انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - itinamk - 22-07-2021

(22-07-2021، 12:51)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:49)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نههه یه کانال حالا پ.خ میفرستم برات فقط سگ میفروشه و اینا
اولش ک من گرفتمش 30روزش بود هیچی بلددد نبود انقدر یه ماهه اول نگهداریش سخت بود که مامان من بعد یه ماه نتونست تحمل کنه دادش رفت فک کن یهو میومد وسط خونه دسشویی میکرد=)) یه وضعی بود ولی بدبخت و که مامانم داد به دوستش نگه داره دیگه نه غذا میخورد بدون ما نه میخوابید هیچی کلا دلمون سوخت اوردیمش باز الانم که دو سال گذشته قشنگ شده عضو خانوادمون واقعا اگه میخوای سگ بگیری اون چند ماهه اول و باید تحمل کنی دسشوییش و یادش بدی یادش بدی پارس نکنه و اینا بعدش عالی میشه گازم که اصلا نمیگیره ولی بازم بستگی به تربیتش داره دیگه اگه بار اول گاز بگیره دعواش نکنه بازم میگیره ولی اینا قشنگ میفهمن باید چند باز دعواش کنی دیگه موهاشم اینکه اولاش خیلی ریزش مو داشت ما کلافه شده بودیم بعد بردیمش دکتر گفت اولا که واسه اهنشه و چند تا دارو و اینا بهش داد بعدشم ما ااین پرز گیرای لباس گرفتیم قشنگ یه بار بزنی به لباس کامل تمیز میشه الان ولی خیلی کم میریزه فقط وقتی استرس داره

عهههه خب هم دخترمه همه رفیق و همدم و همه چی Telegh_01

ممنون که انقد کامل برام توضیح میدی ببخشید^^♥
وای مامان من وسواسه -_-
پوشک مخصوصش نیست؟

چرا فک کنم باشهه ولی خیلی گناه دارن خیلی کلافه میشنن
مامان منمم خیلی وسواس بودد ولی انقدر هپیو دوس داشتتت دیگه نتونست کاریش کنه
ولی بازم ببین اگه مثلا فک میکنی ممکنه بعدا مامانت کلافه شه نتونه نگهش داره نگیرر چوننن خیلییی وابسته میشننن خیلیییی

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _sehun_ - 22-07-2021

(22-07-2021، 12:53)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:51)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون که انقد کامل برام توضیح میدی ببخشید^^♥
وای مامان من وسواسه -_-
پوشک مخصوصش نیست؟

ولی بازم ببین اگه مثلا فک میکنی ممکنه بعدا مامانت کلافه شه نتونه نگهش داره نگیرر چوننن خیلییی وابسته میشننن خیلیییی

سگاو میشناسم همسایمون ی سگ داره هروقت ببینمش بهش غذا میدم(سگ گلس)
وای نه مامانم زود کلاقه میشه
چطور بهش دشویی یاد میدی؟

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *Aɴѕel* - 22-07-2021

(22-07-2021، 12:53)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:02)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم به فدای شما**
زندگی من چطوره؟!

خوبم عشق منننن
فقط نفهمیدم چرا گفتی فقط تیپت خوبه ._.
شکررر
خاب چون فقط تیپم خوبه.-.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 22-07-2021

(22-07-2021، 12:49)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:46)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا خق میدم بش تو این دوره زمونه گرگ زیاده مادر تو هم هواستو جم کنیا تو دام گرگ جماعت نیفتی._.

دام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرگ افتادم البته
من از شهین بدم میومد ولی شهین زن قبلیش بود

نچ نچ نچ
والا ما هم دام گرگ افتادیم ._.
@Musalick
و مادر خودمون با دست خودش ما را در دام گرگ انداخت Telegh_01
@shghyegh

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - itinamk - 22-07-2021

(22-07-2021، 12:55)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:53)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطور بهش دشویی یاد میدی؟

یهه سبد دارن سگا زیرش پد میذارن هر چند وقت یه بار باید پدش عوض شه همه جاام میشه برد و اون سبدشو با اون اشنا بشه بفهمه باید روش دسشویی کنهه دیگه هیچ دشواری ای نداری
من میذاشتم اون سبدشو تو بالکن نیم ساعت /40دیقه میشستم تو بالکن درم میبستم تا مجبور بشه رو سبدش دسشویی کنه بعد که دسشویی میکرد کلی بهش جایزه های خوب میدادم و تشویقش میکردم هر دفعه ام که جایی که نباید دسشویی کنه دسشویی میکرد کلی دعواش میکردم
بعد باید یه کلمه یادش بدی وقتی اونجایی که میخوای دسشویی کرد همینطوری که جایزه رو میدی هی اون کلمه رو تکرار کنی تا یاد بگیره ما انقدر گفتیم جیش کن جیش کن کلمه جیش و که میشنوه میدوعه میره رو سبدش دسشویی میکنه Big Grin

(22-07-2021، 12:59)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:49)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرگ افتادم البته
من از شهین بدم میومد ولی شهین زن قبلیش بود

نچ نچ نچ
@Musalick
@shghyegh

در این روزگار گرگ باش
الان من گرگم

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *Aɴѕel* - 22-07-2021

@itinamk
سگتو میخواممممممم

(22-07-2021، 13:00)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:55)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطور بهش دشویی یاد میدی؟

یهه سبد دارن سگا زیرش پد میذارن هر چند وقت یه بار باید پدش عوض شه همه جاام میشه برد و اون سبدشو با اون اشنا بشه بفهمه باید روش دسشویی کنهه دیگه هیچ دشواری ای نداری
من میذاشتم اون سبدشو تو بالکن نیم ساعت /40دیقه میشستم تو بالکن درم میبستم تا مجبور بشه رو سبدش دسشویی کنه بعد که دسشویی میکرد کلی بهش جایزه های خوب میدادم و تشویقش میکردم هر دفعه ام که جایی که نباید دسشویی کنه دسشویی میکرد کلی دعواش میکردم
بعد باید یه کلمه یادش بدی وقتی اونجایی که میخوای دسشویی کرد همینطوری که جایزه رو میدی هی اون کلمه رو تکرار کنی تا یاد بگیره ما انقدر گفتیم جیش کن جیش کن کلمه جیش و که میشنوه میدوعه میره رو سبدش دسشویی میکنه Big Grin

وای خداااا دلم آب رفت*-*
چن تا عکس ازش میدی؟
دعواش میکنی؟): چطوری؟

(22-07-2021، 13:02)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@itinamk
سگتو میخواممممممم

توم هاپو داری؟ ._.

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 22-07-2021

(22-07-2021، 13:00)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:59)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نچ نچ نچ
@Musalick
@shghyegh

در این روزگار گرگ باش
الان من گرگم

واقعا^^
شما که تاج سری گرگ چیه^^

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *VENUS* - 22-07-2021

(22-07-2021، 12:59)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:53)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبم عشق منننن
فقط نفهمیدم چرا گفتی فقط تیپت خوبه ._.
شکررر
خاب چون فقط تیپم خوبه.-.

.___.

پس‌ چرا من فکر میکنم تو یکی از زیبا ترین موجوداتی هستی که تا حالا دیدم؟!