انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 26-07-2021

(26-07-2021، 16:13)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دنیا شده جهنم(:

شده؟

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Medusa - 26-07-2021

(26-07-2021، 16:13)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دنیا شده جهنم(:

بوده.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *Aɴѕel* - 26-07-2021

منظورم به گرماشه.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _sehun_ - 26-07-2021

(26-07-2021، 16:18)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورم به گرماشه.

از خواب پا میشی خیلی بده خیس عرقی(:

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - shghyegh - 26-07-2021

(26-07-2021، 14:36)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 14:31)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطمئنم از اینجا گرم تر نیس Sad
ناح
مجوز ؟ واسه هیئتو اینا؟
ب خاطر نتایج کنکور

بچ کجایی؟
ما تو کویریم پنجا درجہ
دقیقا چون کروناس خونگی میگیریم
تازہ واس شام قرارہ چن پرس و نوشابہ بدن
عہ از من بزرگتری
کدوم ماہ؟

زاهدان@_@
اوه پس درک میکنی عمق گرمای اینجا رو
وایی نکنید اینکارو تو رو خدا کروناس اخه Sad crying
آمم شما چن سالته

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ابراهیم هادی - 26-07-2021

مرام افغانستانی

در بازی بسکتبال ایران و چک حضور یک تماشاگر که ایران را مورد تشویق قرار می داد جلب توجه کرد.
همه فکر کردند که او یک ایرانی است اما معلوم شد که ایشان خانم سمیرا اصغری از اعضای تیم ملی بسکتبال افغانستان و عضو کمیته بین المللی المپیک است که برای تشویق تیم ملی ایران آمده. / رضا یزدان پرست

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - shahid - 26-07-2021

(26-07-2021، 16:24)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 14:36)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچ کجایی؟
ما تو کویریم پنجا درجہ
دقیقا چون کروناس خونگی میگیریم
تازہ واس شام قرارہ چن پرس و نوشابہ بدن
عہ از من بزرگتری
کدوم ماہ؟

زاهدان@_@
اوه پس درک میکنی عمق گرمای اینجا رو
وایی نکنید اینکارو تو رو خدا کروناس اخه :( :crying:
آمم شما چن سالته

واااااو
دقیقا
من پاییز رفتہ بودم عراق سوختہ بودم البتہ زاھدان فک کنم خنک ترہ چون لب دریاس
دم در قرارہ تست بگیریم
خیالت راحت ضد عفونی میشہ
این معجزہ خداوندہ ک یک نفر ھم اصلا تو مجلس اھل بیت (ع) و تو کرونا نگرفتہ
._.
چن بم میخورہ؟

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 26-07-2021

(26-07-2021، 16:35)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرام افغانستانی

در بازی بسکتبال ایران و چک حضور یک تماشاگر که ایران را مورد تشویق قرار می داد جلب توجه کرد.
همه فکر کردند که او یک ایرانی است اما معلوم شد که ایشان خانم سمیرا اصغری از اعضای تیم ملی بسکتبال افغانستان و عضو کمیته بین المللی المپیک است که برای تشویق تیم ملی ایران آمده. / رضا یزدان پرست

ببینیم با آمریکا چی میشه ((:

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ابراهیم هادی - 26-07-2021

@امیر‌حسین
کم پیدایی یا کم،پیدایی؟

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - امیر‌حسین - 26-07-2021

(26-07-2021، 16:44)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@امیر‌حسین
کم پیدایی یا کم،پیدایی؟

کم،پیدام