انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) (/showthread.php?tid=237114)

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ - 21-07-2015

(21-07-2015، 0:30)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:29)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظــرتون چجوری میشه تو برخورد اول (پ.خ )مخ یه پســرو زد؟؟!!

از هیکلت براش بگو ._. ..

اینجوری راحت میشه مخشو زد .. ولـی پررو میشه (..*)

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd - 21-07-2015

شادی ینـــــے...^___^

وقتی عشقت خمیازه میڪشه...
تف ڪنی تو دهنش.. :|

به شما هم هیچ ربطی نداره من این طوری شاد میشم
 ? ?

کیا مث من مریضن؟؟؟؟ 

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Faust - 21-07-2015

(21-07-2015، 0:32)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:31)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:28)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:25)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انگیزتون از بیدار موندن چیه؟ (:

منتظر اس ی بنده خداییم  :ngh:

آخی .‌.

حتما باید بگی؟ >_<

دلم تنگ شُد ._.

هووفف ..

انگیزمو پرسید منم گفتم ..
گرچه ک اس نمیده چون ش نداره :|
:4fv:

تو داری ؟

شبایی که من شارژ نداشتم اون خودش همینجوری بهم اس میداد

از اینده میگفت ، شعر میخوند و .. ._.

میتونی اینکارو کُنی 

خوشحال میشه ._.*

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ๒lคςк ๔єค๔ - 21-07-2015

(21-07-2015، 0:36)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:33)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نامردا‎:|‎
انقدر نگین ._.
من بهم زدم میره رو اعصابم -___-

خ نزن :|

نمیشُد‎:|‎
من مثل تو که نیستم فقط با یکی باشم .-.
مشکِل اینه با پنج،شیش نفر بَهَم زَدَم .-.

(21-07-2015، 0:36)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:30)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:29)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از هیکلت براش بگو ._. ..

بگو این سیبو میبینی
با من دوس شو Smile

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 21-07-2015

(21-07-2015، 0:37)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:32)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:31)*مهرناز*♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:28)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:25)✘ցմεεղ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انگیزتون از بیدار موندن چیه؟ (:

منتظر اس ی بنده خداییم  :ngh:

آخی .‌.

حتما باید بگی؟ >_<

دلم تنگ شُد ._.

هووفف ..

انگیزمو پرسید منم گفتم ..
گرچه ک اس نمیده چون ش نداره :|
:4fv:

تو داری ؟

شبایی که من شارژ نداشتم اون خودش همینجوری بهم اس میداد

از اینده میگفت ، شعر میخوند و .. ._.

میتونی اینکارو کُنی 

خوشحال میشه ._.*

بش ی چیزی گفتم ک الان پشیمونم ..
خدا کنه بعدا بیاد اینا رو بخونه ..
اقا غلط کردم :|
اینا رو میتونم اینجا بگم ولی رو در رو نه..

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - L²evi - 21-07-2015

منم خوبم گرچه کلاس کنکور حالمو گرفت :\
کنکور خرِ خرِ خر است >.<

...،،،،،،،،
ببخشید دیر ج میدم نت گوشی هم مثل کنکوره :\

.،،،،،،،،،

فک کنم گشت ارشاد لازمه برای افراد -17 سال =))
باید به مدیر مذهبیا بگیم دستگیر کنن =)

(21-07-2015، 0:36)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:30)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از هیکلت براش بگو ._. ..

هر پسری از ی نوع دختری خوشش میاد :|
من یادم نمیاد چجوری بنده خدام مخمو زد |:
گرچه فک کنم من زدم :|

سلامتی اون دختری که شکست عشقی خورده بود اومد بغضشو به خاطر عشقش قورت بده ،  
.
.
.
.
.
گوزید !
.
.

نخند ..... خب بهش فشار اومده دیگه !فشار شکست عشقی سخته..!!
همینکه نریده خیییییییییییییلیه  ???

(21-07-2015، 0:38)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:36)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-07-2015، 0:33)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نامردا‎:|‎
انقدر نگین ._.
من بهم زدم میره رو اعصابم -___-

خ نزن :|

نمیشُد‎:|‎
من مثل تو که نیستم فقط با یکی باشم .-.
مشکِل اینه با پنج،شیش نفر بَهَم زَدَم .-.

بعد عاشق هر پنج شش نفرشونم بودی؟:|