انجمن های تخصصی  فلش خور
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ (/showthread.php?tid=265639)

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 15-06-2017

الان وقتیـه که باید یه 5 دیقه تایپک بسته شه! 

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - ѕтяong - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:52)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:51)♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه خبــــــــــــــــــــره : )

حرف نزن دعواست اعصاب ندارن یهو بنت میکننا
هیس Sleepy

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - ÆMÆշЇÑζ - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:49)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:46)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی تو اخطارات اصلا اخطار توهین به نویسنده نیست خب؟چرا توهم زدی ؟عکسشو ک گذاشتم لینک جایی ک فش دادیم هست داخلشون ارسالتم هست هنوز خداروشکر 
+
من اومدم چیزی گفتم هیچوقت من حرفی رو شروع کردم؟الان کی اومد گفت شیوا فلان و فلان؟؟؟
خودتون دوست دارید 

من حقیقتو گفتم 
تا یک ماه همه میگفتن خوب شد رفت باور نداری ؟ فک میکنی چون ضدتم اینو دارم میگم ؟ چرا دوستات ازت حمایت میکردن ولی اکثریت بر خلافش میگفتن 
مدیر اومد اسپم داد برا اینکه مص بچه ها نفر اول گفت و گو باشه 
به عنوان پیش کسوت گفتم اسپم نده مث بوقلمون پرید بهم کلیم اخطار داد 
خودمو جر دادم تا لغوش کردی 
تا اونجا كه من ميدونم همه اينجا طرفدار شيوان به خاطر اخلاق خوبش و اجتماعي بودنش..!!
اين چيزي كه شما ميگي اصن نميچسبه بهش...
الان به جرعت ميتونم بگم 98% كاربرا عادي انجمن همه شيوا رو دوست دارن و با علاقه دنبالش ميكنن..!!

اين وصله ها يكم زيادي نچسبيدنيه (:

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - Mïņ̃†êR - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:52)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:50)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:45)ɪnτersτellαr /: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تو نبودم
کاملا طرف مقابلت بود

شما؟؟؟؟وقتی نمیشناسی کسیو و فقط شنیدی لطفا لطفا نه مخاطب قرارش بده نه حرف بزن اوکی؟؟؟

باشه

مرسی عزیزم من همیشه خوب بودم نیازی به اثباتش برای کسی نیست!
اخلاق داشتن چیزه مهمیه ک همه ندارن و نمیتونن باهاش کنار بیان 

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - Aiden Pearce - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:51)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم دوستمون نمیدونم چی تو خودش دیده که به نظر خودش انقدر خوبه!
الان هم ما حسودیم حتما که اینا رو میگیم :|

من دخترا رو یادم نمیمونه بر همین اسمت یادم نمیاد 
اصن نمیدونم کدوم جنسی |: |: 
ولی بیخی من عامل فحش و فحشا تو فلشم 
امید نبود ک مال ملتو میمالید من بودم ک مال اهورا رو وقتی خر هم تححویلش نمیگرفت مالیدم گفتم سلام داش خوبی چخبر 
اخرش جلو بچه ها ب من گف خ مال (: 

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - Interstellar - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:53)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:52)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:50)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:45)ɪnτersτellαr /: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تو نبودم
کاملا طرف مقابلت بود

شما؟؟؟؟وقتی نمیشناسی کسیو و فقط شنیدی لطفا لطفا نه مخاطب قرارش بده نه حرف بزن اوکی؟؟؟

باشه

آره میگم که

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - Aiden Pearce - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا اونجا كه من ميدونم همه اينجا طرفدار شيوان به خاطر اخلاق خوبش و اجتماعي بودنش..!!
الان به جرعت ميتونم بگم 98% كاربرا عادي انجمن همه شيوا رو دوست دارن و با علاقه دنبالش ميكنن..!!

اين وصله ها يكم زيادي نچسبيدنيه  (:

25r30
حاجی ی سر به کانالی ویپ اچ دی بزن دوباره بیا 

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - Mïņ̃†êR - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:55)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:53)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تو نبودم
کاملا طرف مقابلت بود

باشه

آره میگم که
افرین 

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 15-06-2017

(15-06-2017، 15:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:49)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 15:46)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی تو اخطارات اصلا اخطار توهین به نویسنده نیست خب؟چرا توهم زدی ؟عکسشو ک گذاشتم لینک جایی ک فش دادیم هست داخلشون ارسالتم هست هنوز خداروشکر 
+
من اومدم چیزی گفتم هیچوقت من حرفی رو شروع کردم؟الان کی اومد گفت شیوا فلان و فلان؟؟؟
خودتون دوست دارید 

من حقیقتو گفتم 
تا یک ماه همه میگفتن خوب شد رفت باور نداری ؟ فک میکنی چون ضدتم اینو دارم میگم ؟ چرا دوستات ازت حمایت میکردن ولی اکثریت بر خلافش میگفتن 
مدیر اومد اسپم داد برا اینکه مص بچه ها نفر اول گفت و گو باشه 
به عنوان پیش کسوت گفتم اسپم نده مث بوقلمون پرید بهم کلیم اخطار داد 
خودمو جر دادم تا لغوش کردی 

اين وصله ها يكم زيادي نچسبيدنيه  (:
کوروش جان من خیلی هم با شیوا دشمنی ای ندارم بجز اون که گفت ( عشقِ اخطار دادن!! ) ولی اینکه تو نظرت مثبته دلیل نمیشه که همه همین نظرو داشته باشن
هیچکسی هم نمیتونه همه رو از خودش راضی نِگَه داره!

RE: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【307】ஜ۩۩ஜ - IM JUST TIRED - 15-06-2017

لطفا اینجا پاچه خواری نباشه