انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ابراهیم هادی - 22-07-2021

(22-07-2021، 12:49)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:43)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الهی من عاااااشق سگم*-*
کانال ازین کنالای چیز میز میفروشن مثلا دیوار و اینا؟
خودش بلده دوشیی بره؟
گاز نمیگیره؟
موهای مثل گربه نمیچسبه؟

نههه یه کانال حالا پ.خ میفرستم برات فقط سگ میفروشه و اینا
اولش ک من گرفتمش 30روزش بود هیچی بلددد نبود انقدر یه ماهه اول نگهداریش سخت بود که مامان من بعد یه ماه نتونست تحمل کنه دادش رفت فک کن یهو میومد وسط خونه دسشویی میکرد=)) یه وضعی بود ولی بدبخت و که مامانم داد به دوستش نگه داره دیگه نه غذا میخورد بدون ما نه میخوابید هیچی کلا دلمون سوخت اوردیمش باز الانم که دو سال گذشته قشنگ شده عضو خانوادمون واقعا اگه میخوای سگ بگیری اون چند ماهه اول و باید تحمل کنی دسشوییش و یادش بدی یادش بدی پارس نکنه و اینا بعدش عالی میشه گازم که اصلا نمیگیره ولی بازم بستگی به تربیتش داره دیگه اگه بار اول گاز بگیره دعواش نکنه بازم میگیره ولی اینا قشنگ میفهمن باید چند باز دعواش کنی دیگه موهاشم اینکه اولاش خیلی ریزش مو داشت ما کلافه شده بودیم بعد بردیمش دکتر گفت اولا که واسه اهنشه و چند تا دارو و اینا بهش داد بعدشم ما از این پرز گیرای لباس گرفتیم قشنگ یه بار بزنی به لباس کامل تمیز میشه الان ولی خیلی کم میریزه فقط وقتی استرس داره

(22-07-2021، 12:43)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه گرفتید پسرم و دخترم صداش نکنید بمولا
رفیقی همدمی سنگ صبوری یار روز های سختی و بی کسی و از این جور چیزا صداش کنید

عهههه خب هم دخترمه همه رفیق و همدم و همه چی Telegh_01
یه جوریه آخه همون رفیق و همدم و همه چی باشه خب

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - itinamk - 22-07-2021

(22-07-2021، 13:02)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:00)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یهه سبد دارن سگا زیرش پد میذارن هر چند وقت یه بار باید پدش عوض شه همه جاام میشه برد و اون سبدشو با اون اشنا بشه بفهمه باید روش دسشویی کنهه دیگه هیچ دشواری ای نداری
من میذاشتم اون سبدشو تو بالکن نیم ساعت /40دیقه میشستم تو بالکن درم میبستم تا مجبور بشه رو سبدش دسشویی کنه بعد که دسشویی میکرد کلی بهش جایزه های خوب میدادم و تشویقش میکردم هر دفعه ام که جایی که نباید دسشویی کنه دسشویی میکرد کلی دعواش میکردم
بعد باید یه کلمه یادش بدی وقتی اونجایی که میخوای دسشویی کرد همینطوری که جایزه رو میدی هی اون کلمه رو تکرار کنی تا یاد بگیره ما انقدر گفتیم جیش کن جیش کن کلمه جیش و که میشنوه میدوعه میره رو سبدش دسشویی میکنه Big Grin

وای خداااا دلم آب رفت*-*
چن تا عکس ازش میدی؟
دعواش میکنی؟): چطوری؟

(22-07-2021، 13:02)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@itinamk
سگتو میخواممممممم

توم هاپو داری؟ ._.

آرهه عزیزم الان براتتت میفرستمم
سرش داد میزنم و اینا نهایتا وقتی دیگه کارش خیلی بده باید هولش بدی عقب میفهمه کامل کار بد کرده

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _sehun_ - 22-07-2021

(22-07-2021، 13:02)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:00)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در این روزگار گرگ باش
الان من گرگم

واقعا^^
شما که تاج سری گرگ چیه^^

بوس بر کله ات ای گل زیبا

(22-07-2021، 13:04)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:02)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خداااا دلم آب رفت*-*
چن تا عکس ازش میدی؟
دعواش میکنی؟): چطوری؟

توم هاپو داری؟ ._.

سرش داد میزنم و اینا نهایتا وقتی دیگه کارش خیلی بده باید هولش بدی عقب میفهمه کامل کار بد کرده

وای چطور دلت میاد*-*
میخوام مخ مامان بابامو بزنننم

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - itinamk - 22-07-2021

(22-07-2021، 13:02)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@itinamk
سگتو میخواممممممم

مالِ توووو اصنن (از این تعارف الکیا). =)))

(22-07-2021، 13:04)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 13:02)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا^^
شما که تاج سری گرگ چیه^^

بوس بر کله ات ای گل زیبا

(22-07-2021، 13:04)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای چطور دلت میاد*-*

خب هیچچ جوریی دیگه یاد نمیگیرههه مجبوریی=))

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ابراهیم هادی - 22-07-2021

(22-07-2021، 13:03)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:59)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکررر
خاب چون فقط تیپم خوبه.-.

.___.

پس‌ چرا من فکر میکنم تو یکی از زیبا ترین موجوداتی هستی که تا حالا دیدم؟!

خدایی نکرده سکته میکنه ها با شیب ملایم بگید=)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _sehun_ - 22-07-2021

(22-07-2021، 13:05)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@itinamk
سگتو میخواممممممم

مالِ توووو اصنن (از این تعارف الکیا). =)))

(22-07-2021، 13:04)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بوس بر کله ات ای گل زیبا

وای چطور دلت میاد*-*

خب هیچچ جوریی دیگه یاد نمیگیرههه مجبوریی=))

الهی

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - فرنودِ بن گیومرث - 22-07-2021

(22-07-2021، 11:50)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 6:19)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه قدر خوش تیپی شما.
زیبا نیستم اما در عوضش تیپ خوبی دارم
زیبا هم هستید.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 22-07-2021

واقعا^^
شما که تاج سری گرگ چیه^^

بوس بر کله ات ای گل زیبا

وای چطور دلت میاد*-*

بوس رو دو لپات*.*(گور بابای کرونا ._.)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - فرنودِ بن گیومرث - 22-07-2021

@itinamk@

من خیلی دقّت کردم.
ولی مطمئن باش پسر 12-13 ساله دوچرخه سوار دروغ گفته بود.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *Aɴѕel* - 22-07-2021

@itinamk
سگتو میخواممممممم

توم هاپو داری؟ ._.

داشتم(=