انجمن های تخصصی  فلش خور
°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° (/showthread.php?tid=297880)

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - _sehun_ - 22-07-2021

(22-07-2021، 12:40)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:36)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهشش♥
عه ارزون بوده چقد
الان بنظرت چنده؟ .-.
اصلا از کجا سگ میخرید؟
میتونم چن تا سوال دیگه بپرسم؟ ._.

اره بابا بپرس
این چون نژادش خالص نبود شیتزو پیکینیزه میکسهه
ولی پیکینیز خالی یا شیتزو خالی زیر 10تومن نیستش
یا همون پامر که الا اکثرا دارن 30/40تومنه
اینم فک کنم الان5/6تومن شده باشه بیشتر نژادای میکس میگیرن
منم هپیو از یه کانال تلگرام پیدا کردم یهو دیدمش دیدم خیلی خوشگله =)

الهی من عاااااشق سگم*-*
کانال ازین کنالای چیز میز میفروشن مثلا دیوار و اینا؟
خودش بلده دوشیی بره؟
گاز نمیگیره؟
موهای مثل گربه نمیچسبه؟

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ابراهیم هادی - 22-07-2021

(22-07-2021، 12:36)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:35)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسییییی عزیزمم
وای من هپیووو 2سال پیش گرفتم 900تومن ولی الان فک نمیکنم همین باشه

خواهشش♥
عه ارزون بوده چقد
الان بنظرت چنده؟ .-.
اصلا از کجا سگ میخرید؟
اگه گرفتید پسرم و دخترم صداش نکنید بمولا
رفیقی همدمی سنگ صبوری یار روز های سختی و بی کسی و از این جور چیزا صداش کنید

(22-07-2021، 12:43)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهشش♥
عه ارزون بوده چقد
الان بنظرت چنده؟ .-.
اصلا از کجا سگ میخرید؟

Telegh_01 Telegh_01

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 22-07-2021

(22-07-2021، 12:40)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:39)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیک سلام از صب تا حالا کجا بودی؟Telegh_01

رفته بودم زیارت
نانانا انی
تو ی راهم رسیدم به یه دختر خوشکل و با نجابت

چشا درویش نچ نچ نچ
دخترای مردمو دید میزدی؟Telegh_01

(22-07-2021، 12:44)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:40)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفته بودم زیارت
نانانا انی
تو ی راهم رسیدم به یه دختر خوشکل و با نجابت

چشا درویش نچ نچ نچ

آره با کیف کوبوند تو صورتم
ولی من فقط قصدم ازدواج بود

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 22-07-2021

(22-07-2021، 12:45)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:44)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چشا درویش نچ نچ نچ

والا خق میدم بش تو این دوره زمونه گرگ زیاده مادر تو هم هواستو جم کنیا تو دام گرگ جماعت نیفتی._.

(22-07-2021، 12:46)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:45)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا خق میدم بش تو این دوره زمونه گرگ زیاده مادر تو هم هواستو جم کنیا تو دام گرگ جماعت نیفتی._.

دام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گرگ افتادم البته
من از شهین بدم میومد ولی شهین زن قبلیش بود

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - itinamk - 22-07-2021

(22-07-2021، 12:43)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:40)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره بابا بپرس
این چون نژادش خالص نبود شیتزو پیکینیزه میکسهه
ولی پیکینیز خالی یا شیتزو خالی زیر 10تومن نیستش
یا همون پامر که الا اکثرا دارن 30/40تومنه
اینم فک کنم الان5/6تومن شده باشه بیشتر نژادای میکس میگیرن
منم هپیو از یه کانال تلگرام پیدا کردم یهو دیدمش دیدم خیلی خوشگله =)

الهی من عاااااشق سگم*-*
خودش بلده دوشیی بره؟
گاز نمیگیره؟
موهای مثل گربه نمیچسبه؟

نههه یه کانال حالا پ.خ میفرستم برات فقط سگ میفروشه و اینا
اولش ک من گرفتمش 30روزش بود هیچی بلددد نبود انقدر یه ماهه اول نگهداریش سخت بود که مامان من بعد یه ماه نتونست تحمل کنه دادش رفت فک کن یهو میومد وسط خونه دسشویی میکرد=)) یه وضعی بود ولی بدبخت و که مامانم داد به دوستش نگه داره دیگه نه غذا میخورد بدون ما نه میخوابید هیچی کلا دلمون سوخت اوردیمش باز الانم که دو سال گذشته قشنگ شده عضو خانوادمون واقعا اگه میخوای سگ بگیری اون چند ماهه اول و باید تحمل کنی دسشوییش و یادش بدی یادش بدی پارس نکنه و اینا بعدش عالی میشه گازم که اصلا نمیگیره ولی بازم بستگی به تربیتش داره دیگه اگه بار اول گاز بگیره دعواش نکنه بازم میگیره ولی اینا قشنگ میفهمن باید چند باز دعواش کنی دیگه موهاشم اینکه اولاش خیلی ریزش مو داشت ما کلافه شده بودیم بعد بردیمش دکتر گفت اولا که واسه اهنشه و چند تا دارو و اینا بهش داد بعدشم ما از این پرز گیرای لباس گرفتیم قشنگ یه بار بزنی به لباس کامل تمیز میشه الان ولی خیلی کم میریزه فقط وقتی استرس داره

(22-07-2021، 12:43)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهشش♥
عه ارزون بوده چقد
الان بنظرت چنده؟ .-.
اصلا از کجا سگ میخرید؟

عهههه خب هم دخترمه همه رفیق و همدم و همه چی Telegh_01

(22-07-2021، 12:49)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:43)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الهی من عاااااشق سگم*-*
خودش بلده دوشیی بره؟
گاز نمیگیره؟
موهای مثل گربه نمیچسبه؟

نههه یه کانال حالا پ.خ میفرستم برات فقط سگ میفروشه و اینا
اولش ک من گرفتمش 30روزش بود هیچی بلددد نبود انقدر یه ماهه اول نگهداریش سخت بود که مامان من بعد یه ماه نتونست تحمل کنه دادش رفت فک کن یهو میومد وسط خونه دسشویی میکرد=)) یه وضعی بود ولی بدبخت و که مامانم داد به دوستش نگه داره دیگه نه غذا میخورد بدون ما نه میخوابید هیچی کلا دلمون سوخت اوردیمش باز الانم که دو سال گذشته قشنگ شده عضو خانوادمون واقعا اگه میخوای سگ بگیری اون چند ماهه اول و باید تحمل کنی دسشوییش و یادش بدی یادش بدی پارس نکنه و اینا بعدش عالی میشه گازم که اصلا نمیگیره ولی بازم بستگی به تربیتش داره دیگه اگه بار اول گاز بگیره دعواش نکنه بازم میگیره ولی اینا قشنگ میفهمن باید چند باز دعواش کنی دیگه موهاشم اینکه اولاش خیلی ریزش مو داشت ما کلافه شده بودیم بعد بردیمش دکتر گفت اولا که واسه اهنشه و چند تا دارو و اینا بهش داد بعدشم ما ااین پرز گیرای لباس گرفتیم قشنگ یه بار بزنی به لباس کامل تمیز میشه الان ولی خیلی کم میریزه فقط وقتی استرس داره

(22-07-2021، 12:43)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عهههه خب هم دخترمه همه رفیق و همدم و همه چی Telegh_01

ممنون که انقد کامل برام توضیح میدی ببخشید^^♥
وای مامان من وسواسه -_-
پوشک مخصوصش نیست؟

RE: °• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •° - *VENUS* - 22-07-2021

(22-07-2021، 12:02)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2021، 12:00)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز قلب مارو شرحه شرحه کردین که *-*

جانم به فدای شما**
زندگی من چطوره؟!

خوبم عشق منننن
فقط نفهمیدم چرا گفتی فقط تیپت خوبه ._.