انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴ (/showthread.php?tid=280759)

RE: گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴ - کــــــــــⓐرمَن - 01-04-2020

(01-04-2020، 19:39)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@aysan666666

خبری نیس Big Grin
تو چخبر؟ Heart
Heart
منم مث همیشه بی خبر Big Grin
میگم این بی خبر بودن رو همه دارن اینکه از کرونا بد تره Big Grin Big Grin Big Grin

RE: گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴ - Sirvan10_a - 01-04-2020

(01-04-2020، 19:35)پرهام 111111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بچه ها من اومدم.
میدونم ازم ناراحتین ولی باور کنین اخلاقمو عوض کردم.
من با شما مهربونم.
من از شما کینه ای ندارم.
لطفا منو ببخشین.
اقا سیروان میخواستم یهت زنگ بزنم ولی جواب ندادی.
من دیگه اون پرهام نیستم.
من خواهر و برادر ندارم و تنهام و سرگرمیه من فقط این انجمنه.

ببین مرهام اولن سلام من ببخاطره حرف مهسا و یلدا می بخشمت و باهات کاری ندارم فقط چندتا کار بهت میگم رعایت کن تمام

1 دروغ نگو
2 فش نده
3مثل بقیه باش نه خیلی خیلی با همه صمیمی شو نمیگم به همه مثل با یکی رل نیشی اشکالی نداره نه مثل قبل که به همه دخترا پیشنهاد نیدادی
مراحمه دخترا زیاد نشو

انقدرم تز خود راضی نباش

RE: گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴ - پرهام 111111 - 01-04-2020

بچه ها حالا منو دوست خودتون بدونین و به سیروان گل پیام بدین که پرهام برگش.

(01-04-2020، 19:39)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 19:39)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 19:38)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 19:36)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 19:34)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ملوسک یکی دیگم XD

ملوسک خودمی crying  crying  crying  crying  crying

ن crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying

قهرم باهات crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying

ن بی ادب crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying
باش اصلا کی میتونه با ت قهر باشه Sad crying crying

RE: گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴ - thug life - 01-04-2020

خوبه اگه همه چی سر جاش باشه

RE: گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴ - پرهام 111111 - 01-04-2020

(01-04-2020، 19:41)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 19:35)پرهام 111111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بچه ها من اومدم.
من با شما مهربونم.
من از شما کینه ای ندارم.
لطفا منو ببخشین.
من دیگه اون پرهام نیستم.

ببین مرهام اولن سلام من ببخاطره حرف مهسا و یلدا می بخشمت و باهات کاری ندارم فقط چندتا کار بهت میگم رعایت کن تمام

1 دروغ نگو
2 فش نده
3مثل بقیه باش نه خیلی خیلی با همه صمیمی شو نمیگم به همه مثل با یکی رل نیشی اشکالی نداره نه مثل قبل که به همه دخترا پیشنهاد نیدادی
مراحمه دخترا زیاد نشو

انقدرم تز خود راضی نباش
چشم.

RE: گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴ - AMIRMAHDI_AEZAZI - 01-04-2020

(01-04-2020، 19:41)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 19:35)پرهام 111111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بچه ها من اومدم.
من با شما مهربونم.
من از شما کینه ای ندارم.
لطفا منو ببخشین.
من دیگه اون پرهام نیستم.

1 دروغ نگو
2 فش نده
مراحمه دخترا زیاد نشو

انقدرم تز خود راضی نباش
سیر وان وقتشه ماهم باهم دوست شیم

RE: گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴ - ρσєѕɪ - 01-04-2020

(01-04-2020، 19:42)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 19:39)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 19:39)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 19:38)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 19:36)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملوسک خودمی crying  crying  crying  crying  crying

ن بی ادب crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying  crying
باش اصلا کی میتونه با ت قهر باشه Sad  crying  crying

ددددددددشششششمنننننننننننننن =/

RE: گفتگو ازاد نسخه ۳۴۴ - thug life - 01-04-2020

(01-04-2020، 19:41)پرهام 111111 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها حالا منو دوست خودتون بدونین و به سیروان گل پیام بدین که پرهام برگش.

حتما
امیدوارم دوستای خوبی شیم

(01-04-2020، 19:42)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-04-2020، 19:42)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باش اصلا کی میتونه با ت قهر باشه Sad  crying  crying

ددددددددشششششمنننننننننننننن =/

من اون دشمنو زنده نمیزارم Smile