو خـودا بـآ احـسـآسـآت ی دخـتـر مـظـلـوم و پـاسـتـوریـزه چ جـوری بـآزی مـیـکـنـن !!cry girl

مـن گـونـآه دآرم cry girl >.<

کاور ! €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ 197

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://up.iranbaxforum.ir/uploads/e5c7e4a7f2831.jpg
ایـمـآن مـیـمـردی مـنـو زجـر نـدی >.<
هـآع ؟؟
هـآع ؟؟

مـن ک ایـنـو صـد سـآلـه دیـدم !!
دآرم اون دخـتـره رو مـیـگـم ک بـعـد اسـپـآیـدرمـن ازش خـوشـش مـیـومـد !!
اصـن ایـن مـآل فـصـل قـبلـیـه ایـن دخـتـره وآس فـصـل جـدیـده >.< !!
قـآتـل >.<
مـنـو کـشـتـی ت پـسـر >.<

(13-05-2014، 17:47)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 17:46)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جـیـغ >_______________________________________________________________< cry girl

cry girl

وآیـی cry girl

چع سـریـع >.<cry girl

خـدآیـآع cry girl

نـه >________________________________________________________< cry girl
مهراوه رکی میگه تو اخفالش کردی راس میگه -__-؟
جوون مردمو ببین چی کار کردی باش ؟
این کارا چیه اخه؟|:
مـن ک نـمـیـتـونـم بـش تـ***ـجـ***ـآوز کـنـم کـع !!-_- !!

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Mr.Robot - 13-05-2014

(13-05-2014، 17:50)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر >_< اونقد گفتی یتیم اخرم یتیم شدم »_«

من هیچکیو ندارم »_«
شاهزاده ی سوار بر اسب سفید وارد میشود ((((:

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Wєιяɗ - 13-05-2014

(13-05-2014، 17:51)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 17:45)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 17:43)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 17:37)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 17:36)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره مهی -_-

عمو خُله هم بهم میگه یتیم |: .. -__________-

من چیکار کنم !؟ بابام زیر درخت آلبالو گم شدع|:
عزیزم  برمیگرده(:
ننت کیه؟(:؟

(13-05-2014، 17:36)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخــی عـزیــزم ..! ^_^

مـهــتــآب اصـلـا نـمـی خـوآد خــآلــه شــی ..! -_-
بــم بــَـر خـورد ..! :|
میرم لو میدمت .. اصن تو واس چی بچه داری اونم دو قلو چی کار کردی هان ؟0.0 اگ به همه نگفتم|:
جـــیـــغ ..! 0_0
مــن کــآری نـکــردم ...! :|
اصــلــا من 7 ســآلـمــه ..! :/
نــمــی تــونــم ..! :|
مــهــرآوه مــنــو اخـفــآل کــرد ..! cry2
من که فهمیدم تو شب خونه نیومدی !
میخای با بچه هات چی کار کنی هان0.0؟
دگ تموم شد حالا همه ابروت میره دختره بی حیا|:
مهراوه چی کار کرده صب کن ببینم مهراوه0.0؟
پــرورش گــآه یــآ وســط خـیـآبــون ..! :|
بــلــه بــآحــیــآ ..؟! <:
مــنــو بــردآش بــرد تــو یــه خــونــه کــه اون پــســره اونــجــآ بــود ..! cry2
مــنــو بــآ چـســـب 1 6 10 چــســبــونــد بــه یــه جــآ و رفــت بـقـیـشــم ..!  Angel
چی چی 0.0
واییی یعنی دست خورده شدیcry girl دگ نمیتونم شوهرت بدم )):
برم ازشون شکایت کنم؟|: