انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) (/showthread.php?tid=237114)

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - FARID.SHOMPET - 19-07-2015

(19-07-2015، 21:04)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:00)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 20:59)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 20:54)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مش علی 

سلام
علی تو عصرپادشاهان یه عرب پیدا کردم دارم براش ارتش جمع میکنم ..  Big Grin
یکی از رفیقام دیوارشو از لول 7 به 0 رسوند |:

اکانت خواستید بگید. با قیمت مناسب.

نقل قول: هیچی:>
ترشیدگی به پسرا هم رسید‎:|‎؟
نه! ما حریص هستیم. فرق داره!

نقل قول: حال کنین چ خانوم خوبی دارم^_^
خانوم شیرنی شکلات و بگیر لبو بده بیاد:\/
نه! دیگه! بی ناموس!
اره :>
فرید چن تا داری ._____.؟
چی؟ اکانت؟ من ندارم. دوست صمیمی ای دارم که کارش فروختن اکانت عصر پادشاهانه.

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - عاغامحمدپارسا:الکی - 19-07-2015

(19-07-2015، 21:04)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:03)عاغامحمدپارسا:الکی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Wink  Wink .................

یه یشنهاد دوستانه |:

آواتارتو عوض کن ._.

گرچه به من هیچ ربطی نداره !:|

اول بوگواسمت چیه؟

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - tyjtfhdhr - 19-07-2015

(19-07-2015، 21:05)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:04)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:03)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید
تو ک مث من تو راکی
November rain Guns N roses
موزیک ویدیوشو ببین حتما

تو کجا رضا کجا..
متال و میخوره رضا

متال :|
گانز ان روزز :|
من :||||

گرچه نوامبر رین فق العاده بود
ی اهنگ من ج بت معرفی میکنم خیلی باله
اسرایلین
Saparino from:orphaned band

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd - 19-07-2015

(19-07-2015، 21:06)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:03)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید
تو ک مث من تو راکی
موزیک ویدیوشو ببین حتما

من اهل هوی راک و متال نیستم راستش. من ادم ارومی هستم. درک می کنی؟ الان مثلا دارم یک اپرای آلمانی گوش میدم که طرف داره روحم رو نوازش میکنه!!!
ولی چشم. یکی از بچه ها خوره این چیزا هست. بهش میگم بده ببینم. اخه من دانلودم محدوده

اتفاقا هارد راک و پانک راک اونجوری نی
فوق العادس حتما ببین لایته

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Jack Daniel'ѕ - 19-07-2015

(19-07-2015، 21:06)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:04)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید
تو ک مث من تو راکی
موزیک ویدیوشو ببین حتما
کی طرفدار توپاک بود ؟

علی :]
هنوزم هستم فول آلبومشو دارم
ولی تعادل مهمه
بین راک و هیپ هاپو متال

دقیق مثل آرشام ..
از کویین میره رو امینم !

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - FARID.SHOMPET - 19-07-2015

(19-07-2015، 21:05)عاغامحمدپارسا:الکی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:03)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:02)عاغامحمدپارسا:الکی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درباره کلش میحرفین؟

نچ. عصر پادشاهان.

نقل قول:
فوش ناموس دار نده:|
اخ ببخشید. منظوری نداشتم. منظورم ماست موسیر بود!
بازی جدیه؟

جدبده عایا

نه. ماله دو سال پیش اگه یادم باشه. کپی پرداریه از جنگ خوان ها و تراوین و چند تا بازیه دیگه در یک پکیج. 

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ๒lคςк ๔єค๔ - 19-07-2015

(19-07-2015، 21:06)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:04)not نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:00)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 20:59)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 20:54)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مش علی 

سلام

اکانت خواستید بگید. با قیمت مناسب.

نقل قول: هیچی:>
ترشیدگی به پسرا هم رسید‎:|‎؟
نه! ما حریص هستیم. فرق داره!

نقل قول: حال کنین چ خانوم خوبی دارم^_^
خانوم شیرنی شکلات و بگیر لبو بده بیاد:\/
نه! دیگه! بی ناموس!
اره :>
فرید چن تا داری ._____.؟
چی؟ اکانت؟ من ندارم. دوست صمیمی ای دارم که کارش فروختن اکانت عصر پادشاهانه.
زَن چند تا داری:>>!؟

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd - 19-07-2015

(19-07-2015، 21:07)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:05)Gang$ta نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:04)~ChaRizMa~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرید
تو ک مث من تو راکی
موزیک ویدیوشو ببین حتما

تو کجا رضا کجا..
متال و میخوره رضا

متال :|
گانز ان روزز :|
من :||||

گرچه نوامبر رین فق العاده بود
ی اهنگ من ج بت معرفی میکنم خیلی باله
اسرایلین
Saparino from:orphaned band

من گانز ان روززو بخاطر اسلش دوس دارم
فول آلبوم اسلشو دارم فقط اسلش گوش میدم

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - Jack Daniel'ѕ - 19-07-2015

(19-07-2015، 21:06)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 21:02)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2015، 20:59)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدرود همگی

سلام مش علی 

سلام

هه 
تو هم بازی میکنی ؟ 
بله ..
عربه رو پیدا کردم یاد تو افتادم ( به خاطر ضد عربیت )

خخخخ یادش بخیر 
هعی ._.

RE: گفتگوی آزاد ((نسخه 247)) - tyjtfhdhr - 19-07-2015

یادش لخیر منم ی موقع گیتار الکتریک میزدم
فروختم راکت پینگ پنگ دونیک خریدم:||||