انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) (/showthread.php?tid=237114)

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ๒lคςк ๔єค๔ - 20-07-2015

سَلام._.

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - KING ERFAN ╬ - 20-07-2015

خب خب خب کجای کاریم؟

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ( lιεβ ) - 20-07-2015

(20-07-2015، 21:58)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 21:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 21:53)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 21:51)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 21:49)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غَزَل مِزون زدهـ؟
عکس عروس گُزاشتهـ <:
عروسیــ گرفتهـ (:

بیشوری در این حد ؟ :>
دیدَمـ تُرشیدی چند وقت پیشم هی اَصغر اَصغر میکردی گُفتمـ عروسی مجازی گرفتی <:!
نزار من بگمـ همهـ چیو! -_^

اصغر کدوم خریه ؟

خودم تو دنیای واقعی خواستگار دارمـ عزیزم ! :|
بُرو نزار بگمـ چیشد؟ بدبخت! ._. داشتی **** میدادی جلو چشم مَن هر لحظه یادش میفتم میخوام خَفَت کُنمـ بیشعور بی فرهنگ -_-
V:

بخاطر این کرم ریزیاته که دیگه نویسنده نشُدی ! -_-

بابا با فرهنگ :|

نه راستی راستی :|

(20-07-2015، 21:59)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَلام._.

داوشمـ ازمـ طرفتاری کن ! ._.

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ƝAƲA - 20-07-2015

من درایران چیزهای عجیبی دیدم ....!
اینجا مثل آلمان پل عشق ندارد......!
از رز هلندی هم خبری نیست.....!
اینجا عشق یعنی....!
دوست داشتن یعنی کلاس گذاشتن برای همدیگر...!
مهربانی ات را می گذارند به حساب آویزان بودنت ..!
من در ایران نتوانستم به کسی بفهمانم دوست داشتن را به حساب چیز دیگری مگذار ...!
ایرانیان جوانی نمی کنند پیر مرد و پیرزن های کم سن وسال بسیار دارند..!
ایرانیان عشق را با ماشین و لباس خوب انتخاب می کنند نه با نیت خوب !
ایران را دوست دارم،
امــــــــا ...
اینجا ادم همیشه دلگیر است

خداحافظ Angel

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - KING ERFAN ╬ - 20-07-2015

تو الان از کجا اومدی مگه.همه جا رفتی غیر ایران؟

(20-07-2015، 22:00)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 21:58)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 21:55)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 21:53)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 21:51)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصغر کدوم خریه ؟

بُرو نزار بگمـ چیشد؟ بدبخت! ._. داشتی **** میدادی جلو چشم مَن هر لحظه یادش میفتم میخوام خَفَت کُنمـ بیشعور بی فرهنگ -_-
V:

(20-07-2015، 21:59)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَلام._.

داوشمـ ازمـ طرفتاری کن ! ._.

علب از طرف من ازادی اذیتش کنی ._.‎=)‎

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 20-07-2015

(20-07-2015، 22:00)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصغر کدوم خریه ؟

V:

بیـ فرهنگــ! اُف بر تو باد! -_-
:|..........*
نه الکی الکی :|

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - FARID.SHOMPET - 20-07-2015

کی می خواد مدیر بشه؟ غزل تو می خوای؟  val

(20-07-2015، 22:04)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من من Big Grin

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Apathetic - 20-07-2015

(20-07-2015، 22:04)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید ._.

هنوز خودکشی نکردم ..

میدونی بابام اومد خونه چی گفت ؟؟ :|||||