انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - itinamk - 26-07-2021

(26-07-2021، 15:11)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:10)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا منظورم همین بودTelegh_01 اگه اخطار دادن اطلاع بده بهمممم

چشم. اگه زنده بودم میگم

میخوای منم یه چند تا بگم ک با هم نابود شیم؟

(26-07-2021، 15:13)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:07)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی خندم گرفتههه میخوام ببینم میتونم اینطوری بخندممم؟

تینا جان
یسری آدم ع.وض..ی تو فلش هستن
ک بیکار هستن و بخاطر اشتباه خودشون بخاطر فش و بی احترامی اخطار گرفتن
و بن شدن
و عقده شده تو دلشون ..و میان پیش شما دوست عزیز
ک....شر میگن
سعی کن فقط گوش کنی ب حرفاشون و بگی اوکی
بیکارن حوصلشون سر می‌ره میوفتن پیش اینو و این چرت پرت میگن

میگن من با همه مدیران در ارتباطم و رابطم با همشون خوبه
من دوبار بن شدم خیلیم اخطار گرفتم از همین مدیرا
هیچکس الکی اخطار نمیگیره و بن نمیشه
من فش دادم اخطار گرفتم و بن شدم..قانون فلشه
ا

(26-07-2021، 15:09)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوممممم بذار ببینیم
جررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​ررررررررررر
Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
سهند برات متاسفم

عه فهمیدمم=)
به توام خب اخطار میدن ک الان=(
نمیخواد به خاطر توضیح به من خودتو فدا کنییییی
ولی شوخی کردم میدونم انقدر الکیم نیستت

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - فرنودِ بن گیومرث - 26-07-2021

باید کژ نگریست.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Prometheus - 26-07-2021

(26-07-2021، 15:11)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:06)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره...اینجا تعداد محدود پسر میتونی پیدا کنی فرزندم 129f
نه...تهرانه

چرا واقعن؟
بت میگم فراماسونریہ تو قبول نمیکنی
:////

تو کشور شعورمی نه شهری از شعار

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 26-07-2021

(26-07-2021، 15:14)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:11)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشم. اگه زنده بودم میگم

والا از دید اینا همه مجرمیم فقط هنوز بهونه دستشون ندادیم ):

(26-07-2021، 15:19)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:14)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیگرمممم کباب شد

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *VENUS* - 26-07-2021

Lol

(26-07-2021، 15:20)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:19)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیگرمممم کباب شد

عکس پروفایلت خیلی خنده داره من همش یاد اون سکانس میفتم که مانیکا و ریچل تیکه کلاماشون با هم عوض شد اون گفت nooooo اونم گفت i knoooow Telegh_01

(26-07-2021، 15:13)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:07)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی خندم گرفتههه میخوام ببینم میتونم اینطوری بخندممم؟

تینا جان
و بن شدن
ک....شر میگن

ا

(26-07-2021، 15:09)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوممممم بذار ببینیم
جررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​رررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر​ررررررررررر
سهند برات متاسفم

عائوو اینا چین دیگه

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - شـــقآیــق - 26-07-2021

(26-07-2021، 15:23)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 15:20)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیگرمممم کباب شد

عکس پروفایلت خیلی خنده داره من همش یاد اون سکانس میفتم که مانیکا و ریچل تیکه کلاماشون با هم عوض شد اون گفت nooooo اونم گفت i knoooow Telegh_01

تینا جان
و بن شدن
ک....شر میگن

ا

سهند برات متاسفم

عائوو اینا چین دیگه

کات(:
قهر داعم(:

(26-07-2021، 15:23)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیگرمممم کباب شد

تینا جان
و بن شدن
ک....شر میگن

ا

سهند برات متاسفم

عائوو اینا چین دیگه

میدونی من کجاشو خیلی دوستت دارمم اونجا که راس اومد اون لباس قرمزشو پیدا کرد برداشت بردد قیافه هاشوننن اونجا عالیی بودد وقتی فهمیدن مال راس بودههه

(26-07-2021، 15:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Lol

سلامممم بهارر
بهار بودی دیگهه؟؟

(26-07-2021، 15:26)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عائوو اینا چین دیگه

میدونی من کجاشو خیلی دوستت دارمم اونجا که راس اومد اون لباس قرمزشو پیدا کرد برداشت بردد قیافه هاشوننن اونجا عالیی بودد وقتی فهمیدن مال راس بودههه

الکی میخواستن جویی رو خنگ نشون بدن -_- جویی تو اینجور چیزا خیلیم زود میگیره

(26-07-2021، 15:25)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عائوو اینا چین دیگه

کات(:
قهر داعم(:

آخه چَلا