انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 230 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 230 (/showthread.php?tid=213723)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 230 - ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ - 15-03-2015

(15-03-2015، 14:30)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2015، 14:21)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چآر شَنبهـ مدرسَمـ تمومـ میشه (((: ^_^ !

فَردآرو کِِ نمیرَمـ .. [ فَردآ روز مَسخره ای ! -_- ]

سِ شَنبَمـ کِ گُف بآتون کآری ندارمـ هَمـ میتونید بیآید دلتونَمـ خآس نیآین !

ولی 12 سه شنبهـ حتمن بآس برمـ مَشقآرو بگیرَمـ ! ._.

چآرشنبَمـ کِ |: .. هَنو نقشهـ چآرشنبَرو نَکِشیدَمـ ! وَلی شآید نَرَمـ ! |:

اَلکی به مآمانَمـ بگمـ بیاد بشون بِگِ کهـ دآریمـ میریمـ مُسآفِرَت ! ||||||||||||||:

وَلی خو دَر کُل یِ جوری دآرَمـ مَدرسه هآرو میپیچونَمـ ! ._.
مـآ فـردآ میـریـم اردو بعـد اون تعـطیـلیـم (:

(15-03-2015، 14:27)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2015، 14:13)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2015، 14:11)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2015، 14:07)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلآم (:

سلام اجو چطوری؟
زین خوبع؟❤

عـــــــــــــآلی ام
جییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییغ >_<
زیـنم خـوبه (:
نـآیـل چـطـوره؟
اینجـآرو (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=214999

جیییییغ میدونستم از همون اولشم شایعه بوده (-:

اصلا به هم نمیومدن الانم ک باهم یه دوست عادین بهتره خیلی بهتره ^0^

خیلی خـرکیفـم (:

-زین: نایل نگا کن من چقد جذابم ،نایل:تو که غذا نیستی پس برام مهم نیست!!!!!!!!
^____^

اوووخ من فدا نایلم بشم >.<

:*

لیام کپی داداشمه بت گفتم ؟ >.<

ینی عکس لیامو بش نشون دادم مات موند |-:

RE: گفتگوی آزاد نسخه 230 - Happy=girl - 15-03-2015

(15-03-2015، 14:35)M ATIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من امروز مدرسه نرفتم!

دختر اومده بهم می گ بنظرت پدرم می دونه دوس پسر دارم!
خب من از کجا بدونم cry2 ی سوالایی می پرسه ک گریه آدم رو در میاره!
والا دیوونه شدم از دستش crying

فدا سرش عیب نداره خودتو ناراحت نکنBig Grin

RE: گفتگوی آزاد نسخه 230 - ❤уαѕαмιη❤ - 15-03-2015

(15-03-2015، 14:37)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2015، 14:30)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2015، 14:21)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَلکی به مآمانَمـ بگمـ بیاد بشون بِگِ کهـ دآریمـ میریمـ مُسآفِرَت ! ||||||||||||||:

(15-03-2015، 14:27)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2015، 14:13)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2015، 14:11)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اجو چطوری؟
زین خوبع؟❤

عـــــــــــــآلی ام
جییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییغ >_<
زیـنم خـوبه (:
نـآیـل چـطـوره؟
اینجـآرو (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خـرکیفـم (:

^____^

نـآیـل خـیـلـی بـآحـآله جـوجـه طـلآیی ^___^
عـه؟مـن دآدآش نـدآرم (:

(15-03-2015، 14:40)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2015، 14:37)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـــــــــــــآلی ام
زیـنم خـوبه (:
نـآیـل چـطـوره؟
اینجـآرو (:

خیلی خـرکیفـم (:

^____^

نـآیـل خـیـلـی بـآحـآله جـوجـه طـلآیی ^___^
عـه؟مـن دآدآش نـدآرم (:

اوووورع =)

همون بهتر ک نداریع تحملش خیلی سختع برام :-|

آخـی (:
مـن یـه آجـی دآرم بـزرگ تـر از خـودمه خـیـلی دوسـش دآرم ^___^

(15-03-2015، 14:47)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخـی (:

=)

اجی خوبه ولی داداش ....

(15-03-2015، 14:52)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2015، 14:47)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخـی (:

=)

اجی خوبه ولی داداش ....

دوس دآشتـی جـآی جـمـآ بـودی؟ (:

(15-03-2015، 14:54)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-03-2015، 14:52)❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخـی (:

=)

اجی خوبه ولی داداش ....

دوس دآشتـی جـآی جـمـآ بـودی؟ (:

ارع .. خیلی.. قدر خودت و کسایی ک داریع رو بدون.

RE: گفتگوی آزاد نسخه 230 - Happy=girl - 15-03-2015

کسی نیس؟....

: (

RE: گفتگوی آزاد نسخه 230 - shervin... - 15-03-2015

سلام :|
چرا ارسالیام صفره :||||||||||