انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوے آزاد نسخه 313 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوے آزاد نسخه 313 (/showthread.php?tid=266967)

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - Actinium - 28-08-2017

(28-08-2017، 22:45)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..
نه فقط مربوط به همون مطلب نمیشه که ..‌چرا همه گیر اون مطلب رو دادید .. از دیروز چندین ارسال اینجوری داشت .. واسه همین ۱۰% دادم که تلنگری بخوره .. چون بقیه هم بهش گفته بودن فک کنم ..

این اخطارها بعد یه مدت فک کنم پاک بشه..انقضا داره نه؟
+
گفتی مدرسه ها داره باز می شه راهنمایی می ری آره؟
من دوران مدرسه م با همه سختی هاش برام خاطره انگیزه.
یکی از دلایلی که پاییزه رو دوست دارم همینه. منو توی اون حال و هوا می بره.

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - امیر‌حسین - 28-08-2017

(28-08-2017، 22:55)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2017، 22:45)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..
نه فقط مربوط به همون مطلب نمیشه که ..‌چرا همه گیر اون مطلب رو دادید .. از دیروز چندین ارسال اینجوری داشت .. واسه همین ۱۰% دادم که تلنگری بخوره .. چون بقیه هم بهش گفته بودن فک کنم ..

این اخطارها بعد یه مدت فک کنم پاک بشه..انقضا داره نه؟
+
گفتی مدرسه ها داره باز می شه راهنمایی می ری آره؟
من دوران مدرسه م با همه سختی هاش برام خاطره انگیزه.
یکی از دلایلی که پاییزه رو دوست دارم همینه. منو توی اون حال و هوا می بره.
بله .. کمترین اخطار رو در نظر گرفتم .. ۱۰% ، ۳ روز دیگه تموم میشه ..
+دبیرستانیم ..

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - * MASIHA * - 28-08-2017

(28-08-2017، 22:42)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2017، 22:30)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدارس داره شروع میشه ..‌هوووووفففف

این کاربر masiha بخاطر تاپیک نقد frozen اخطار گرفت؟ عذاب وجدان گرفتم. ایشون حرف خاصی نزده بودا.  kaffe2
سلام ..

بقیه به من چیزی نگفته بودن در مورد اسپم جناب .

(28-08-2017، 21:39)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اغور بخیر...

(28-08-2017، 21:37)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

...

شما بخاطر تاپیک frozen اخطار گرفتی؟

بله .

مهم نیس من برای همیشه دارم از فلش میرم .

(28-08-2017، 23:46)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2017، 22:42)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2017، 22:30)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدارس داره شروع میشه ..‌هوووووفففف

این کاربر masiha بخاطر تاپیک نقد frozen اخطار گرفت؟ عذاب وجدان گرفتم. ایشون حرف خاصی نزده بودا.  kaffe2
سلام ..

بقیه به من چیزی نگفته بودن در مورد اسپم جناب .
عه؟
حالا پس اولین نفرم که میگم ..

فلش خور .. خدافظ Bb6pill
15Telegh_29

+بچه ها واسه صندلی داغ کاندید شده بودم .. چون دارم میرم نوبتم رو بردارید ...
1525

عههه .. بمون ازت سوال بپرسیم دیگه ..

(28-08-2017، 23:54)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون آخه من اینجا کاری ندارم که .. یه بارم رفتم ۳ ‌.۴ ماهی نبودم .. الان تازه ۴ روزه برگشتم به بچه ها سر زدم باز برم ..
15
وای دلم گرفت من اینجا هوار تا خاطره دارم .

(28-08-2017، 23:56)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2017، 23:54)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون آخه من اینجا کاری ندارم که .. یه بارم رفتم ۳ ‌.۴ ماهی نبودم .. الان تازه ۴ روزه برگشتم به بچه ها سر زدم باز برم ..
15
وای دلم گرفت من اینجا هوار تا  خاطره دارم .

مثل همه ما .. خاطره ..!

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - | NEON DEMON | - 29-08-2017

منم داشتم ولی وقتی برگشتم چیزی ازشون نمونده بود ... هیچ کدوم از کسایی که میشناختم نیستن ... انگار تو دنیا همه مرده باشن و تو فقط زنده مونده باشی !

RE: گفتگوے آزاد نسخه 313 - Berserk - 29-08-2017

تو رفتیو ندیدی ما بودیم و دیدیم متاسفانه ]: