انجمن های تخصصی  فلش خور
انتقادات - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: پیشنهادات و انتقادات (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=2)
+--- موضوع: انتقادات (/showthread.php?tid=129)

RE: انتقادات - هلیا1381 - 11-04-2014

(13-06-2011، 8:32)به نظرمن باید کاری کنین که که هیچ کس به غیرازخودمون نتونه واردپروفایل دیگری بشه للطفا رسیدگی کنیدmo@mmad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انتقادات خود را در این تایپک میتوانید بازگو کنید تا بررسی شوند ...

RE: انتقادات - MOHSENEBRAHIMI - 12-04-2014

امکانش وجود نداره.

اگه نتونن وارد شن پس به چه دردی میخوره پروفایل؟

RE: انتقادات - farzad0 - 12-04-2014

من مدیر شم؟؟
این همه  ستاره دارم

RE: انتقادات - ρѕуcнσραтн - 12-04-2014

واقعا حق اقا poya نبود که برکنار شهUndecided

(12-04-2014، 11:48)farzad0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدیر شم؟؟
این همه  ستاره دارم

فقط چارتا ستاره داری-_-
در ضمن مدیر شدن به داشتن ستاره زیاد نیس-__-

(12-04-2014، 11:57)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2014، 11:48)farzad0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدیر شم؟؟
این همه  ستاره دارم

فقط چارتا ستاره داری-_-
پس به چیهDodgy

RE: انتقادات - Mr.Robot - 12-04-2014

(11-04-2014، 18:48)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی بد شد که بعضی از مدیرا و نویسنده ها بر کنار شدن....
بعضیا واقعن واس فلشخور زحمت کشیده بودن......
حقشون این نبود....
مث آقا پویا یا شیوا یا.....
:'(

شیوا رو دوباره برگردوندیم ((((((:
ولی پویا |:
دیگه فعالیتشون خیلی کم شده بود !!! از ناظمی برکنارش کردن تا اخطاری بشه !!! ولی اخطارم تاثیر نداشت برا همین برکنار شد !
خوب اگه این جوری باشه تمام مدیرا برای مدیریت دردسر کشیدن !!! مدیر شدن کشکی نیس !!! |:

RE: انتقادات - ρѕуcнσραтн - 12-04-2014

(12-04-2014، 12:00)farzad0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2014، 11:57)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدیر شم؟؟
این همه  ستاره دارم

فقط چارتا ستاره داری-_-
پس به چیهDodgy
به داشتن موضوعات زیاد البته خوب و باکیفیته
بیشتر اوقات انلاین باشه
و...

به نظر به جای اقا پویا ، *Nafas* برکنار می شد بهتر بود

(12-04-2014، 12:16)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2014، 12:00)farzad0 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدیر شم؟؟
این همه  ستاره دارم

فقط چارتا ستاره داری-_-
پس به چیهDodgy
بیشتر اوقات انلاین باشه
و...

مرسی از راهنماییتWink

RE: انتقادات - Mr.Robot - 12-04-2014

من مدیر شم؟؟
این همه  ستاره دارم

فقط چارتا ستاره داری-_-
پس به چیهDodgy

دیگه نیاز نیست این بحثو ادامه بدید !!!
تو هر بخش یه تاپیک برا شرایت نویسندگی !!! یکی هم برای شرایت مدیریت هست تو اخبار اطلاعیه و قوانین هست !!!
|:
در ضمن اول نویسنده میشین بعد ازمایشی !! بعد مدیر !!! اگه اقا صابر مدیر میخواست اول ازمایشی های بالیاقتو ثابت میکرد !!
الانم میخواد ولی باید دارای شرایت باشه و نویسنده باشه

RE: انتقادات - Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ - 12-04-2014

(12-04-2014، 12:16)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مدیر شم؟؟
این همه  ستاره دارم

فقط چارتا ستاره داری-_-
پس به چیهDodgy
بیشتر اوقات انلاین باشه
و...

به نظر به جای اقا پویا ، *Nafas* برکنار می شد بهتر بود

به چه دلیل نفس باید برکنار بشه؟؟؟؟

همون جور که بقیه دوستان گفتن پویا ول از ناظمی برکنار شد تا تلنگری باشه و فعالیتش رو دوباره مث قبل بکنه!! ولی نتیجه ای نداد!!! نفس هم مدرسش تیزهوشانه و هر روز نمیتونه بیاد و سر بزنه در ضمن تو دوره امتحانات نداشتن فعالیت عادیه!

شما هم وقتی از چیزی خبر ندارید در بارش صحبت نکنید بهتره!!!!