انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=265463)

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - Maryam Farrokhy - 01-06-2017

واقعا چرا ؟؟؟ :|

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - ÆMÆշЇÑζ - 01-06-2017

چرا من هنوز تو مسابقه شركت نكردم؟؟!!

://

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - Mïņ̃†êR - 01-06-2017

(01-06-2017، 14:42)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا میخواستم بگم زود شرکت کنید رونق بدید

(01-06-2017، 15:04)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 14:42)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موقع افطار خيلي گشنمه اصن يادم نميمونه عكس بگيرم..

فقط ميخورم  :|

+

شيوا من از مبحث گرما هيچي نميفهمم  p336

اشكم دراومده..شنبه هم امتحان دارم  cry girl

(01-06-2017، 15:07)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 15:04)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+

پدریه قشنگم یه لحظه به دخترت فکر.کن عکس بنداز

گرما فیزیک؟

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - امیر‌حسین - 01-06-2017

(01-06-2017، 15:14)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-06-2017، 15:07)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+

گرما فیزیک؟

امشب حتما میذارم ..
افطار و شام باهم ..

(01-06-2017، 15:14)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+

گرما فیزیک؟
:| چشم... : )

آره...
اشكمو در آورده cry2

(01-06-2017، 15:15)AMIR.E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امشب حتما میذارم ..
افطار و شام باهم ..
افرین میسی میسی :Laie_23:
(01-06-2017، 15:22)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:| چشم...  : )

آره...
اشكمو در آورده  cry2

عکس بگیر بفرستم واسم 

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - sogol.gl - 01-06-2017

سلامم

مسابقه چیه؟؟؟؟منم موخوام بویامااااا

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 305 ஜ۩۩ஜ - rozhin❤ - 01-06-2017

(01-06-2017، 8:28)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-05-2017، 20:35)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-05-2017، 20:27)Fake frnd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-05-2017، 20:23)rozhin❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جو گرفتگی رو منم صدق میکرد !
ساعت شیش صبح میزد به سرم مامانم میگفت چی کار میکنی کله سحر ؟
می گفتم کنکوری ام !
یه ذره کتاب رو ورق میزدم بعد میرفتم نت میگفتم کو تا کنکور !
یا مثلا پنجشنبه ها با دوستام میرفتیم درس بخونیم جو میگرتتمون کتاب رو می بستیم وسطش بابا کرم می رقصیدیم !
کلا این خیلی رو مخ بود ! : |
بعدش این آخریا دیدیم این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیس نشستیم جدی خوندیم .. یعنی شبانه روز !
آخرشم شدیم این ! : )
بعدی بعدی !
فکر کنم من در وضعیت نرمالیم تو مدمون دانش اموز خوبیم
و این که از همون اولش جدیش گرفتم(پایم قویه)
ولی چه کنیم اون حسه درسه باس بیاد حسابی بخونم نمیاد(همه چیو نرمال. میخونم نه خیلی زیاد نه خیلی کم)

بخون فرزندم ! : |
برای من نمی خونی که برای خودت می خونی !
( حرف بابام بعد از دیدن نتایج کنکور وقتی نفر چهارم شدم ! : | )
ببین پایه که مسلما برای رشته ای مثل مغز و اعصاب باید قوی باشه .
ولی یه چیزی میگم که کنکور پدر درآره !
سی تا دوربین از چهارطرف رفتن تو نخت !
تکون بخوری با اردنگی پرتت می کنن از جلسه بیرون ! : |
من هزار تقلب چسبونده بودم این ور و اونورم .. رفتم تو نتونستم کمرم رو راست کنم !
مثل دبیرستان نیست که دبیره از چشم و ابروت خوشش بیاد برسونه !
مراقب هاش چنان اخمی کردن که زهره ات میترکه !
پس من فقط بهت میگم بخون .. به تقلب هم فکر نکن ... باشه ؟

چهارم از اخر دیع؟

چهارم از اول ...
+ سلام .