انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 363 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 363 (/showthread.php?tid=284534)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 363 - Jack Daniel'ѕ - 18-05-2020

شبتون بخیر (:
جدی نگیرید خلاصه (التماس گونه بخونید)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 363 - Medusa - 18-05-2020

(18-05-2020، 8:07)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 8:03)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 8:01)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرهان تو می دونی من چطور حرف می کشم نه؟ D:

برگشته به من میگه فاطیما از تو حرفه ای تره.
که خب راستم میگه. XD
من میرم برات نظر بذارم تو تاپیک تصور.
تو بفهم بعد منم در جریان بذار ._.

و بار دوم گفتم فاطیما بهتره D: این ینی کلا ادم بهتریه D:
صنم دیگه از کجا اومد من نمیدونم
صندرلا به اون خوبی ...

هاهاها فکر میکنی میتونی مارو مقابل هم قرار بدی؟ -_- ما تو یه تیمیم. مگه نه نسیم؟ ( الان بیای بگی نه با کل فلش قطع رابطه میکنم کلا. D: )

هرچی بیشتر بحث صندرلا رو میاری وسط فقط به اینکه روانی ای و کراشت حیف میشه بیشتر مطمئن میشم. :| 

RE: گفتگوی آزاد نسخه 363 - Sirvan10_a - 18-05-2020

(18-05-2020، 8:08)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 8:05)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان کراشش
پیتزا بود
10

باور کن پیتزا از همشون بهتره
وفادارترم هست
به زندگی امیدوار شدم از منم دیونه تر هست
بخصوص پیتزا یونانی Smile

(18-05-2020، 8:07)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 8:03)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 8:01)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که خب راستم میگه. XD

خودش بهم گفت D:

گیف "آی دنت کر" راس الان جوابه فقط، بیاین تله بفرستم واسه جفتتون. ((:

(18-05-2020، 8:07)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 8:05)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان کراشش
پیتزا بود
10

پیتزا از کراشش گذشته
یه سبک زندگیه
ایشالا به پایه هم پیر بشن میدونم که نمیشن شب اول عروسی نصف پیتزا خانوم توی شکمه اقا داماده Smile 14

RE: گفتگوی آزاد نسخه 363 - sober - 18-05-2020

(18-05-2020، 8:12)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2020، 8:07)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که خب راستم میگه. XD

و بار دوم گفتم فاطیما بهتره D: این ینی کلا ادم بهتریه D:
صنم دیگه از کجا اومد من نمیدونم
صندرلا به اون خوبی ...

هاهاها فکر میکنی میتونی مارو مقابل هم قرار بدی؟ -_- ما تو یه تیمیم. مگه نه نسیم؟ ( الان بیای بگی نه با کل فلش قطع رابطه میکنم کلا. D: )

هرچی بیشتر بحث صندرلا رو میاری وسط فقط به اینکه روانی ای و کراشت حیف میشه بیشتر مطمئن میشم. :| 

آره اره عشقم
ما یه تیمیم
در جستجوی جرجیس D:
اما می دونی آدم در نقش های اجتماعی در گروه های مختلف قرار می گیره مثلا من و فرهان هم الان در تیم تیم پوکر به سوی وگاس هستیم
منم که امانت دار ._.
شرمنده ی جنگل چشمات .-.

(18-05-2020، 8:16)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره اره عشقم
ما یه تیمیم
در جستجوی جرجیس D:
اما می دونی آدم در نقش های اجتماعی در گروه های مختلف قرار می گیره مثلا من و فرهان هم الان در تیم تیم پوکر به سوی وگاس هستیم
منم که امانت دار ._.
شرمنده ی جنگل چشمات .-.

نه اونو نمیگم که بگو بابا. -_-
همین اولش که یه تیمیم و میخواستم بشنوم. این لیمو هی میخواد مارو از هم جدا کنه.
"جنگل چشمات" هم دلمو برد که. ):

برم جدی تصورو بنویسم دیگه.
فعلا. :*

RE: گفتگوی آزاد نسخه 363 - Ɗєя_Mσηɗ - 18-05-2020

ینی اگه به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین پیام بدم کی جواب میده |:

@"shaghayegh-mirr"

چرا ان نمیشی دلم برات تنگیده بیا دیگه

RE: گفتگوی آزاد نسخه 363 - sober - 18-05-2020

(18-05-2020، 8:26)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی اگه به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین پیام بدم کی جواب میده |:
صابر دیگه .-.