انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نسخه 455 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نسخه 455 (/showthread.php?tid=298084)

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - م‍حمّد - 18-08-2021

(18-08-2021، 19:28)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 19:18)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منکه نمیدونم، اینا میگن

دروغ نگووووو
خودت دیدی پسندیدی
نهههه من حتی تورو نمیشناسم Telegh_34Telegh_25

(18-08-2021، 19:58)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 17:40)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خیلی ممنووون

قسمت ۳ هم امشب میبینی؟

قربونت ^^

ارهههه ×_×
شاید وقت بشه چهارم نگا کنم

(18-08-2021، 19:18)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منکه نمیدونم، اینا میگن

کیا؟ D:
سَه‌ند و دوستانش

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - سهَ‌ند - 18-08-2021

@Mohlek هوراااا

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - Mohlek - 18-08-2021

@Волшебник

سلام برادر
حقیقتا خیلی واست احترام قاعلم
ینی خب بهر حال و تحت هر شرایطی تقریبا دو برابر من سن داری شما و دمتم گرم
ولی دیگه خداوکیلی چرا انقد قفلی زدی رو من ؟
آقا من گفتم دی**و !!!
همین
این کلمه رو فقط به همین شکل نوشتم
الان خداییش این بن داره ؟
الان من واس گفتن کلمه دی**و باید 3 روز بن شم ناموصا ؟
چه وضشه خب ما چیزی نگیم بن میشیم چیزی بگیم هم بن میشیم ... کلا تحت هر شرایطی یه داستانی واس من پیش میاد این وسط
واقعا دارم به عمق این کلمه فکر میکنم ! این که من چی گفتم که 3 روز بن داشت واقعا ؟
خداوکیلی نشستی پشت پنلت هر کی از راه میرسه فورا یه دو سه روزه محرومیت میندازی بش خب این که نشد که عزیز من
ملت اینجا دارن از هم بالا میرن
انواع و اقسام فحش ناموصی رو به هزار و یک شکل به هم میدن
یارو برگشته تو همین یکی دو نسخه پیش به دختره گفته دراز بکش اولش یکم قلقلکت بدم بعدش وارد عمل شیم
تو دو سه تا تاپیک پایینتر انواعو اقسام حرفا و چیزا زده شده که شما رسما به هیچ جات نگرفتی برادر
خلاصه اینکه نمیدونم چرا مال همه خوبه و مال من بده ...
یکم اصلاح کن خودتو عزیز
دمت گرم

دیگه خود آذری جهرمی یه لایو گذاشته بود یبار
یارو توش بش گفت یجات خله
وزیر مملکت فقط به یارو گفت عزیزم از گلواژه استفاده کن !
اونوقت اینجا بخاطر گفتن دی**و حضرت عالی 3 روز بن میکنی مارو ...

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - شـــقآیــق - 18-08-2021

حساااااااااااامممممممپتذاربژسسرنککوکککک31

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - Mohlek - 18-08-2021

(18-08-2021، 21:07)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آبژی خودمی بمولا v:
اون راهکاری که گفتم به دردت خورد ؟

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - Medusa - 18-08-2021

(18-08-2021، 19:56)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Medusa 

منم هیچی امروز): 
فردا هم بیرونم شاید بازم هیچی باشه))))= 
ولی ی کاری کردم دیدم اونهمه کلمه خوندن واقعااا کار ساز بود وویییی خوشالم |: 

من دو روزه از اتاقمم بیرون نرفتم، قرنطینه‌م.  45
ازونور لپ تابمم خراب شده، یه اروری می‌ده. از صبح باهاش ور رفتم درست نشده بازم.
دارم به زمین و زمان فحش می‌دم فقط. (((:
عههه چیکار کردی؟

__
عه حسام آزاد شده. خوبه. حداقل یه خبر خوشحال‌کننده.  Telegh_01

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - TinaMk - 18-08-2021

(18-08-2021، 21:11)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 21:07)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آبژی خودمی بمولا v:

سلام دیدی من جدید شدم

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - Emmɑ - 18-08-2021

(18-08-2021، 20:48)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 20:45)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیه مگه؟

دوستمه بنده خدا
همونی ک نامزد کرده؟

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - م‍حمّد - 18-08-2021

(18-08-2021، 21:11)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آبژی خودمی بمولا v:

آزادیتو تبریک نمیگم، خوشحالم نشدم (بهت بر بخوره)

RE: گفتگو آزاد | نسخه 455 - Emmɑ - 18-08-2021

(18-08-2021، 21:02)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Волшебник

سلام برادر
حقیقتا خیلی واست احترام قاعلم
ینی خب بهر حال و تحت هر شرایطی تقریبا دو برابر من سن داری شما و دمتم گرم
ولی دیگه خداوکیلی چرا انقد قفلی زدی رو من ؟
آقا من گفتم دی**و !!!
همین
این کلمه رو فقط به همین شکل نوشتم
الان خداییش این بن داره ؟
الان من واس گفتن کلمه دی**و باید 3 روز بن شم ناموصا ؟
چه وضشه خب ما چیزی نگیم بن میشیم چیزی بگیم هم بن میشیم ... کلا تحت هر شرایطی یه داستانی واس من پیش میاد این وسط
واقعا دارم به عمق این کلمه فکر میکنم ! این که من چی گفتم که 3 روز بن داشت واقعا ؟
خداوکیلی نشستی پشت پنلت هر کی از راه میرسه فورا یه دو سه روزه محرومیت میندازی بش خب این که نشد که عزیز من
ملت اینجا دارن از هم بالا میرن
انواع و اقسام فحش ناموصی رو به هزار و یک شکل به هم میدن
یارو برگشته تو همین یکی دو نسخه پیش به دختره گفته دراز بکش اولش یکم قلقلکت بدم بعدش وارد عمل شیم
تو دو سه تا تاپیک پایینتر انواعو اقسام حرفا و چیزا زده شده که شما رسما به هیچ جات نگرفتی برادر
خلاصه اینکه نمیدونم چرا مال همه خوبه و مال من بده ...
یکم اصلاح کن خودتو عزیز
دمت گرم

دیگه خود آذری جهرمی یه لایو گذاشته بود یبار
یارو توش بش گفت یجات خله
وزیر مملکت فقط به یارو گفت عزیزم از گلواژه استفاده کن !
اونوقت اینجا بخاطر گفتن دی**و حضرت عالی 3 روز بن میکنی مارو ...

ساقی هستم ولی اینو گردن نمیگیرم|=