انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - itinamk - 25-07-2021

(25-07-2021، 10:06)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نتایج کونکور به هفته بعد موکول شد

آخخ جون

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *Aɴѕel* - 25-07-2021

(25-07-2021، 10:11)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 10:06)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نتایج کونکور به هفته بعد موکول شد

آخخ جون

خلاصه که باید نتیجش بیاد

(25-07-2021، 10:17)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 10:11)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخخ جون

خلاصه که باید نتیجش بیاد
واقعا اصلا نمیخوام باهاش رو به رو شم

(25-07-2021، 10:23)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 10:17)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه که باید نتیجش بیاد

انقدر سخت بود یعنی؟

(25-07-2021، 10:24)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 10:23)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقدر سخت بود یعنی؟

اخه میدونی چیه من روزای آخر به 12ساعت درسم رسیده بودم به نسبت اون چیزی که خونده بودم اصلااا نتونستم بدم بیشترش به خاطر همین موضوع بود که اختصاصیارو که اولیشم ریاضی بود دیدم انقدر سخت بود که قشنگ وسطش گریه ام گرفته بود نمیتونم حل کنم تا اخرش یه حس بدی داشتم نتونستم اونطوری ک دلم میخواد باشم=)

(25-07-2021، 10:29)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 10:24)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقدر سخت بود یعنی؟

اخه میدونی چیه من روزای آخر به 12ساعت درسم رسیده بودم به نسبت اون چیزی که خونده بودم اصلااا نتونستم بدم بیشترش به خاطر همین موضوع بود که اختصاصیارو که اولیشم ریاضی بود دیدم انقدر سخت بود که قشنگ وسطش گریه ام گرفته بود نمیتونم حل کنم تا اخرش یه حس بدی داشتم نتونستم اونطوری ک دلم میخواد باشم=)
رشته ت ریاضی بود؟

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 25-07-2021

(25-07-2021، 10:29)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقدر سخت بود یعنی؟

نگران نباش اگه سخت بوده واسه همه سخت بوده (الفبای مشاوران کنکوورTelegh_01)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _sehun_ - 25-07-2021

(25-07-2021، 7:46)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"نــــــــــⓐنسی"

پاشو پاشو بیدارشو
از رختخواب جداشو

تنبل همیشه خوابه
جاش توی رختخوابه

گل همه رنگش خوبه

بچه زرنگش خوبه

توی کتاب نوشته

تنبلی کار زشته

تنبل پاشو بیدار شو

از رخت خواب جدا شو

بشور دست و رویت

شانه بزن به مویت

مسواک بزن به دندان

تا بشی شاد و خندان

.ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ.

یبلیلففعتغ*-* من و اینطور بیدار میکنی گاو شتری؟*-*

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - BIG-DARK - 25-07-2021

(24-07-2021، 22:17)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 22:15)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عررررر

Bc4

:/

(25-07-2021، 10:33)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رشته ت ریاضی بود؟

نه انسانیی بودمم

(25-07-2021، 10:33)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگران نباش اگه سخت بوده واسه همه سخت بوده (الفبای مشاوران کنکوورTelegh_01)

وایی انقدررررر حرصمم میگیره یکی بهم اینطوری میگه//: