انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *VENUS* - 25-07-2021

(24-07-2021، 23:57)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 23:55)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ذهنمو درگیر کردی و ساعت ۱ و نیم
وقتشه برم کتابای خاک گرفته ی فلسفمو دربیارم؟
میدونی یه جا خونده بودم اون موجودات متافیزیکی ،که اصلا نباید براشون از لفظ « موجود » استفاده کنیم و بهتره بهشون بگیم «عقول» ، حرکتشون خارج از‌ زمان و مکانه
یعنی چی ؟ یعنی الان اینجان، تو یک چشم بهم زدن میبینی تو مریخ دارن آفتاب میگیرن
پس زمان براشون بی معناست . و حرکتشون مثل حرکت ما نیست
شاید هم یک واحد زمان جدا دارن lol
تو اوّلین و شاید آخرین نفری هستی که پیِ یکی از سوالاتم رو گرفتی و باهام وارد مباحثه شدی و راستش رو بخواهی خیلی بهم چسبید و یک چیز هایی یاد گرفتم ازت.
و آره توروابلفض برو در بیار کتابارو منم دارم پارمنیدس رو سرچ می‌کنم تالیفاتش ببینم هست نیست یا کسی راجع به او نوشته یا خیر.

این مسئله عقول متافیزیکی هم که حرکتشون حزکت ما نیست رو به زور داشتیم هضم می کردیم که یکهو گفتی شاید واحد زمانشون فرق داره که خودم موندم پشمام ریخت.

حالا تا همین جا نگه داریم تا دفعه بعد با پارمنیدس بریم جلو. میای بازم حرف بزنیم ؟ =)))))
حتما ^^
خوشحال میشم افتخار بدین بازم صحبت کنیم
من کلا بحث منطقی فلسفی دوست دارم *-*

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - فرنودِ بن گیومرث - 25-07-2021

(25-07-2021، 0:01)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 23:57)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اوّلین و شاید آخرین نفری هستی که پیِ یکی از سوالاتم رو گرفتی و باهام وارد مباحثه شدی و راستش رو بخواهی خیلی بهم چسبید و یک چیز هایی یاد گرفتم ازت.
و آره توروابلفض برو در بیار کتابارو منم دارم پارمنیدس رو سرچ می‌کنم تالیفاتش ببینم هست نیست یا کسی راجع به او نوشته یا خیر.

این مسئله عقول متافیزیکی هم که حرکتشون حزکت ما نیست رو به زور داشتیم هضم می کردیم که یکهو گفتی شاید واحد زمانشون فرق داره که خودم موندم پشمام ریخت.

حالا تا همین جا نگه داریم تا دفعه بعد با پارمنیدس بریم جلو. میای بازم حرف بزنیم ؟ =)))))
حتما ^^
خوشحال میشم افتخار بدین بازم صحبت کنیم
من کلا بحث منطقی فلسفی دوست دارم *-*
قربونتون برم.
پس فعلاً شبتون به خیر. **

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - سهَ‌ند - 25-07-2021

(24-07-2021، 23:59)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 23:58)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم میخواد ۵ و نیم صبح پاشم و جدال نماینده ی خوب کشورمون رو در برابر کیمیا علیزاده ی خائن ببینم ولی خوابم میاد

کیمیا علیزاده کیه؟

اولین و تنها مدال آور دختر تاریخ ایران در المپیک که خب الان برای تیم پناهندگان بازی میکنه و فردا جلوی نماینده ی ایران بازی داره. تکواندوو البته

(24-07-2021، 23:59)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-07-2021، 23:55)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ذهنمو درگیر کردی و ساعت ۱ و نیم
وقتشه برم کتابای خاک گرفته ی فلسفمو دربیارم؟
میدونی یه جا خونده بودم اون موجودات متافیزیکی ،که اصلا نباید براشون از لفظ « موجود » استفاده کنیم و بهتره بهشون بگیم «عقول» ، حرکتشون خارج از‌ زمان و مکانه
یعنی چی ؟ یعنی الان اینجان، تو یک چشم بهم زدن میبینی تو مریخ دارن آفتاب میگیرن
پس زمان براشون بی معناست . و حرکتشون مثل حرکت ما نیست
شاید هم یک واحد زمان جدا دارن lol

تو قران نوشته خدا جهان را در ۶ روز آفرید
ولی فلاسفه گفتن همون ۶ روز به زمان ما میشه ۶۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ سال

آ باری کلا این خیلی نکته خوبی بود. اگه قرار باشه زمان از ۶ تبدیل بشه به ۶ با کلی صفر که چشمم نمی بینه. بازم پس زمان داره متافیزیک. نداره؟

(24-07-2021، 23:58)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلم میخواد ۵ و نیم صبح پاشم و جدال نماینده ی خوب کشورمون رو در برابر کیمیا علیزاده ی خائن ببینم ولی خوابم میاد

کیمیا علیزاده کیه؟
تکواندو کار ایرانی
تو المپیک مدال گرفت
و از طرف ایران اینقدر حمایت شد که خوشی زد زیر دلش و از ایران رفت
الانم برای یک کشور دیگه تو المپیک بازی میکنه

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - itinamk - 25-07-2021

وای من میخوام پاشمم
ناهید کیانی هم باشگاهیم بودد =) و الان حسرت میخورم ک چرا تکواندورو ادامه ندادم

(25-07-2021، 0:04)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای من میخوام پاشمم

توام تکواندو کار کردی ؟؟؟ ^-^
من دان یک دارم
منم ادامه ندادم ):
یه چند تا مدال گرفتمو بعدشم نشستم واسه کنکور خوندم و بعدشم پیر شدم

(25-07-2021، 0:04)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای من میخوام پاشمم

ایشالا که میبره

و در خبر ۲۰:۳۰ : بشنویم از حجاب که در نقش دستمال داداش کایکو ظاهر شد

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - itinamk - 25-07-2021

(25-07-2021، 0:06)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای من میخوام پاشمم

من دان یک دارم
منم ادامه ندادم ):

منم دان 2دارم=)دقیقااا واسه کنکور ول کردم منم دلم میخواست دوباره برم ولی اصلا مثل قبل نمیتونم دیگه مبارزهه کنم خشک شده بدنم

(25-07-2021، 0:06)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای من میخوام پاشمم

ایشالا که میبره

دقیقا همه چی فقط به خاطر حجابش بوده|||:

(25-07-2021، 0:07)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 0:06)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دان یک دارم
منم ادامه ندادم ):

منم دان 2دارم=)دقیقااا واسه کنکور ول کردم منم دلم میخواست دوباره برم ولی اصلا مثل قبل نمیتونم دیگه مبارزهه کنم خشک شده بدنم

(25-07-2021، 0:06)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشالا که میبره

دقیقا همه چی فقط به خاطر حجابش بوده|||:

حجاب که خیلی خوبه. الان بتمن ببین

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - shghyegh - 25-07-2021

(24-07-2021، 23:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۷۰ ؟ .-.

باهاااار Angry
بگو صد و فراتر از آن Telegh_38 Heart