انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 25-07-2021

(25-07-2021، 7:37)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 7:19)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لعنت به این زندگی

ناهید کیانی در تکواندوی المپیک
با نتیجه ١٨ - ٩ به کیمیا علیزاده از تیم پناهندگان باخت و حذف شد

کیمیا علیزاده در مرحله بعد با نتیجه ١۶ بر ١٢ نفر اول تکواندوی جهان رو هم شکست داد و به نیمه نهایی رفت

نفر اول تکواندو جهان رو دیگه چجوری بردی Telegh_52

شاید واسه این بود ک حجابو از زندگیش حذف کرد

crying crying

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - itinamk - 25-07-2021

(25-07-2021، 7:45)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 7:44)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرررر

از کی سحرخیز شدی؟
زندگی منو تو این شرایط قرار داده Big Grin

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Medusa - 25-07-2021

(25-07-2021، 7:49)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه
خوبه که خوشحاله خوش به حالش
حضرت حسین خیلی کارا میکنه :| ولی خوشحال نیست

درسم می‌خونه؟ اگه نه بیام دعواش کنم. 

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - فرنودِ بن گیومرث - 25-07-2021

(25-07-2021، 7:51)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 7:45)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کی سحرخیز شدی؟

فکر کردم تاثیرات هم‌نشینی با من باشه.
باختم.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _ƇRAƵƳ_ - 25-07-2021

(25-07-2021، 7:49)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 7:46)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"نــــــــــⓐنسی"

پاشو پاشو بیدارشو
از رختخواب جداشو

تنبل همیشه خوابه        
جاش توی رختخوابه

گل همه رنگش خوبه

بچه زرنگش خوبه

توی کتاب نوشته

تنبلی کار زشته

تنبل پاشو بیدار شو

از رخت خواب جدا شو

بشور دست و رویت

شانه بزن به مویت

مسواک بزن به دندان

تا بشی شاد و خندان

.ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ.

پاشو پاشو کوچولو، از پنجره نگا کن، با چشمای قشنگت، به منظره نگا کن. 
اتل متل توتوله گاو حسن چه جوره؟

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Medusa - 25-07-2021

(25-07-2021، 7:53)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 7:49)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاشو پاشو کوچولو، از پنجره نگا کن، با چشمای قشنگت، به منظره نگا کن. 

عروسکای قصه‌ایم. نون و پنیر و پسته‌ایم.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - Prometheus - 25-07-2021

(25-07-2021، 7:52)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 7:49)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه
خوبه که خوشحاله خوش به حالش
حضرت حسین خیلی کارا میکنه :| ولی خوشحال نیست

درسم می‌خونه؟ اگه نه بیام دعواش کنم. 

اسم شاهینو جلوم نیار که تو درس خونا عقابشونم vVv:

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - itinamk - 25-07-2021

(25-07-2021، 7:52)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 7:51)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کردم تاثیرات هم‌نشینی با من باشه.
باختم.
نه متاسفانه=)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _ƇRAƵƳ_ - 25-07-2021

(25-07-2021، 7:55)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 7:53)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عروسکای قصه‌ایم. نون و پنیر و پسته‌ایم.
عروسک قشنگ من قرمز پوشیده ..

تو رختخواب مخمل آبیش خوابیده ..

عروسک من ، چشماتوباز کن ..

وقتی که شب شد ، اونوقت لالا کن ..

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ابراهیم هادی - 25-07-2021

(25-07-2021، 7:15)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 6:20)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دست شما درد نکنه

این طوری بگو:
 غافلگیر شدیم ... 
چتر نداشتیم خندیدیم دویدیم وبه شالاپ شلوپ های گل آلود عشق ورزیدیم.
دومین روز بارانی چطور؟پیش بینی اش را کرده بودی چتر آورده بودی و من غافلگیر شدم سعی می کردی من خیس نشوم و شانه سمت چپ تو کاملا خیس بود.
و سومین روز چطور؟گفتی سرت درد می کند و حوصله نداری سرما بخوری چتر را کامل بالای سر خودت گرفتی و شانه راست من کاملا خیس شد. 
وچند روز پیش را چطور؟به خاطر داری؟که با یک چتر اضافه آمدی و مجبور بودیم برای اینکه پین های چتر توی چش و چالمان نرود دو قدم از هم دورتر راه برویم...
فردا دیگر برای قدم زدن نمی آیم تنها برو..

اینم جالبه
ولی ربطش به جوووون چیه؟

(25-07-2021، 6:29)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گلط کردی این همه پات موندم حالا میخوای طلاق بگیری
.-. عبضی

بگو بزنند بالا فلشخور هه رو با سخنت نابود کردی.-.

تو فقط بگو لعنتی.___________.

باش تشکرات.-.

.ـــــــــــــــــــــــــــــــــ. چیرا؟

خواهشات :|

نمیدونم :|||

نمونه با کلاس ترشه