انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) (/showthread.php?tid=237114)

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - bOoOoOy - 21-07-2015

(21-07-2015، 0:46)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه چیزا میگیدآ

دُختر ، دُختره ._.

همشونم بالا و پایین دارن :>

دیگ چ فرقی میکُنه ؟ :|

بالارو نبین چ زشته پایینو ببین بهشته.. :||

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 21-07-2015

(21-07-2015، 0:44)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:41)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:38)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:36)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:33)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نامردا‎:|‎
انقدر نگین ._.
من بهم زدم میره رو اعصابم -___-

خ نزن :|

نمیشُد‎:|‎
من مثل تو که نیستم فقط با یکی باشم .-.
مشکِل اینه با پنج،شیش نفر بَهَم زَدَم .-.

بعد عاشق هر پنج شش نفرشونم بودی؟:|
نه باو‎:|‎
یک بار تو زندگیم عاشق شدم بسم بود -__-
اینا تفریحیه‎=)‎

سنت زیاده واسه بچه بازی ..
دیگه ادم ی جایی خسته میشه ..
ی بار دیگه امتحان کن ..

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Faust - 21-07-2015

(21-07-2015، 0:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:42)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:39)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:37)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:32)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انگیزمو پرسید منم گفتم ..
گرچه ک اس نمیده چون ش نداره :|
:4fv:

تو داری ؟

شبایی که من شارژ نداشتم اون خودش همینجوری بهم اس میداد

از اینده میگفت ، شعر میخوند و .. ._.

میتونی اینکارو کُنی 

خوشحال میشه ._.*

بش ی چیزی گفتم ک الان پشیمونم ..
خدا کنه بعدا بیاد اینا رو بخونه ..
اقا غلط کردم :|
اینا رو میتونم اینجا بگم ولی رو در رو نه..

قرار میزارید چیکا میکُنید؟ ._____.

فکر بد نکنی :| توضیح بده ..(:

کنجکاوم ._.

._. ..
بعدا تو تلگرام بت میگم
اینجا من مدیرم یکم جوش برام سنگینه :|

O_O

همین الان بگو .___.

بیا تل :|

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ - 21-07-2015

نقل قول: مدینه ادمای اسکل و خز یکم براشون عشوه خرکی بیا و شوخی کن حله خودش بت پیش میده..
آخ که چقد دلم میخواد اسکل و خرش کنم :>>>
مرسـی .-.
زده لایه اوزون رو سوراخ کرده .. باید حالش گرفته شه ..!

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 21-07-2015

(21-07-2015، 0:47)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:45)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:42)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:39)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:37)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو داری ؟

میتونی اینکارو کُنی 

خوشحال میشه ._.*

کنجکاوم ._.

._. ..
بعدا تو تلگرام بت میگم

اوووه بیچاره بنده خدات.. .-.

چرا ؟

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - L²evi - 21-07-2015

اهورا تک افتاد دونفری ریختید سرش>.<
مسایل خصوصی مردم به شما مربوطه الکی مثلا دارم دفاع میکنم از اهورا :-P

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ๒lคςк ๔єค๔ - 21-07-2015

(21-07-2015، 0:49)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:44)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:41)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:38)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:36)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خ نزن :|

نمیشُد‎:|‎
من مثل تو که نیستم فقط با یکی باشم .-.
مشکِل اینه با پنج،شیش نفر بَهَم زَدَم .-.

بعد عاشق هر پنج شش نفرشونم بودی؟:|
نه باو‎:|‎
یک بار تو زندگیم عاشق شدم بسم بود -__-
اینا تفریحیه‎=)‎

سنت زیاده واسه بچه بازی ..
دیگه ادم ی جایی خسته میشه ..
ی بار دیگه امتحان کن ..
نه بابا تازه پنج مهر میرم تو ۱۹.-.
میترسم ._.!

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Faust - 21-07-2015

(21-07-2015، 0:47)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو داری ؟

میتونی اینکارو کُنی 

خوشحال میشه ._.*

کنجکاوم ._.

._. ..
بعدا تو تلگرام بت میگم

عشق اینا سالمه (:

نمیدونستی بدون :|

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - bOoOoOy - 21-07-2015

(21-07-2015، 0:50)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کنجکاوم ._.

._. ..
بعدا تو تلگرام بت میگم

چرا ؟

هیچی دخالت نمیکنم...اون خانومه ک نام کاربریش خیلی اشناس فک کنم غزله اسمش بش برخورد.. :|

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - L²evi - 21-07-2015

(21-07-2015، 0:52)~ ѕσмє × σηє ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:50)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کنجکاوم ._.

._. ..
بعدا تو تلگرام بت میگم

چرا ؟

هیچی دخالت نمیکنم...اون خانومه ک نام کاربریش خیلی اشناس فک کنم غزله اسمش بش برخورد.. :|

کجای من به غزل میخوره آخه >.<