انجمن های تخصصی  فلش خور
€¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ (/showthread.php?tid=107656)

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Dead Silence - 13-05-2014

(13-05-2014، 16:40)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 16:36)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 16:33)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 16:29)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـرفان >_<

تو چن تا زن داری ک ازشون بچه ها داری !؟ |: ..

چرا قبلن نگفته بودی مهراوع زنته !ً؟

من با مهراوع مث دوست بودم ولی حالا شده نا مادری cry girlcry girl

(13-05-2014، 16:29)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شـیـکـر خـوردم 0.0 !!

خـود شیرین >_< چاپلـووووس >_<
|: ..

{ شـوخی } |:

طلاقش بدم؟‎

همـونطـور ک من ایمانو طلاق دادم ؛ تو هم باید مهراوع رو طلاق بدی !|: .. -_______-
ت دخـالـت نـکـن !
بـحـث بـیـن بـزگـاس !!

(13-05-2014، 16:38)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

..|:
هعی مهری بیا دوتا کاور بزار ..|:
رمـم پـر شـد نـمـیـتـونـم بـسـآزم -_- !!
بابام از من پرسید نامادری جـون |: ..

هعیهعیهی |: کاش مادرم اینجا بودو میدید چ دلو قلوه ای رد و بدل میشه [!!!!!!!!] |:

من دیگه بابامو دوس ندارم -_- )":

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - ERF@N - 13-05-2014

(13-05-2014، 16:40)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 16:37)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 16:34)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 16:32)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 16:29)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـرفان >_<

ایـنـقـد خـوشـم مـیـآد بـیـن خـآنـوآده جـدآیـی مـیـنـدآزم ^-^

هـمـش دروغ بود مـرضـی !!

چرا دروخ !؟ |: .. از نظر من اشکالی نداشت ! واس عرفان ک عادی شده زن گرفتناش |:

ولی چرا با احساسات ی بچه طلاقی بازی میکنید ؟!cry girl

تو که دائم پیش ننتی‎Undecided

پیش تو باشم !؟ /:

تو هم ک معلوم نی کدوم گوری هستی !|: هرسری یا تو کنترل پنل کاربری هستی یا تو گفتگو نیسی !
/:

اون سری منو ایسگا گرفته بودی !؟ /:

اون کی بود اس داده بود !؟ :/

روانی نمیگی من میترسم !؟ /:
تابستون بیشتر میام!‏

کی؟‎

(13-05-2014، 16:41)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 16:36)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 16:33)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـرفان >_<

(13-05-2014، 16:29)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شـیـکـر خـوردم 0.0 !!

{ شـوخی } |:

طلاقش بدم؟‎

همـونطـور ک من ایمانو طلاق دادم ؛ تو هم باید مهراوع رو طلاق بدی !|: .. -_______-

بچه واسه باباش تعیین تکلیف نمی کنه:|
دستت در نگیره انقد سپاس میدی -________- ||:

بچه اختیار تام دارع -____________-

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Magical Girl - 13-05-2014

صادق رف ..
منم باس برم ظرف بشورم خیر ســرم :||||||
دوستتون دارم همه دوستان *^__^*
خــُدافظ ..

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - ERF@N - 13-05-2014

(13-05-2014، 16:40)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 16:37)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 16:34)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-05-2014، 16:32)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـرفان >_<

هـمـش دروغ بود مـرضـی !!

پیش تو باشم !؟ /:

تو هم ک معلوم نی کدوم گوری هستی !|: هرسری یا تو کنترل پنل کاربری هستی یا تو گفتگو نیسی !
/:

تابستون بیشتر میام!‏

کی؟‎

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ - 13-05-2014

(13-05-2014، 16:41)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـرفان >_<

شـیـکـر خـوردم 0.0 !!

{ شـوخی } |:

طلاقش بدم؟‎

بچه واسه باباش تعیین تکلیف نمی کنه:|
حـرف رآسـت رآ از پـدرت بـشـنـو !!

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - Wєιяɗ - 13-05-2014

(13-05-2014، 16:43)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صادق رف ..
منم باس برم ظرف بشورم خیر ســرم :||||||
دوستتون دارم همه دوستان *^__^*
خــُدافظ ..
اخی عاشق شد(:
میخای ردیف کنم برات دفتر ازدواج سراغ دارم^__^؟
ما وکیلا همه جا اشنا داریم^__^

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - † αƖιєη † - 13-05-2014

اینجا خانواده ها اصلا یه جوریه که حتی یه موقع هایی هم دیدی دختر با باباش ازدواج کردع...!
پسره هم با خواهرش نامزدن :/
والا :|
i hate U pmc..! :|

(13-05-2014، 16:43)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـمـش دروغ بود مـرضـی !!

پیش تو باشم !؟ /:

/:

تابستون بیشتر میام!‏

کی؟‎

اون کی بود اس داده بود ک شما با پسر من چیکار دارید !؟ :/

من اصن به تو اس نمیدم ک !|:

بعضی مواقع مث اونسری ک گفتم بیا گفتگو !|:

RE: €¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ - இFATEMEHஇ - 13-05-2014

|: ...