انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) (/showthread.php?tid=237114)

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ๒lคςк ๔єค๔ - 20-07-2015

(20-07-2015، 11:06)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: نه نه من منظورم این نیست !
اونا هرچی باشن ما 100 برابر پایین تریم .. خودم میدونم .. !
الان اصلا بحث سره خودمون نیست ، اونا رو گفتم :| به ویژه " کانادایی ها "
در هر صورت در کل بسیار منطقی تر از ما هستند و ما تا به اون مرحله از سطح تفکر در جامعه (حالا از هر راهی که میریم) نرسیم جایز نیستیم اعتراض کنیم.

نقل قول: حیف نمیتونم بگم..!
بدرد سنت نمیخوره ._.
میشه برید پ.خ و ابراز عشق کنید؟ اونجا حریم شخصی شماست. هر عشقی می خواید ابراز کنید.

همینو بگو هی فک میزنه -____- !

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - FARID.SHOMPET - 20-07-2015

نقل قول: نَ فرید همشون همینن 
وسط اون سرما برف 2 متری منو دعوت کردن خیرسرشون کجا؟! دعوتم کردن بستنی بخورین باهم 
من ک فقد از tim hortons روبروش رفتم ی چیز داغ گرفتم این بستنیارو نگا میکنم یخ نزنم :||
ببین تو بستنی فروشیه آهنگ گذاشته بودن ی تیکه آهنگ boyfriend  از جاستین بیبرو گذاشته بودن !!
دختره احمق اسمشم سیندی بود غش کرد ..:||
من : :|||
بعد اصن آروم و قرآر نداشتن ک عین گاو بستنی میخوردن تو بستنی فروشیه جیغ و داد میکردن :||
آخه آدم تو فوریه تو کآنآدآ تو اون برف بستنی ؟! :||
من همینجام الان بستنی بخورم یخ میزنم :|||
تو دقیق دقیق کجا رفتی؟ دیوونه خونه ی کانادا؟

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Apathetic - 20-07-2015

ش) او فردی است مشفق، مهربان، جنگجو، عصبانی و خونگرم و زبان او تلخ است و هر چه در دنیا به او ضرر برسد از دست و زبان خود می خورد و اگر زبان خود را نگه دارد از بلا محفوظ می ماند و بسیار لجباز است.

نه یعنی فقط اینو هستین ؟؟ از همین موضوعه " روانشناسی اسم ها " پیداش کردم .. خداییش این درسته واقعا ؟ کسایی که با اسمشون با " ش " شروع میشه اصلا با چیزایی که این نوشته قابل قیاس نیستن :|
پوفففففف -_-

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ - 20-07-2015

(20-07-2015، 10:58)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) 132

دختره کجاست؟؟؟؟
من نمیتونم پیدا کنم

حالا میتونی تشخیص بدی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://upir.ir/khordad94/guest/Capture_893dd.png

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Δ.н.ο.υ.я.Δ - 20-07-2015

سوپرمن وارد میشود._.

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ~JaSmIn~ - 20-07-2015

(20-07-2015، 11:07)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: نَ فرید همشون همینن 
وسط اون سرما برف 2 متری منو دعوت کردن خیرسرشون کجا؟! دعوتم کردن بستنی بخورین باهم 
من ک فقد از tim hortons روبروش رفتم ی چیز داغ گرفتم این بستنیارو نگا میکنم یخ نزنم :||
ببین تو بستنی فروشیه آهنگ گذاشته بودن ی تیکه آهنگ boyfriend  از جاستین بیبرو گذاشته بودن !!
دختره احمق اسمشم سیندی بود غش کرد ..:||
من : :|||
بعد اصن آروم و قرآر نداشتن ک عین گاو بستنی میخوردن تو بستنی فروشیه جیغ و داد میکردن :||
آخه آدم تو فوریه تو کآنآدآ تو اون برف بستنی ؟! :||
من همینجام الان بستنی بخورم یخ میزنم :|||
تو دقیق دقیق کجا رفتی؟ دیوونه خونه ی کانادا؟

دقیق دقیق فک کنم آره رفته بودم همونجا !!
منطقه Richmond hill تو کآنآدا بود
آره فرید ب زهن خودم نرسیده بود !!
دیوونه خونه ی کآنآدآ بود !!
جزو مناطق امن کانادا بود :||
البته ی سر اون مناطقی ک مثلا امسشو گذاشته بودن نا امن رفتیم خیلی باحال تر بودن ملت 
عین تهران خودمون بود زرتی جیبتو میزدن :|||

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ - 20-07-2015

(20-07-2015، 11:03)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 11:01)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 10:53)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 10:52)ƘƖƝƓ ʆƠƘЄƦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-07-2015، 10:50)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید ببین این چی میگه ._.!

یکم درد و دل دختر و پدری بود .-.
فریـد بـا بچـه بـه خوبی من کاری نداره ._.

دردو دل !!عجب!!زهر دل بوده احتمالن |:
چرا داره .-.!

دیگه به تو ربطی نداره چی بوده .____.!
حیف نمیتونم بگم..!
بدرد سنت نمیخوره ._.

تو اول برو مشقاتو بنویس =)
مشقــآی تو بود داشتم مینوشتم ._.

فرید ! میشه از عقلت برای کمک به من استفاده کنی شومپت جان ؟!
فکر کنم بدبخت شدم .. بابام زنگ زده این موقع روز ( معمولا این موقع ها خیلییی کار داره ) بعد از کلی لحن جدی و پر معنا انگار که میخواد یه چیزی بگه ، یه چند لحظه بعد میره و برمیگرده اونوخت بهم میگه خب چه خبر چیکار میکنی ؟ 
:N56: اخه مگه میشه ؟ منم بهش گفتم ( به دروغ ) دارم فیلم میبینم .. اخه بهم گفته از اینترنت استفاده نکنم تا اطلاع ثانوی :|
بنظرت الان فهمیده من دروغ گفتم ؟ ._. الان هدفش از این تلفن احتمالا این نبوده که دروغ من رو بشنوه ؟ ._.
احساس بدی دارم .. چی کار کنم ؟

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - FARID.SHOMPET - 20-07-2015

من برم دیگه بچه ها.
از دیروز تاحالا نخوابیدم.
بدرود

(20-07-2015، 11:15)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم بدبخت شدم .. بابام زنگ زده این موقع روز ( معمولا این موقع ها خیلییی کار داره ) بعد از کلی لحن جدی و پر معنا انگار که میخواد یه چیزی بگه ، یه چند لحظه بعد میره و برمیگرده اونوخت بهم میگه خب چه خبر چیکار میکنی ؟ 
:N56: اخه مگه میشه ؟ منم بهش گفتم ( به دروغ ) دارم فیلم میبینم .. اخه بهم گفته از اینترنت استفاده نکنم تا اطلاع ثانوی :|
بنظرت الان فهمیده من دروغ گفتم ؟ ._. الان هدفش از این تلفن احتمالا این نبوده که دروغ من رو بشنوه ؟ ._.

خودکشی! این راهشه! سراط مستقیم!

(20-07-2015، 11:16)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم دیگه بچه ها.
از دیروز تاحالا نخوابیدم.
بدرود

(20-07-2015، 11:15)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودکشی! این راهشه! سراط مستقیم!

ها ؟؟؟  :N56: 
حتما باید بمیرم ؟ باشه .. اگه این راهشه قبول !  :89:
:||||||||||
ما رو باش مثلا یاری خواستیم ، مثلا یاری شدیم !