انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 26-07-2021

(26-07-2021، 20:30)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 20:24)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همینو بگو
تازه حجاب انگار مثل دستمال قدرت داداش کایکوعه. برداشت بی قدرت شد

تازه تو خندوانه هم دعوت شد
بازوبند نبود؟ Telegh_01
#کیمیا

دستمال بازوبند چه فرقی داره
نذاشت بانو جید جونزم قهرمان شه -_-

ما فقط یه کیمیا میشناسیم اونم تکواندوکار نیست یوتوبرههه #میاپلیز

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ابراهیم هادی - 26-07-2021

(26-07-2021، 19:11)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 10:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یبلیلففعتغ*-* من و اینطور بیدار میکنی گاو شتری؟*-*
اره لانتی تو جون بخوا.-.

خودم میام دندوناتو مسواک میزنم گوریل مرغی
گوریل مرغی؟!؟؟!؟
به گوش گوریلا برسه همه استعفا میدنTelegh_01

(26-07-2021، 20:32)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 20:30)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازوبند نبود؟ Telegh_01
#کیمیا

دستمال بازوبند چه فرقی داره
نذاشت بانو جید جونزم قهرمان شه -_-

ما فقط یه کیمیا میشناسیم اونم تکواندوکار نیست یوتوبرههه #میاپلیز
انکار نکن کیمیا رو که میاد به خوابت! 
بانو جونز چشمت را گرفت؟

(26-07-2021، 20:34)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بانو جونز چشمت را گرفت؟

اونقدری نمیخوابم که خواب ببینم!

بیچاره مگه ندیدی گریه کرد ):

اینارو ولش کن حسن یزدانی میتونه تیلور رو بزنه؟ از جردن باروز فرار کرد گیر این افتاد

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _ƇRAƵƳ_ - 26-07-2021

(26-07-2021، 20:34)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 19:11)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره لانتی تو جون بخوا.-.

خودم میام دندوناتو مسواک میزنم گوریل مرغی
گوریل مرغی؟!؟؟!؟
اره حیوان جدیدی است.-.

Telegh_01 نرسونید به گوشش

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ابراهیم هادی - 26-07-2021

(26-07-2021، 20:38)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بانو جونز چشمت را گرفت؟

اینارو ولش کن حسن یزدانی میتونه تیلور رو بزنه؟ از جردن باروز فرار کرد گیر این افتاد
تو همون خواب کم هم میاد سک سک میکنه
گریه سنگین کرد یا سبک؟
ببینیم چه شود جفتشون خوب کشتی میگیرن

(26-07-2021، 20:40)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوریل مرغی؟!؟؟!؟
اره حیوان جدیدی است.-.

نه آقاTelegh_01
من طرف اهالی فلشم

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - BIG-DARK - 26-07-2021

(25-07-2021، 12:56)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://s4.uupload.ir/files/۲۰۲۱۰۷۱۶_۱۶۳۲۲۸_wfrk.jpg

بوی گندم مال من ، هر چی که دارم مال تو ...
یه وجب خاک مال من ، هر چی می‌کارم مال تو !

این عکسه یه حسه قشنگ داره .-.

(26-07-2021، 20:42)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 20:38)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو همون خواب کم هم میاد سک سک میکنه
گریه سنگین کرد یا سبک؟
ببینیم چه شود جفتشون خوب کشتی میگیرن

(26-07-2021، 20:40)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره حیوان جدیدی است.-.

نه آقاTelegh_01
من طرف اهالی فلشم

رویاهای من صادقه ست
بغض کرد. بغض یعنی گریه های پنهان. بره کنسرت ولی به عنوان مهمان. بغض یعنی پا به سن بذاره بازم نتونه تو ایران پا به سن بذاره ):
ولی تیلور میزنه.تو همه تورنومنت ها حسنو چپ و راست میکنه

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Emmɑ - 26-07-2021

(26-07-2021، 19:08)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:44)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی بی معرفتی صبا
از دستت ناراحتم
چیرا.-.
منو با یه بچه گذاشتی رفتی

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _ƇRAƵƳ_ - 26-07-2021

(26-07-2021، 21:01)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 19:08)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیرا.-.
منو با یه بچه گذاشتی رفتی

.ــــــــــــــــــــــــــــ.
بچه کجا بود.-.
استغفرالله
دروغ نگو.-.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - فرنودِ بن گیومرث - 26-07-2021

سلام دوستان، من رام هستم.