انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Prometheus - 26-07-2021

(26-07-2021، 15:39)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:38)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

v:
موافقم
الان دارم تس گوش میدم...مستی و ساقی

خب خوبه
قشنگههههه
تس یه فیت با بامداد نمیده دیگه

تموم شد ._. الان میتیکمان پوتک گوش میدم ._.
مگه قبلا فیت داده بودن¿ یا قرار بوده فیت بدن؟
ولی سبکشون بهم نمیخوره
تس باید با سورنا فیت بده
بامداد با بهرام

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 26-07-2021

(26-07-2021، 15:40)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:35)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توایلایت مگه سریال بود؟ من یه چیزایی یادمه ولی کامل ندیدمش. روحیم واسه اینجور چیزا مناسب نیست ):

5قسمت بود کلاا
اخییییییییی

ترسناکه خببب

(26-07-2021، 15:42)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:39)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب خوبه
قشنگههههه
تس یه فیت با بامداد نمیده دیگه

ولی سبکشون بهم نمیخوره
تس باید با سورنا فیت بده
بامداد با بهرام

با هم دوس بودن قبلا نمیدونم چیشد بینشون یه بار تس تو لایو گفت بامداد که منو رپر حساب نمیکنه :/ نمیدونم چرا رپرا وقتی با هم دوستن با هم فیت نمیدن بعدا دشمن میشن دیگه هیچوقت فیت نمیدن

عاح بامداد و بهرام خیلی خفن میشه45

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Emmɑ - 26-07-2021

(26-07-2021، 14:51)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با خودت حرف میزنییییی؟

نه دوستمهD:

(26-07-2021، 15:42)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:40)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

5قسمت بود کلاا
اخییییییییی

ترسناکه خببب

(26-07-2021، 15:42)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی سبکشون بهم نمیخوره
تس باید با سورنا فیت بده
بامداد با بهرام

با هم دوس بودن قبلا نمیدونم چیشد بینشون یه بار تس تو لایو گفت بامداد که منو رپر حساب نمیکنه :/ نمیدونم چرا رپرا وقتی با هم دوستن با هم فیت نمیدن بعدا دشمن میشن دیگه هیچوقت فیت نمیدن

اسکلن بخدا
اون وقتا اولین بار اسم بامداد رو شنیده بودم...پستاشو نگاه کردم فک کردم یه رپری مث جی جی و ایناست جررر
بعد اهنگر نظرمو کامممممل عوض کرد
بامداد یکم مغروره

جای من اون وسط خالی کنین v: فیت سه تایی خفنتر میشه که v:::

پیشرو و یاس چرا فیت نمیدن ریگههه

(26-07-2021، 15:46)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 14:51)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با خودت حرف میزنییییی؟

نه دوستمهD:

پس چرا اسمش پامکینه؟

(26-07-2021، 15:48)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:42)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ترسناکه خببب

اسکلن بخدا
اون وقتا اولین بار اسم بامداد رو شنیده بودم...پستاشو نگاه کردم فک کردم یه رپری مث جی جی و ایناست جررر
بامداد یکم مغروره

من اصن یادم نمیاد از کجا شناختمش. فک کنم یکی آهنگ روز تولد رو گذاشته بود. از اون خوشم اومد گوش دادم
بامداد با خیلیااا مشکل داره. دیگردُ که هی دیس میکنه Telegh_01 دیگرد هم یبار دیسش کزد تو آهنگ زائد. دیس بک به طوطی بود مثلاTelegh_43 بامدادم جوابشو نداد اصن. البته اول آهنگ معجزه یه تیکه انداخت بهش

پیشرو و یاس میخواستن با تک ناین فیت بدن. نمیدونم چیشد

(26-07-2021، 15:50)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:46)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دوستمهD:

پس چرا اسمش پامکینه؟

(26-07-2021، 15:48)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسکلن بخدا
بامداد یکم مغروره

من اصن یادم نمیاد از کجا شناختمش. فک کنم یکی آهنگ روز تولد رو گذاشته بود. از اون خوشم اومد گوش دادم
بامداد با خیلیااا مشکل داره. دیگردُ که هی دیس میکنه Telegh_01 دیگرد هم یبار دیسش کزد تو آهنگ زائد. دیس بک به طوطی بود مثلاTelegh_43 بامدادم جوابشو نداد اصن. البته اول آهنگ معجزه یه تیکه انداخت بهش

اره خیلی مدعی هیپ هاپی بودنشه...ولی ادعاشم مث بعضیا الکی نیست...
دیگرد که خوبه...اینکه به یاس تیکه انداخته بود و دیسش کرده بود برگام ریخته بود :|
طوطی رو گوش نکردم =|

اره میدونم ... جدی چرا هر رپکنی دیرتر اهنگ بده بیشتر بزرگش میکنن ؟ :|
از تس خوشم میاد فقط..خیلی پرکاره لاناتی جاذاب...
من تسو با اهنگ جدایی شناختم خیلی قشنگ بود

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Medusa - 26-07-2021

(26-07-2021، 10:28)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 10:23)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوشته بود "مطالعه اين کتاب ممنوع است." منم دیگه ادامه ندادم. 

مغزم سوت کشید.یعنی این جمله کنجکاوت نکرد ادامش بدی؟

اون کتابه بود گفتی بخونم...اسمش چیبود؟

نه دیگه. چون این چیزی بود که اونا می‌خواستن. تسلیم بازی ذهنی خطرناکشون نشدم. *عینک آفتابی*

کافکا در کرانه، هاروکی موراکامی. 

(26-07-2021، 15:59)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:50)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس چرا اسمش پامکینه؟

اره خیلی مدعی هیپ هاپی بودنشه...ولی ادعاشم مث بعضیا الکی نیست...
دیگرد که خوبه...اینکه به یاس تیکه انداخته بود و دیسش کرده بود برگام ریخته بود :|
طوطی رو گوش نکردم =|

اره میدونم ... جدی چرا هر رپکنی دیرتر اهنگ بده بیشتر بزرگش میکنن ؟ :|
از تس خوشم میاد فقط..خیلی پرکاره لاناتی جاذاب...
من تسو با اهنگ جدایی شناختم خیلی قشنگ بود

خب اخه از خیلیا واقعا تو عمل بهتر بوده. سایت بت نداشته. فیت پولی نداده. با مایه خالی ملتفت بالا نیومده. حتی وقتی بهرام آهنگشو تو توییترش گذاشت بامداد حتی کامنتم نذاشت واسش :/ یه لایک کرد رفت. دیگرد بود اون توییتو قاب میگرفت میزد دیوار :/ البته دیگردم با بهرام و مخصوصا غوغا خیلی مشکل داره. کلا اصلا یه وضعیه

هیچکس دیشب آهنگ داداا. خوب بود تا حدودی

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Medusa - 26-07-2021

(26-07-2021، 14:59)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 14:39)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سید این رفیقمون اسمش چیہ؟
@Medusa

حضرت نیکی
یا الهه زیبایی v:

Oh, Screw beautiful. I'm BRILLIANT.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *Aɴѕel* - 26-07-2021

دنیا شده جهنم(: