انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *VENUS* - 25-07-2021

(25-07-2021، 12:34)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:25)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه به ۸ سال نمیرسه. دو سال دیگه همه جا بیابونه. عین اون فیلم مد مکس میشیم.

خوددانی چیه دیگه مگه دست منه خو

رو هوا عدد نده داوش
 بروبسوی بی نهایت و فراتر از آن

(25-07-2021، 12:30)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث سیاسی ؟ :>

عفوا یا مدیرتنا
ببیینم تو این چند روز میتونی عربی منو قوی کنی یا نه 25r30

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 25-07-2021

(25-07-2021، 12:34)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:25)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه به ۸ سال نمیرسه. دو سال دیگه همه جا بیابونه. عین اون فیلم مد مکس میشیم.

خوددانی چیه دیگه مگه دست منه خو

رو هوا عدد نده داوش

(25-07-2021، 12:30)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحث سیاسی ؟ :>

عفوا یا مدیرتنا

رو هوا نیس که. ببین الان بی آبی به کجا رسیده؟ اصفهان. یه سال دیگه میرسه کجا؟ تهران و حومه بجز کرج. دو سال بعدم شمال دیگه
بعد اونوقت باید یه پراید وانت پیدا کنی از این چرخای گنده ببندی بهش تو بیابونا دنبال آب بگردی

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Ɗєя_Mσηɗ - 25-07-2021

(25-07-2021، 12:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:32)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جان جان♡

سلام عزیزم ؛ من خوبم شکر ^_^
تو چطوری؟

من خیلی خوبم ~.~
کلا بعضیارو میبینم ذوق میکنم. یکیش تویی
چه خبرا؟ چی کارا میکنی ؟ تابستون خود را چگونه میگذرانی ؟

خداروشکر &_&
قلب من با این همه دلبری چیکار کنه؟ ):♡
سلامتیی ؛ داشتم کتابخونه‌مو مرتب میکردم ^^
فیلم و سریال ، طراحی ، گردش و تفریح ، مطالعه و کلا هرکاری از دستم بربیاد .-.

چخبر از تو عزیزم؟

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ابراهیم هادی - 25-07-2021

(25-07-2021، 12:35)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:34)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو هوا عدد نده داوش

قضیه راهی به سوی هفت شهر چیه ؟Telegh_26

سلام شما یادت میاد قول یه انشا رو به من دادی؟
این قضیه هفت شهر یکم رومانتیسمه با روحیه قاتلان زنجیره ای جور نیستTelegh_01

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *VENUS* - 25-07-2021

(25-07-2021، 12:39)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خیلی خوبم ~.~
کلا بعضیارو میبینم ذوق میکنم. یکیش تویی
چه خبرا؟ چی کارا میکنی ؟ تابستون خود را چگونه میگذرانی ؟

خداروشکر &_&
قلب من با این همه دلبری چیکار کنه؟ ):♡
سلامتیی ؛ داشتم کتابخونه‌مو مرتب میکردم ^^
فیلم و سریال ، طراحی ، گردش و تفریح ، مطالعه و کلا هرکاری از دستم بربیاد .-.

چخبر از تو عزیزم؟

طراحی ؟ o.o چجور طراحی ای ؟
فیلم خوب چی دیدی تو این مدت؟
منم دقیقاااا همینم 25r30
فیلم میبینم . ورزش میکنم تو خونه. کتاب میخونم . تو فلشخور و اینستا میچرخم
و اینکه میرم سر کار
ولی بازم حس غیر مفید بودن دارم. انگار زندگیم داره الکی الکی میگذره روزاش
و دلم به شدتتتتت مسافرت میخواد

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Ɗєя_Mσηɗ - 25-07-2021

(25-07-2021، 12:40)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:35)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قضیه راهی به سوی هفت شهر چیه ؟Telegh_26

سلام ؛ واییی ارهه ، ببخشید من فراموشکارم -_-
انشای دوستم بود؟ کلا از ذهنم رفته

نه بگو من باهاش کنار میامTelegh_01

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Emmɑ - 25-07-2021

(25-07-2021، 6:29)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 14:24)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این نمیزاره ازت طلاق بگیرم
هعی چقدر خندیدمم سر این عوضیییییییییییییییی
گلط کردی این همه پات موندم حالا میخوای طلاق بگیری
.-. عبضی

خیلی بی معرفتی صبا
از دستت ناراحتم

(25-07-2021، 12:37)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو هوا عدد نده داوش

عفوا یا مدیرتنا

رو هوا نیس که. ببین الان بی آبی به کجا رسیده؟ اصفهان. یه سال دیگه میرسه کجا؟ تهران و حومه بجز کرج. دو سال بعدم شمال دیگه
بعد اونوقت باید یه پراید وانت پیدا کنی از این چرخای گنده ببندی بهش تو بیابونا دنبال آب بگردی
رو هوا گفتی 
چرا؟
من رفتم سد امیر کبیر رو نگاه کردم میگفتن پنجاه درصد خالیه 
چقدر کم داشت؟ ده درصد بدبینانه بیست درصد
البته این یه نمونس بقیه جاها رو باید دید 
تو خبرا هم میگن اقدام کردن برا آب جاهای خشک طرح آب شیرین کن مطرح شده سازمان انرژی اتمی دستگاهی ساخت از رطوبت آب میگیره و.... 

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Mohlek - 25-07-2021

(25-07-2021، 12:30)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسام چرا هر دفعه پروفایلتو می‌بینم اخطار داری Telegh_59  Telegh_01
تو قول نداده بودی بچه؟
@"musalick"
اخطارا به جرم بی وفاییه بزرگوار Telegh_01

(25-07-2021، 12:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو هوا عدد نده داوش

عفوا یا مدیرتنا
ببیینم تو این چند روز میتونی عربی منو قوی کنی یا نه 25r30
انا فی خدمتکم

(25-07-2021، 12:44)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 12:40)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ؛ واییی ارهه ، ببخشید من فراموشکارم -_-
انشای دوستم بود؟ کلا از ذهنم رفته

نه بگو من باهاش کنار میامTelegh_01

یادته می خواستی چشمامو در بیاری؟
هفت شهر عطار