انجمن های تخصصی  فلش خور
☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ (/showthread.php?tid=284374)

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - bOoOoOy - 15-05-2020

(15-05-2020، 23:39)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دلم میخواد با عضو های قدیمی اشنا شم!
میشه عایا؟؟!!10

چرا که نه :vvvvvvvv

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 15-05-2020

@ "صباnafas"
سلام.

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - لــــــــــⓘلی - 15-05-2020

(15-05-2020، 23:40)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:39)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه عایا؟؟!!10

اخه هیچکس رو نمیشناسم ! Sad

(15-05-2020، 23:40)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:39)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:29)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:26)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:24)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون مبنای مکتب داداییسمه که پایه ی اصلی پست مدرنه
نه اتفاقا مارکس معتقده تضاد برای حفظ بقای جامعه مفیده

منم همچین اتقادی دارم
تضاد نباشه هیچی نیست!
اصلا همچی بی نظمه :|
ولی نئو مارکسیست ها معتقدن نظم نیازی نیست بین طبقات باشه بلکه درون اون هم وجود داره
بر مبنای پارادایم کاکردگرایی بخوایم نظمو ببینیم
نظم در بطن لایه های عمیق اجتماعی نهفته است که طبقه ی پرولتاریا می تونه به نظام سرمایه داری غلبه کنه
در هر بی نظمی نظمی نهفته است^^

مثل کره زمین که لایه لایست (:
اره جامعه لایه لایه ست
هرچی یه فرهنگ به لایه های عمیق تر می رسه قوی تر میشه و زمان بیشتری برای تغییرش نیازه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/ghz6_20200516_010413.jpg
(((:

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 15-05-2020

Bd9

من نمیدونم چرا این رمانه تموم نمیشه.
خاک ابی.

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - Ɗєя_Mσηɗ - 15-05-2020

@Faust

جات خیلی خالیه زیبا *-*

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - sober - 15-05-2020

(15-05-2020، 23:42)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:40)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:39)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:29)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:26)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همچین اتقادی دارم
تضاد نباشه هیچی نیست!
اصلا همچی بی نظمه :|
ولی نئو مارکسیست ها معتقدن نظم نیازی نیست بین طبقات باشه بلکه درون اون هم وجود داره
نظم در بطن لایه های عمیق اجتماعی نهفته است که طبقه ی پرولتاریا می تونه به نظام سرمایه داری غلبه کنه

اره جامعه لایه لایه ست
هرچی یه فرهنگ به لایه های عمیق تر می رسه قوی تر میشه و زمان بیشتری برای تغییرش نیازه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

انقدر فلسفه خوندم و امتحان دادم شاید باورت نشه ولی تک تک خط هاش رو دیگه می دونم و می تونم مثال بزنم ((:
اینجا جاش نیست

(15-05-2020، 23:42)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:40)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه عایا؟؟!!10

حال ندارم ایسگات کنم :|
بیخیال نشناسی راحت تری!

RE: ☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕ - لــــــــــⓘلی - 15-05-2020

(15-05-2020، 23:45)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:42)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه عایا؟؟!!10

حال ندارم ایسگات کنم :|
بیخیال نشناسی راحت تری!

ممنونم واقعا لطف بزرگی کردین!

(15-05-2020، 23:45)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:42)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره جامعه لایه لایه ست

(((:

انقدر فلسفه خوندم و امتحان دادم شاید باورت نشه ولی تک تک خط هاش رو دیگه می دونم و می تونم مثال بزنم ((:
اینجا جاش نیست
میدونم ولی خودم به اینجاش رسیدم!
هرچی بری جلو تر غرق تر میشی (: