انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 (/showthread.php?tid=290857)

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 07-11-2020

(07-11-2020، 12:26)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+شما دو نفر برید تو.خ دعوا کنید برای حل مشکلاتون به گ.ا مراجعه نکنید!=>
خانوم،ایشون توی لیست سایه منه.
جلوی خود من داره درباره من بدگویی میکنه.
بعد شما انتظار دارید که نوینسده بشه؟
این شد عدالت؟

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - *Aɴѕel* - 07-11-2020

(07-11-2020، 12:26)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+شما دو نفر برید تو.خ دعوا کنید مشکلاتون جاش تو گ.ا نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 154
عشقم چای بنوش (:
Take it easy (::::

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 07-11-2020

(07-11-2020، 12:27)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+شما دو نفر برید تو.خ دعوا کنید مشکلاتون جاش تو گ.ا نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 154
عشقم چای بنوش (:
Take it easy (::::

چشمD:

(07-11-2020، 12:27)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این شد عدالت؟

مدیرا خودشون کارشونو بلدن
و میدون چی خوبه و چی بد.

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - esiesi - 07-11-2020

(07-11-2020، 12:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2020، 12:23)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پشمام
تو کی ای که منو یادته؟ ((((:::

بزار چسب بدم<=
+
جدیدم حاجی
ولی فک کنم یه بار باهات صحبت کردع بودم
خب اگه یکم اظلاعات بدی که کی ای مشخص میشه حرف زدیم یا نه  Telegh_01  
(07-11-2020، 12:25)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2020، 12:23)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حال میده
امتحانش کن
باید پایه خدمتت از 6 سال رد شه تو کمپ فلش (((((:

تا اون موقع پیر شدم که:>
اگه زنده موندیم حتما امتحان می کنیم4fvf

خیلی ممنون، الان من که بالای 8 ساله اینجام پیرم؟ ((((:

(07-11-2020، 12:28)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2020، 12:27)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این شد عدالت؟

مدیرا خودشون کارشونو بلدن
و میدون چی خوبه و چی بد.
.............

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 07-11-2020

این شد عدالت؟
ایشون بخواد نویسنده بشه اول توسط مدیران بررسی میشه!
منظورتون رو از عدالت نمیفهمم!

(07-11-2020، 12:28)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2020، 12:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزار چسب بدم<=
+
جدیدم حاجی

(07-11-2020، 12:25)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا اون موقع پیر شدم که:>
اگه زنده موندیم حتما امتحان می کنیم4fvf

اشتباه گرفتی داداش:>
من تا اون موقع پیر میشم!D:
سنی گفتم!._. مثلا خیلی بزرگم(;

(07-11-2020، 12:28)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزار چسب بدم<=
+
جدیدم حاجی

منو بگو که اومدم برات چسب از بالای کوه اوردم تا پشماتو بچسبونی.-.

من یادم نمیاد که دیشب صبحونه چی خودم(نکته رو بگیر:*

(07-11-2020، 12:29)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='|PARHAM|' pid='3642047' dateline='1604741266']
این شد عدالت؟
ایشون بخواد نویسنده بشه اول توسط مدیران بررسی میشه!
منظورتون رو از عدالت نمیفهمم!
[/quo
عدالت یعنی این دو نفر رو از هم جدا کنید نه این که بگین جایی دیگه با هم دعوا کنن.

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 - esiesi - 07-11-2020

(07-11-2020، 12:29)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشتباه گرفتی داداش:>
من تا اون موقع پیر میشم!D:
سنی گفتم!._. مثلا خیلی بزرگم(;

ستون منم همونو گفتم 
کسی که 8 ساله اینجا عضوه اگه تو دهه چهارم نباشه، قطعا توی دهه سوم زندگیشه (((: