انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نسخه 455 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نسخه 455 (/showthread.php?tid=298084)

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - Emmɑ - 20-08-2021

(20-08-2021، 22:49)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2021، 22:45)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه من گفتم تویی؟.________.
خب وقتی میپرسی تو از کجا میدونی ؟ ینی شک و شبهاتی وجود داره دوست من =))
ببین این یه اشتباهه
اینکه فک کنین وقتی یکی آزادنه رفتار میکنه و سنگین عمل نمیکنه ، حتما یه اوسکوله و هیچی حالیش نیس
وگرنه منم بلد بودم خیلی خشک و سنگین رفتار کنم که هیشکی حتی روش نشه  بم بگه " تو " !

دوست داشتم زیر زبونت بکشم ببینم حدسم درست بود یا نه
وگرنه من به یکی دیگه شک دارم
نمیشه گفت پسره

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - TinaMk - 20-08-2021

حسین کرمانشاهان امروز به من پ.خ داده بود خیلی با شخصیت به نظررر میاددد

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - سهَ‌ند - 20-08-2021

بعد آخه عکس چرا میفرستی (هر کی که هست)

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - מַברִיק - 20-08-2021

(20-08-2021، 22:44)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2021، 22:20)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در حدی که اون خر از شدت ر*دن مرد v:

ن دیگه حال میده اینجوری
واس چن نفر اطلاعیه میره که شاید سپاس هم بدن حتی v:
بسیار هم زیبا و عالی :>

کوتاه میکنی یا کوتاهت کنم؟ ._.*

(20-08-2021، 22:40)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رو این حرفت کراش زدم پسر

منمم منممم
^^ لامصب خیلی قشنگ بود ،حس قشنگیه بدونی همچین پسرایی هنو منقرض نشدن، تازه دارم ب ریهام حق میدم وقتی از رفاقتش با حسام میگف

@نیما جان اینم مشکوکه. آخه کی به اسم خودش میگه جان؟

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - TinaMk - 20-08-2021

(20-08-2021، 22:53)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@نیما جان اینم مشکوکه. آخه کی به اسم خودش میگه جان؟

Telegh_01 Telegh_01

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - מַברִיק - 20-08-2021

(20-08-2021، 22:46)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2021، 22:44)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسیار هم زیبا و عالی :>

کوتاه میکنی یا کوتاهت کنم؟ ._.*

منمم منممم
عا حال داد v:

ن من کوتاه میکنم نه شما کوتاه میکنی
اینجوری هیچ کدوممون خسته نمیشیم مگه نه ؟ :v

(20-08-2021، 22:44)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کار اینه این این @حسین کرمانشاهان وگرنه چرا به پ.خ من جواب ندادی ها؟
آره دلگه کار خودشه ))): پسره بی هیچی ندارِ بد ))):

(20-08-2021، 22:44)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو میگه منو میگه قدرمو بدون
حالا خوبه من قبلش پسوردمو بت دادم Telegh_01

چیو داری کوتا میکنی پسر

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - Mohlek - 20-08-2021

(20-08-2021، 22:52)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2021، 22:49)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب وقتی میپرسی تو از کجا میدونی ؟ ینی شک و شبهاتی وجود داره دوست من =))
ببین این یه اشتباهه
اینکه فک کنین وقتی یکی آزادنه رفتار میکنه و سنگین عمل نمیکنه ، حتما یه اوسکوله و هیچی حالیش نیس
وگرنه منم بلد بودم خیلی خشک و سنگین رفتار کنم که هیشکی حتی روش نشه  بم بگه " تو " !

نمیشه گفت پسره
خب بنظرت اگه من بودم بت میگفتم که آره منم ؟ Telegh_01
برای اینکه از زیر زبونش بکشی باید خودتو هم سو بااش نشون بدی
در واقع باید میومدی پیوی و میگفتی حسام رفتم تو ناشناس فلانی این حرف زشتو نوشتم ؛ بنظرت خیلی ناراحت میشه ؟
بعدش شرو میکردی الکی میگفتی که فلان فحش و اینا کار منه و اینارو من نوشتم
اونوقت منم که میدیدم از خودمی و شبیه من به همه فحش میدی ؛ منم اعتراف میکردم ((((=
یاد بگیر

شایدم یه پسره که اکانت دخترونه داره. چون دیگه همه پسرا همینان

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - Emmɑ - 20-08-2021

(20-08-2021، 22:55)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-08-2021، 22:52)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیشه گفت پسره
خب بنظرت اگه من بودم بت میگفتم که آره منم ؟ Telegh_01
برای اینکه از زیر زبونش بکشی باید خودتو هم سو بااش نشون بدی
در واقع باید میومدی پیوی و میگفتی حسام رفتم تو ناشناس فلانی این حرف زشتو نوشتم ؛ بنظرت خیلی ناراحت میشه ؟
بعدش شرو میکردی الکی میگفتی که فلان فحش و اینا کار منه و اینارو من نوشتم
اونوقت منم که میدیدم از خودمی و شبیه من به همه فحش میدی ؛ منم اعتراف میکردم ((((=
یاد بگیر
به خودت شک داری نه؟