انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=126127)

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - Mohammad 77 - 26-06-2014

(26-06-2014، 22:13)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 22:11)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 22:10)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتماد ب سقف کاذبش ته حلقم اصن -_- ~> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(*_ _)

مرده يا زنه ؟ °_°

افغاني 0_0

میخوام برم خواستگاریش واست...ExclamationExclamation

همون صبا خيلي بهتره Big Grin

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - ~Mahnaz~ - 26-06-2014

((:

گوجـــه!

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - Av!Sh@ 1D - 26-06-2014

(26-06-2014، 22:14)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 22:10)*نیوشا*14 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا بای
اصلا یه حس عجیبی دارم وقتی یکی نمیشستم

بابای همگی

نميشستم بني چي؟

بنی یعنی چی؟ (((:

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - Dead Silence - 26-06-2014

(26-06-2014، 22:14)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضي اخطاراتو نگا کردي 0_0

يکم ريلکس تر باش تو گفتگو !!

واس چن وقت پیشه :|

میتونی از هرکی ک دلت میخواد بپرسی -_- نزدیک 2 هفته میشه ک حتی هیچی رو هم با سانسور نمیگم :| ب مرگ خودم :|

خیلی اصلاح شدم ممد :| -_- !

حالا نمیشه پاکش کرد ؟ :|

واس نویسندگی هرچی پاک تر بهتر !! :|

هييييييي

هووووووووع اشکان جوجو چيکار ميکني؟

چقد باحالBig Grin

اشکان جوجو برو اونطرفBig Grin

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - ◄Iяαи► - 26-06-2014

هيم عآقآ من ارسآلي هآم بآعث چن تآ بشه ستآرم بزرگ بشه؟

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ - 26-06-2014

مرضی ممد خودش یه زن خوشگل دارع -.- !

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - Dead Silence - 26-06-2014

(26-06-2014، 22:15)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 22:13)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 22:11)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 22:10)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتماد ب سقف کاذبش ته حلقم اصن -_- ~> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(*_ _)

مرده يا زنه ؟ °_°

افغاني 0_0

میخوام برم خواستگاریش واست...ExclamationExclamation

همون صبا خيلي بهتره Big Grin

دلم واس صبا میسوزه دوس دخترته !!! :/

(26-06-2014، 22:16)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-06-2014، 22:14)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضي اخطاراتو نگا کردي 0_0

يکم ريلکس تر باش تو گفتگو !!

واس چن وقت پیشه :|

میتونی از هرکی ک دلت میخواد بپرسی -_- نزدیک 2 هفته میشه ک حتی هیچی رو هم با سانسور نمیگم :| ب مرگ خودم :|

خیلی اصلاح شدم ممد :| -_- !

حالا نمیشه پاکش کرد ؟ :|

واس نویسندگی هرچی پاک تر بهتر !! :|

نگران نباش ببينم چيکار ميتونم واست کنم

RE: ஜ۩۩ஜ گفتوگوی آزاد 152 ஜ۩۩ஜ - Wanton - 26-06-2014

(26-06-2014، 22:15)اشکان جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
_TakPaR_ نمیزاره این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
T A R A دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@H!V$ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
melodi+   بدبختا موضوع گفتگو آزاد بزن سریع میدوه تایپک میزنه!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی آدم حرفی نداره و اجبار هم بالای سرش نیست ، دلیلی نداره الکی یه چیزی بپرونه !