انجمن های تخصصی  فلش خور
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 (/showthread.php?tid=190585)

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - Mᴏsᴇs - 06-11-2014

(06-11-2014، 20:05)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 20:02)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 19:59)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 19:52)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 19:50)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و خداوند رضا بر گفتگو نازل کرد :|

:|

جنبه حرف خفن هم ندارید :|

نقل قول: قبلا میتونستم الان هم میتونم
ولی ن وقتشو دارم ن حالشو
عقلت تازه کامل شده .-.
الله وکیلی میتونم-__-
باو چیه بیای برا اینا تاپیک بزنی :|

فوقش بیا با بچه ها بحرف  ..

نه اینکه بری مثه چهارپایان تاپیک بزنی .-.

تابستون جوگیر شده بودیم
بسه هرچی تایپیک زدم الان دیگه باس منتظر بشسنم نوینسده شم
بعدشم بشینم مدیر شم-_-
بعد هم برم بیرون
بعد بیام برم بخوابم:|
مدیریت هیچی نداره :|

عادی توپه .-.

خرت برو داره ._.

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - an idiot - 06-11-2014

(06-11-2014، 20:05)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 20:03)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم (:

آیسآن ببشخید ظهری یهو رفتم ._.*

اون گزینه که گفتی روی mycode editor  ِ

چیکآر بآس بکنم ؟!

سلامـ ..

خُ بزارش روی SCEditor

الان میتونی عکسای سایت های دیگه رو کُپی .. و پِیست کُنی اینجا (:
 تنکیو (:

دآشتم دق میکردم ازاین آپلودآ ..!

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - bOoOoOy - 06-11-2014

(06-11-2014، 20:06)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 20:02)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 19:57)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه هفته است مامانم بهم پول میده که زنگای تفریح یه چی بگیرم بخورم

ولی من پولامو جمع کردم که اینجا حال خود شیرینا رو بگیرم..

جدی میگم هرکی بتونه 5 تومن بهش میدم (بی شوخی)

پُولاتو بِـده من واسـت تو روز 300 تـا تاپیـک میزنم (بی شوخی)

.-.

واسه منم میزنی؟

پُـول داری؟؟

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - esiesi - 06-11-2014

ها ها ها ها ها
رو آبو به گند کشیدم حالا اومدم زیر آبم آباد کنم

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - Mιѕѕ UηυѕυαL - 06-11-2014

دستم :| کمرم :| گردنم :| چشمام .. چیزم ..

منقرض شد از بس اینجا موندم :|

چقد سخته بخوام از فلش خدافظی کنم ._. .. اه .. !

خدافس >_<

هر کی سپاس نَده همه سپاس هایی کِ بِش دادم حرومش :V

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - tyjtfhdhr - 06-11-2014

(06-11-2014، 20:09)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 20:05)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 20:02)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 19:59)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 19:52)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جنبه حرف خفن هم ندارید :|

عقلت تازه کامل شده .-.
الله وکیلی میتونم-__-

تابستون جوگیر شده بودیم
بعدشم بشینم مدیر شم-_-
بعد هم برم بیرون

عادی توپه .-.

خرت برو داره ._.
میخوای اکانتامون رو عوض کنیم0_0

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - mahdi0191 - 06-11-2014

(06-11-2014، 20:08)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 20:05)mahdi0191 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حامدم رفیقمه ولی دلیل نمیشه من بی ادب باشم ک :|

به همین سوی چراغ من با ادبم :|

اههههه چرا تاریک شد :v
چرا من جایی رو نمیبینم :d

بالاخره اعتراف کرد :>

منُ یادت اومد بی ادب ._. ؟

اونجا هم بت میگفتم بی ادب :| !

برو باوا ..
خوب پسرا اکثرا بی ادبن :|
ولی لاین ندارم .-.

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - esiesi - 06-11-2014

(06-11-2014، 20:05)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 20:03)dokhtare bala نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم (:

آیسآن ببشخید ظهری یهو رفتم ._.*

اون گزینه که گفتی روی mycode editor  ِ

چیکآر بآس بکنم ؟!

سلامـ ..

خُ بزارش روی SCEditor

الان میتونی عکسای سایت های دیگه رو کُپی .. و پِیست کُنی اینجا (:
ایول داشت میشد یکی از معضلات زندگیم

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - Mᴏsᴇs - 06-11-2014

(06-11-2014، 20:11)~×oLtOoN$×~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 20:09)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الله وکیلی میتونم-__-

تابستون جوگیر شده بودیم
بعدشم بشینم مدیر شم-_-
بعد هم برم بیرون

عادی توپه .-.

خرت برو داره ._.
میخوای اکانتامون رو عوض کنیم0_0
منم یه دو روز دیگه اگه خدا بخواد عادی میشم :|

من بت میگم مدیریت هیچی نداره تو میخوای نویسنده شی :|‌؟

خداحافظ .-.

RE: چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 - bOoOoOy - 06-11-2014

(06-11-2014، 20:10)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دستم :| کمرم :| گردنم :| چشمام .. چیزم ..

منقرض شد از بس اینجا موندم :|

چقد سخته بخوام از فلش خدافظی کنم ._. .. اه .. !

خدافس >_<

هر کی سپاس نَده همه سپاس هایی کِ بِش دادم حرومش :V

چیـزِت؟؟0_0

ژوووون :V