انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ (/showthread.php?tid=285432)

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - لــــــــــⓘلی - 04-06-2020

(04-06-2020، 0:20)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2020، 0:19)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2020، 0:18)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2020، 0:17)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2020، 0:16)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شب بشين دعا كن مياد

چشم دعا ک زیاد کردم .. کو فایدهTelegh_01

ديرو زود داره ولي سوختو سوز نداره

ایشالا
غزل خیلی باحالی *۰*

باحال كي بودم من؟

ســتــیـــــن

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - Ɗєя_Mσηɗ - 04-06-2020

داشتم بنیامین گوش میدادم تو یه جای اهنگ میگفت " آره خوب بلدم قدم بزنم "
اصن پشمای ادم میریزه از این همه توانایی که خدا به این ادم داده Telegh_01

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - ρσєѕɪ - 04-06-2020

(04-06-2020، 0:21)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2020، 0:20)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2020، 0:19)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2020، 0:18)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2020، 0:17)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشم دعا ک زیاد کردم .. کو فایدهTelegh_01

ایشالا
غزل خیلی باحالی *۰*

باحال كي بودم من؟

ســتــیـــــن

منظورت جيميناس؟ D:

(04-06-2020، 0:19)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2020، 0:12)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2020، 0:07)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2020، 0:05)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2020، 23:58)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل من اینه که از پله هم نمیشه برم
.
در یک مصاحبه تلویزیونی مجری برنامه از بیل گیتس راز موفقیتش رو پرسید بیل گیتس هم یک چک درمیاره و میگه هرچقدر دوست داری برای خودت بنویس !!
مجری برنامه میگه منظور من این نبود ، پرسیدم چطوری موفق شدین ؟ بیل گیتس چک رو پاره میکنه و میگه راز موفقیت من همینه ، برخلاف شما من هیچ فرصتی رو از دست نمیدم ... !

شاید الان مغزت قفلی زده .. ولی فردا که بهش فک کنی ، میفهمی یه عالمه راه هس .. (: ♥

+
هر باوری که نسبت به خود دارید ، در نهایت تبدیل به واقعیت می شود . خلق رویا ها و خواسته های شما امکان پذیر است مشروط بر آن که باورهایی را که نسبت به خود دارید ، تغییر دهید .. !

-رویاهای تحقق یافته ،
وین دایر
همه‌ مان افرادی معمولی هستیم
خسته کننده‌ ایم
شگفت انگیزیم
همه‌ مان خجالتی هستیم
شجاعیم
قهرمانیم
بی‌ پناهیم
فقط به روزش بستگی دارد.....
? behnam elyasi
? Shiraz

زندگی همینه دیگه .
مثِ قمار خونه میمونه .. ،
میبری .. میبازی ..
ولی آخرش همیشه قمار خونه س که برنده ی نهاییه .. !
و این معنیش این نیست که به تو خوش نگذشته .. .
چه سری است در عشق که درست در آن دم که بیش از همه به آن نیازمندیم، از ما می‌گریزد؟

?کامیلو خوزه سلا

یکی باشه که به قلبای یخ زدمون " ها " کنه ?

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 04-06-2020

(04-06-2020، 0:21)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن پشمای ادم میریزه از این همه توانایی که خدا به این ادم داده  Telegh_01

ایش ایش برو اپلاسیون آجی

(04-06-2020، 0:23)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2020، 0:21)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایش ایش برو اپلاسیون آجی

هلو بدون پرز دوس داری داداش ؟ D:

+
خدا بی نیاز افریدهTelegh_01

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 04-06-2020

(04-06-2020، 0:24)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2020، 0:23)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایش ایش برو اپلاسیون آجی

هلو بدون پرز دوس داری داداش ؟ D:

+
خدا بی نیاز افریدهTelegh_01
آره؟
من نیازم تورو هر روز دیدنه لهنتی .. 

(04-06-2020، 0:23)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-06-2020، 0:21)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشالا
غزل خیلی باحالی *۰*

باحال كي بودم من؟

ســتــیـــــن

منظورت جيميناس؟ D:

اوووو دقیقاا

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴ - DarkLight - 04-06-2020

من برم بخوابم
همش میخوام زود بخوابم.نمیشه
مرسی واسه سپاسا
مرسی مهساجون
ببینم کی این نسخه رو تموم میکنه
شب بخیر

(04-06-2020، 0:30)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم بخوابم
همش میخوام زود بخوابم.نمیشه
مرسی واسه سپاسا
مرسی مهساجون
ببینم کی این نسخه رو تموم میکنه
شب بخیر

شب بخیر لیانا جوونزم25