انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ραтяιcια - 22-07-2021

(22-07-2021، 13:32)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:31)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می تونی به سرپرستی بگیری . حتماً لازم نیست یه نژادِ عجیب و غریب بگیری.
ولی خب هزینه های نگهداریشم محاسبه کن.

نازی نازی.

ب سرپرستی؟ چگونه؟
ازین پشمک کوچولوا دوس دارم*-*

(22-07-2021، 13:32)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب پس بهش فکر نکن
کار سختی هم هست خصوصا سگ

p336
حالا گریه نکن
خودم واست میگیرم

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _sehun_ - 22-07-2021

(22-07-2021، 13:34)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:32)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب سرپرستی؟ چگونه؟

p336
حالا گریه نکن
خودم واست میگیرم

زود باااش crying

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - فرنودِ بن گیومرث - 22-07-2021

(22-07-2021، 13:31)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می تونی به سرپرستی بگیری . حتماً لازم نیست یه نژادِ عجیب و غریب بگیری.
ولی خب هزینه های نگهداریشم محاسبه کن.

نازی نازی.

ب سرپرستی؟ چگونه؟
ببین من بیش تر از هر کسی و هر چیزی عاشق گربه هام.
حتّی به شوخی می گم من کتسکشوآلم. ولم کنی می رم پارک لاله و گربه ها رو پیدا می کنم و با غذا دادن بهشون برای خودم امتیاز می گیرم تا نازشون کنم.
و خیلی چیز های دیگه.
امّا وقتی گربه گرفتم بیش تر از سه روز نتونستم نگه دارمش.
خیلی چیز ها هست که باید قبل از این که احساسی تصمیم بگیری-مثل من- بهش توجّه کنی.

بعد که توجّه کردی یک سری پیج هست که کسانی به هر دلیلی نمی تونند حیوونشون رو دیگه نگه دارند و رایگان واگذار می کنند.
اون جا پیدا کن.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *Aɴѕel* - 22-07-2021

(22-07-2021، 13:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:09)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من موجودام؟!cry girl

فروختنش(=

ما هممون موجودیم ._.
این یه جورایی تیکه کلام بنده ست ._.
وگرنه تو فرشته ای ^^
31♥︎

(22-07-2021، 13:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:34)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا گریه نکن
خودم واست میگیرم

زود باااش crying

باشru1

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _sehun_ - 22-07-2021

(22-07-2021، 13:35)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب سرپرستی؟ چگونه؟
حتّی به شوخی می گم من کتسکشوآلم. ولم کنی می رم پارک لاله و گربه ها رو پیدا می کنم و با غذا دادن بهشون برای خودم امتیاز می گیرم تا نازشون کنم.
و خیلی چیز های دیگه.

بعد که توجّه کردی یک سری پیج هست که کسانی به هر دلیلی نمی تونند حیوونشون رو دیگه نگه دارند و رایگان واگذار می کنند.
اون جا پیدا کن.

منم عاشق سگام و هروقت میرم بیرون کلی نون میرم با خودم و میدم ب سگا .-.
واقعا؟ تو اینستا هست؟

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *Aɴѕel* - 22-07-2021

Hey, there little honey won't you groove?
I've been trying all night to dance with you
Hey, there little lonely won't you stay?
I said, "I would rather die than feel this pain"
You said "I know I feel very much the same
But I'm afraid that I don't know, knowing is not my thing"

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - shghyegh - 22-07-2021

(22-07-2021، 8:02)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 7:53)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهدی چه غلط کردی ؟
بیام نصفت کنم ناموصا ؟
@THEDARKNESS

@"shghy egh"
نصفش کن اینو فعلا حال ندارم دمت گرم
آتش بس 3

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - فرنودِ بن گیومرث - 22-07-2021

(22-07-2021، 13:36)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:35)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و خیلی چیز های دیگه.

اون جا پیدا کن.

واقعا؟ تو اینستا هست؟
بله سرچ بفرمایید.

@ραтяιcια
آهنگِ پروفایلت حس خوبی تزریق کرد. درود بر تو که گذاشتیش.

(22-07-2021، 13:44)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:36)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا؟ تو اینستا هست؟
بله سرچ بفرمایید.

@ραтяιcια
آهنگِ پروفایلت حس خوبی تزریق کرد. درود بر تو که گذاشتیش.

ممنونم که گوش کردی