انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) (/showthread.php?tid=237114)

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ×ThundeRBolT× - 20-07-2015

سلام آقایون خانما.
کوچیکا بزرگا.
مجردا متاهلا.

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - KING ERFAN ╬ - 20-07-2015

مدیرم میکنی؟

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ( lιεβ ) - 20-07-2015

(20-07-2015، 22:11)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام آقایون خانما.
کوچیکا بزرگا.
مجردا متاهلا.

سلام ._.

داوشمـ تو کمکَم کن ! :|

اینا میخوان من ُ بکشن ._.

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - FARID.SHOMPET - 20-07-2015

(20-07-2015، 22:10)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید جونم

بله  Heart Big Grin

(20-07-2015، 22:09)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شومپت
دیدی کلیپرو؟ 

اون رفیقم که ااینا رو داره دیدم ولی اصن یادم نبود بهش بگم. اه اه اه. درگیر کار های فلشخور و بیرون از نت هستم!

نقل قول: فرید واقعی باور کردم -_-

ضد حـال -_-

چه عکسی ؟ O_O
Big Grin
شاید بشی. بستگی داره. دارم لیست های انتقالی و برکناری و ادامه ی مدیر و نویسنده های جدید رو تنظیم میکنم
------------------------
عکس خودتو!
یک چیز هایی میگی ها. اواتارو میگم بچه!

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Apathetic - 20-07-2015

(20-07-2015، 22:06)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 22:05)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 22:04)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی می خواد مدیر بشه؟ غزل تو می خوای؟  val

فرید ._.

هنوز خودکشی نکردم ..

میدونی بابام اومد خونه چی گفت ؟؟ :|||||

که با یک چیز دیگه خودکشی کن؟ 
نمکدون :|
کاش اینو میگفت !
البته بخاطر مصرف غیر مجاز اینترنت فوش خوردم ..
ولی وقتی ازش پرسیدم دلیل اون تماس چی بود گفت :
" میخوام برم هندوستان ! اون موقع که بهت زنگ زدم با خودم شرط بسته بودم اگه شادی ور داره نرم اگه ور نداره برم "
منم بهش گفتم یعنی الان نمیری ؟ 
گقت :
" نه ، ولی اگه اقای استوار (همکارش) بگه باهام میاد ، منم میرم "  (اخه سفرش کاریه)
بالافاصله گوشیش زنگ خورد . اقای استوار بود ! بهش گفت منم میام تا با اقای فلانی ( بس که اسم این هندیا سخته ) دیدار کنیم و نظاره گر کارشون باشیم ..
هیچی دیگه بابام گفت شرمنده شادی جون من باید برم @_@ یعنی قیافه ی من شده بود این : .__. 
منم گفتم : بابا .. ما رو دس انداختی ! من داشتم برای مرگ اماده میشدم اونوخت تو داری با هندوستان رفتن بازی میکنی ؟
هنوزم تو شوکم ._.

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 20-07-2015

شُتر درخواب بیـند پَنبهـ دانهـ گَهی مُدیر شود گــَهـ موریآنهـ :| ._.!

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - FARID.SHOMPET - 20-07-2015

(20-07-2015، 22:11)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیرم میکنی؟

مگه الکیه؟!  Big Grin کلی شرایط و قوانین داره. من دارم اینجا شوخی میکنم!

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ๒lคςк ๔єค๔ - 20-07-2015

(20-07-2015، 22:11)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدیرم میکنی؟

چِ خوشحاله این‎:|‎

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - KING ERFAN ╬ - 20-07-2015

فرید جان مدیرم کن فرید جان مدیرم کن فریییییییییییییییییییییییییییییییییییییید.......

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ( lιεβ ) - 20-07-2015

(20-07-2015، 22:13)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 22:10)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید جونم

بله  Heart Big Grin

(20-07-2015، 22:09)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شومپت
دیدی کلیپرو؟ 

اون رفیقم که ااینا رو داره دیدم ولی اصن یادم نبود بهش بگم. اه اه اه. درگیر کار های فلشخور و بیرون از نت هستم!

نقل قول: فرید واقعی باور کردم -_-

ضد حـال -_-

چه عکسی ؟ O_O
Big Grin
شاید بشی. بستگی داره. دارم لیست های انتقالی و برکناری و ادامه ی مدیر و نویسنده های جدید رو تنظیم میکنم
------------------------
عکس خودتو!
یک چیز هایی میگی ها. اواتارو میگم بچه!

آواتار پسر دیگه ؟ آره ؟ :||||

یا اون زنه ؟ ._.

نمیدونم من این روزا خنگ شدم یا تو داری کم کم خنگم میکنی ._.

کیا تو اون لیستن ؟ ._.

منمـ هستم ؟ ._.